دکوراسیون آشپزخانه ای زیبا و جدید با آغاز سال جدید میلادی طراحی کنید

شاید شما هم این روز ها به دنبال دکوراسیون آشپزخانه ای خاص و متفاوت هستید . پس با ما تا انتهای این مطلب همراه دی ایران باشید  ، در  مطلب امروز قصد داریم شما را در طراحی آشپزخانه ای جدید راهنمایی کنیم پس با ما  باشید.دکوراسیون آشپزخانه همراه با  شیرآلاتی خاص و زیبا

طرفداران فلز کروم همراه با پوشش براق و صیقل داده شده  امروزه زیادتر شده است، جالب است که در مدل های جدید دکوراسیون آشپزخانه هایی با رنگ طلایی نیز زیاد دیده می شود. بسیاری از کارخانه های  سازنده شیرآلات طلایی  یا رزگلد دو نوع  مات و براق تولید می کنند. رنگ طلایی این ویژگی را در محیط خواهد داشت که به خوبی هماهنگ شود و اکثرا سطحی ایجاد خواهد کرد که از نظر بصری ملموس تر و چشم نوازی از فلز کروم است. پس دکوراسیونی متفاوت و زیبا در دکوراسیون آشپزخانه ی شما ایجاد می کند.

دکوراسیون آشپزخانه 123

دکوراسیون آشپزخانه 11

دکوراسیون آشپزخانه 22

نیمکت هایی ساده  در دکوراسیون آشپزخانه

در سبک های امروزه از نیمکتهای   باریک و ساده زیاد استفاده می کنند! بخصوص هنگامی کهاین نیمکت ها با نشیمن گاه نرم و راحت داشته باشد، تاثیر منحصر به فردی بر فضای آشپزخانه خواهد گذاشت.  همچنین اگر قسمت بدون استفاده ی زیرین کابینت های جزیره ای  در آشپز خانه داشته باشیم این نیمکت ها بسیار زیباتر خواهند بود.

دکوراسیون آشپزخانه 5

دکوراسیون آشپزخانه 3

 کاشی های دیواری برجسته جدید و جذاب

امروزه شرکت های خاصی دست به تولید نوعی کاشی زده اند که با استقبال طراحان دکوراسیون زیادی قرار گرفته است . کاشی هابه عنوان یک دیوارپوش در آشپزخانه به کار گرفته می شوند که دارای طراح هایی زیبا  و خصوصیت های متنوعی در  بافت ساختاری خود هستند. ا
با پیشرفت های زیادی که در زمینه  کاشی های دیواریشده است ، کاشی دیواری برجسته  اتفاقی  جدید در دنیای دکوراسیون نیست  دلیلی که باعث جدید بودن و جذابیت و زیباییبیشتر  این نوع از کاشی های دیواری می شود این است که آ تمام سطح دیوار آشپزخانه را مورد استفاده قرار خواهد داد.

دکوراسیون آشپزخانه 2

دکوراسیون آشپزخانه 1

 

منبع : دی ایران

میز ناهار خوری چوبی و ام دی اف با ارسال رایگان-30%ارزان تر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.