در حال نمایش 9 نتیجه

مبل کلاسیک دسته ای از انواع مبل است که ظاهر کاملا بی آلایش و بدون منبت کاری دارند و معمولا عمر طولانی تری نسبت به سایر مدلها مثل مبل سلطنتی و مدلهای مبل راحتی دارند . این دسته از محصولات طرفداران خاص خود را دارند و برای دکوراسیونهای کلاسیک منازل بسیار مناسبند .

علاقه زیاد افراد به مدل های مبل کلاسیک باعث شده است که تولید کنندگان از ترکیب این مدل با سایر مدلها استفاده کنند و مدل کلاسیک-راحتی نیز تولید شود . این مدل هم زیبایی مدل های قبل را دارد و هم اینکه دارای نشیمن بسیار راحتی می باشد و می توان از آن برای استراحت کردن استفاده کرد .

قیمت مبل کلاسیک

قیمت مبلمان کلاسیک بسته به عوامل مختلفی مانند برند، کیفیت مواد، ساخت و ظرافت طراحی متفاوت است. مبل کلاسیک به جذابیت و دوام کیفیت معروف است و این موضوع آن را به یک سرمایه ماندگار تبدیل می کند که می تواند برای نسل ها دوام بیاورد. محدوده قیمت مدلهای کلاسیک می تواند از گزینه های مقرون به صرفه تا گران متغیر باشد. عواملی مانند نوع چوب مورد استفاده، پارچه و طرافت می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت تأثیر بگذارد. در حالی که مدلهای کلاسیک ممکن است نیاز به سرمایه گذاری اولیه بیشتری داشته باشد، اما دوام و کیفیت همیشگی آن، آن را به انتخابی ارزشمند برای کسانی که به دنبال طول عمر لوازم و ظرافت در طراحی داخلی خود هستند تبدیل می کند.

خرید مبل کلاسیک

وقتی صحبت از خرید مبل کلاسیک می شود، عوامل مختلفی را باید در نظر داشت. ابتدا، انجام تحقیقات کامل و آشنایی با سبک های مختلف مبلمان کلاسیک بسیار مهم است. در مرحله بعد، بودجه ای را تنظیم کنید که با کیفیت مورد نظر و علایق شما مطابقت داشته باشد. در صورتی که بدنبال خرید یک مبل کلاسیک ارزان هستید حتما بین کیفیت و بودجه خود تعادل برقرار کنید. از فروشگاه‌های معتبر یا فروشگاههای آنلاین تحقیق کنید. مواد مورد استفاده در ساخت محصول مانند چوب و پارچه را در نظر بگیرید. به ابعاد مبلمان دقت کنید و مطمئن شوید که به خوبی در فضای شما قرار می گیرد. علاوه بر این،  نظرات مشتریان را بخوانید تا رضایت خریداران قبلی را ببینید. در نهایت، زمان تحویل و ضمانت ارائه شده توسط فروشنده را در نظر بگیرید.

 مبل کلاسیک جدید

مبلهای کلاسیک جدید ترکیبی از طراحی سنتی و معاصر را در بر دارند، که تفسیری تازه و به روز از ظرافت و جاودانگی است. مدلهای جدید کلاسیک جذابیت و زیبایی شناسی سنتی و آسایش و راحتی زندگی معاصر را توامان به ارمغان می آورند. این طرح‌ها اغلب دارای خطوط منحنی‌ ، کنده‌کاری‌های بی آلایش و پارچه های مجلل هستند که حسی از شکوه و ظرافت را ایجاد می‌کنند. سرمایه گذاری داشتن همچین مبلمانی تضمین می کند که دکوراسیون داخلی شما برای سال های آینده شیک و کلاسیک باقی می ماند.

مبل کلاسیک ساده

مبلهای کلاسیک ساده با حذف  تزئینات بیش از حد و جزئیات ریز، بر کیفیت و عملکرد متمرکز میشوند. این سادگی در طراحی به زیبایی طبیعی مواد اجازه می دهد تا خود را نشان دهند. مبلمان کلاسیک ساده با جذابیت و تطبیق پذیری سطح بالای خود به سادگی با سبک های مختلف دکوراسیون داخلی همنوا میشوند. این مدلها به خوبی حس آرامش و تعادل را ارائه می دهند و فضایی آرام و دلپذیر ایجاد می کنند.

مبل کلاسیک مدرن

در مبلهای کلاسیک مدرن با خطوط کم، فرم های مینیمالیستی و سادگی روبرو هستیم، که نتیجه آن ترکیبی هماهنگ از سنت و مدرنیته است که ظاهری بی آلایش و کاربردی را ایجاد می کند. مبلمان کلاسیک مدرن اغلب دارای رنگهایی مانند سفید، کرم و قهوه ای است که اجازه بروز و خود نمایی سایر لوازم هنری منزل را صادر میکند. مدلهای مدرن با طراحی مینیمالیستی و در عین حال شیک خود حس لوکس بودن را به هر فضایی می آورند. سبک مدرن مدلهای کلاسیک به شما این امکان را می دهد که فضایی معاصر و در عین حال جاودانه در خانه خود ایجاد کنید.

مبل نئوکلاسیک

مبلمان نئوکلاسیک احیا کننده سبک دکوراسیون یونان و روم باستان است که با ظرافت و شکوه سبک اروپایی قرن هجدهم ترکیب شده است. مبل نئوکلاسیک اغلب دارای چوب راش و گردو ، رنگهای برنزی طلایی و حکاکی‌های پیچیده‌ است که چهره‌ها و نقوش اساطیری را به تصویر می‌کشند. در این مداها پالت رنگ معمولاً ملایم است و سایه‌هایی از کرم و رنگ‌های پاستلی غالب است. جذابیت پایدار و توانایی تبدیل هر اتاق به یک پذیرایی اشرافی، آن را به انتخابی محبوب برای کسانی که به دنبال لمس اشرافیت هستند تبدیل کرده است.

مبل کلاسیک چوبی

مبلمان کلاسیک چوبی حس گرما، زیبایی طبیعی و جذابیت، را برای هر فضایی به ارمغان می آورد. این نوع مبلمان که از چوب با کیفیت بالا مانند بلوط، راش یا گردو ساخته شده است، بخوبی توجه به جزئیات را به نمایش می گذارد. دانه های طبیعی و درخشان چوب به هر قسمت از آن شخصیت می بخشد و حس اصالت را می افزاید. مدلهای چوبی کلاسیک اغلب دارای حکاکی های زیبا، خطوط منحنی بوده و زیبایی شناسی سنتی را منعکس می کنند. با توجه به بروز طبیعت در این مدلها توانایی شان در ادغام یکپارچه با سبک های مختلف دکوراسیون افزایش می یابد و به انتخابی محبوب برای کسانی تبدیل می کند که به دنبال ست کردن همه چیز در یک دکور سنتی هستند.

مبل کلاسیک ظریف

مبلهای کلاسیک ظریف جوهر ظرافت را با سبکهای سنتی خود به تصویر می کشد. ویژگی این نوع مبلمان، هنر ظریف دست، مواد با قابلیت شکل دهی بالا و توجه به عناصر ریز است. از پاهای حکاکی شده گرفته تا کوسن های روکش شده زیبا، حس هنرمندی و دقت را بروز میدهد. در این مدلها استفاده از خطوط ملایم، تزیینات آراسته، و طرح های نفیس به جذابیت کلی آن می افزاید.