مشاهده همه 28 نتیجه

تخت خواب دو طبقه دورا

تخت خواب دو طبقه بزرگسال دورا از مدل های ساده و شیک است . این تخت خواب دو طبقه بخاطر سادگی و استحکام بالایش مورد توجه خوابگاهها و ارگانها قرار گرفته است. قیمت آن مناسب و به سراسر کشور ارسال می شود . قیمت فوق مربوط به تخت دو طبقه بدون کشو میباشد ….

3,500,000تومان

تخت خواب دو طبقه راما

تخت خواب دو طبقه ارزان راما می باشد . این محصول ساخته شده از چارچوب فلز و بدنه ملامینه ضد خش می باشد . ابعاد تختخواب این مدل 90*200 سانتی متر است . قسمت های لمسه شده تاج و پایین تخت از پارچه می باشد ….

3,500,000تومان

تخت خواب دو طبقه شاهین

تخت خواب دو طبقه کمجا شاهین از مدل های جدید و لوکس است که به شکل زیبایی طراحی شده است . این تخت دو طبقه دارای کتابخانه نیز می باشد و با اشغال فضای کمی می توانید دو تخت به همراه کتابخانه داشته باشید . زیر تخت یک عدد کشو نصب شده است که به عنوان یک فضای…

9,200,000تومان

تخت خواب دو طبقه قلب 2

تخت دو طبقه ام دی اف قلب 2 از مدل های منحصر بفرد و زیبا است که با توجه به جنسیت فرزندتان می توانید رنگ مناسبی انتخاب کنید و سفارش دهید . این کار زیبا دارای پله هایی است که فضای زیر آنها به شکل کمد طراحی شده است و یک فضای ذخیره سازی مناسب ایجاد کرده ا…

14,650,000تومان

تخت خواب دو طبقه ملوان

تخت خواب دو طبقه ام دی اف پسرانه مدل ملوان از جنس ام دی اف و در رنگ های مختلف تهیه می شود.

این تخت دارای دو کشو زیر تخت پایین است و پله های این سرویس همگی کمد بوده و برای نگه داری وسایل می باشد.

این سرویس در بسته بندی مناسب به سراسر گشور ارسال …

11,700,000تومان

تخت خواب دو طبقه آذرخش

تخت خواب دو طبقه چوبی آذرخش از مدل های زیبای چوبی است که می تواند زیبایی دکوراسیون اتاق های کوچک دو نفره را بیشتر کند . جنس این محصول از ام دی اف است که دارای بهترین کیفیت و مقاومت می باشد . می توانید این مدل را در رنگ های مختلف سفارش دهید . این تخت …

8,900,000تومان

تخت خواب دو طبقه تری استار

تخت خواب دو طبقه فلزی تری استار دارای ستون های فلزی است که از استحکام کافی برخوردار است و بدنه کار از جنس ملامینه وکیوم شده ساخته شده است . این مدل از قیمت مناسبی برخوردار است و برای خانواده ها با درآمد متوسط نیز مناسب است . زیر تخت یک جفت کشو نصب می…

ناموجود

تخت خواب دو طبقه رادین

تخت دو طبقه بچه گانه رادین از مدل های زیبا و شیک است که برای اتاق هایی که فضای کمی دارند و دو نفر باید از آن استفاده می کنند مناسب است . این کار دارای ستون های ام دی اف و بدنه ملامینه وکیوم شده است . از نظر کیفیت دارای دوام بالایی است و می توانید با …

4,500,000تومان

تخت خواب دو طبقه رکسانا

تخت دو طبقه چوبی ساده رکسانا از مدل های دو طبقه است که ساده و شیک است و بخاطر سادگی طرح برای اتاق هایی که دو نفره هستند و یک پسر و یک دختر از آن استفاده می کنند مناسب است . جنس چهار چوب این تخت از ام دی اف با کیفیت بالا است و بدنه آن از جنس ملامینه و…

4,500,000تومان

تخت خواب دو طبقه صبا

امروزه بیشتر افراد در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند و متراژ اتاق ها نیز کم است ، زمانی که دو نفر قرار است از یک اتاق کوچک استفاده کنند کار مشکل می شود و نمی توانید به راحتی دو تخت تک نفره در اتاق جای دهید به همین دلیل باید از مدل های دو طبقه استفاد…

4,500,000تومان

تخت خواب دو طبقه فروهر

تخت خواب دو طبقه جوان فروهر از مدل های چوبی – فلزی پرطرفدار است . این کار هم از نظر کیفیت از استاندارد های لازم برخوردار است و هم قیمت آن مناسب است . جنس ستون های آن از فلز است که دارای استحکام بالایی است و بدنه آن از ملامینه وکیوم شده ضد خش است . قا…

ناموجود

تخت خواب دو طبقه کلاسیک

تخت خواب دو طبقه ساده کلاسیک یکی از مدل های ساده و زیبا است که به راحتی با انواع دکوراسیون ها ست می شود . بدنه این محصول از ملامینه وکیوم شده و ستون آن از فلز است . استحکام مدل های دو طبقه اهمیت زیادی دارد که این مدل از استحکام کافی برخوردار است و قی…

ناموجود

تخت خواب دو طبقه مارکدار ساده

تخت خواب دو طبقه فلزی مارکدار ساده از مدل های ساده است که شیک و زیبا می باشد و طرفداران زیادی دارد . در تولید این کار از فلز و ملامینه وکیوم شده استفاده شده است که بسیار باکیفیت و مقاوم است . رنگ آن را می توانید با توجه به رنگ دکوراسیون داخلی منزل و …

ناموجود

تخت خواب دو طبقه ملودی

تخت دو طبقه فلزی ارزان مدل ملودی از مدلهای شکیل و پر فروش میباشد که رنگ چوب آن به انتخاب شما قابل تغییر است. قیمت فوق مربوط به تخت دو طبقه و نردبان است و قیمت کشوهای زیر تخت ، ست آرایشی و تشک جدا از مبلغ فوق میباشد….

ناموجود

تخت خواب دو طبقه میلان

تخت خواب دو طبقه آهنی مدل میلان از جنس فلز و ملامینه وکیوم شده می باشد و دارای استحکام و مقاومت خوبی است . مدل های دو طبقه برای اتاق های کوچک دو نفره گزینه مناسبی محسوب می شوند . این کار دارای یک جفت کشو می باشد که می توانید آنها را نیز همراه تخت سفا…

ناموجود

تخت خواب دو طبقه نرگس

تخت خواب دو طبقه دخترانه نرگس یکی از مدل های زیبا و جدید است . این کار برای انواع دکوراسیون های ساده و مدرن مناسب است . ستون های این محصول از ام دی اف با کیفیت بالا ساخته شده است و بدنه آن از ملامینه وکیوم شده است . علاوه بر رنگ سفید می توانید آن را …

4,500,000تومان

تخت خواب دو طبقه سونار

تخت خواب دو طبقه فانتزی مدل سونار دارای طرح بسیار زیبایی می باشد که در رنگ های مختلف تولید می شود و به سراسر کشور ارسال می گردد ….

ناموجود

تخت خواب دوطبقه اپل

تخت دو طبقه پسرانه جدید فلزی مدل اپل دارای طرح ساده و شیکی است و برای نوجوانان مناسب است . این کار از فلز ساخته شده است و دارای استحکام بالایی می باشد ….

ناموجود

تخت خواب دو طبقه کیتی

تخت خواب دخترانه دو طبقه کیتی از مدل های زیبا و پرطرفدار است که از فلز ساخته شده است و دارای کیفیت بالایی است . این کار در رنگ های مختلف قابل سفارش است ….

ناموجود

تخت خواب دو طبقه بن تن

تخت دو طبقه فلزی بن تن از مدل های زیبا است که برای پسران مناسب است و می توانید آن را در رنگ های مختلف سفارش دهید ….

ناموجود

تخت خواب دو طبقه آدیداس

تخت خواب دو طبقه اسپرت مدل آدیداس از مدل های اسپرت و شیک است که برای اتاق های کوچک دو نفره مناسب است ….

ناموجود

تخت خواب دو طبقه سارینا

تخت خواب فلزی دو طبقه چستر مدل سارینا یکی از مدل های زیبا است که دارای استحکام کافی می باشد و از جنس فلز ساخته شده است ….

ناموجود

تخت خواب دو طبقه قلب

تخت خواب دو طبقه نوجوان دخترانه مدل قلب از مدل های فلزی است که برای اتاق های دو نفره مناسب است . جنس آن فلز است و در رنگ های مختلف قابل سفارش است ….

ناموجود

تخت خواب دو طبقه کارینا

تخت دو طبقه فرفورژه مدل کارینا دو طبقه بوده و شامل یک نردبان و محافظ برای تخت فوقانی نیز میباشد . ابعاد هر تخت 90 در 200 سانتیمتر است . قسمتهای چوبی از ملامینه ضد خش تولید شده است ….

ناموجود

تخت خواب دو طبقه ملینا

تخت خواب دو طبقه ساده ملینا دو طبقه می باشد . این تخت خواب دو طبقه ساخته شده از چارچوب فلزی و بدنه ملامینه ضد خش است. اندازه هر تخت خواب 200*90 سانتی متر می باشد و می توانید آن را با کفی فلزی و یا نئوپان سفارش دهید ….

ناموجود

تخت خواب دو طبقه لاریسا

تخت دو طبقه فلزی خوابگاهی لاریسا برای خوابگاه ها مناسب است . این محصول از چهارچوب فلز و بدنه ملامینه ضدخش و ضدآب تولید میشود. در رنگهای سفید، قهوه ای سوخته و آنتیک قابل تولید است. عرض تخت 90 سانتیمتر است . کفی تخت فلزی یا نئوپان است….

ناموجود

تخت خواب دو طبقه سورنا

تخت دو طبقه فلزی شیک مدل سورنا دو طبقه است . این محصول دارای چارچوب فلزی و ابعاد 90 در 200 سانتیمتر تولید میشود. این تخت خواب دو طبقه در قست تاج و پایین تخت چرم لمسه شده دارد . جنس چارچوب از فلز و بدنه از ملامینه می باشد ….

ناموجود

تخت خواب دو طبقه

تخت خواب دو طبقه کودک از ام دی اف و ملامینه ضد خش ساخته شده و در رنگهای مختلفی تولید میشود . به همرای آن یک نردبان و محافظ برای تخت بالایی ارسال میشود . در ابعاد 80 در 180 سانتیمتر تولید میشود….

ناموجود

تخت خواب دو طبقه

دی ایران تولید و عرضه کننده انواع تخت خواب دو طبقه در تهران و سراسر ایران میباشد . تخت خواب دو طبقه نوعی از تخت خواب است که دو تخت تک نفره بصورت طبقه ای روی هم قرار می گیرند و بوسیله یک نردبان به تخت بالا رفت و آمد صورت می گیرد . این نوع تخت ها برای خانواده هایی که دو فرزند دارند که باید هر دو از یک اتاق کوچک استفاده کنند مناسبند . این مدل تخت فضای کمی از اتاق را اشغال می کند و فضای بیشتری از اتاق برای استفاده بچه ها باقی می ماند . بیشتر تخت های دو طبقه در زیر خود باکس یا کشو دارند که می توان از آنها برای نگهداری وسایل و لباس استفاده کرد .

قیمت و خرید انواع تخت خواب دو نفره

تخت خواب دو طبقه دخترانه

تخت خواب دو طبقه دخترانه در مدل ها و طرح های دخترانه تولید می شود . طرح های دخترانه زیادی وجود دارد که می توان از آنها در تولید تخت های دخترانه استفاده کرد ، شخصیت های کارتونی مانند السا و آنا ، پرنسس و … مورد علاقه دختران هستند . طرح های فانتزی و لطیف مناسب با روحیه دختران در طرح های تخت خواب استفاده می شوند . رنگ تخت دخترانه نیز از رنگ های صورتی ، یاسی و سایر رنگ های روشن انتخاب می شود .

قیمت و خرید انواع تخت خواب یک نفره

تخت خواب دو طبقه پسرانه

تخت خواب دو طبقه پسرانه باید دارای استحکام بالایی باشد . پسران بازیگوشی و شیطنت بیشتری دارند و به همین دلیل است که مقاومت و استحکام تخت خواب برای آنها در درجه اول قرار دارد . مدل های پسرانه دارای طرح های مورد علاقه پسران مانند شخصیت های فوتبالی و کارتون هایی مانند بتمن و مرد عنکبوتی می باشند . رنگ تخت های پسرانه نیز از رنگ های تیره تر و رنگ هایی که انژی بیشتری دارند انتخاب می شود .

قیمت و خرید انواع تخت خواب نوزاد

تخت خواب دو طبقه فلزی

تخت خواب دو طبقه فلزی دارای ستون هایی از جنس فلز است که از استحکام بالایی برخوردارند و برای پسران گزینه مناسبی هستند . این مدل تخت ها دارای طرح های ساده ای هستند و تنوع بسیار کمی دارند . تخت های فلزی سبک هستند و جابجایی آنها راحت است و همچنین قیمت آنها نسبت به مدل های چوبی ارزان تر است .

قیمت و خرید انواع تخت خواب نوجوان

تخت خواب دو طبقه چوبی

تخت خواب دو طبقه چوبی از جنس ام دی اف ساخته می شود . ام دی اف دارای مقاومت خوبی است و می توان با اطمینان از آن برای ساخت تخت های دو طبقه استفاده کرد . تخت های دو طبقه ام دی اف تنوع مدل بیشتری دارند و در رنگ های زیادی تولید می شوند .

قیمت تخت خواب دو طبقه

قیمت تخت خواب دو طبقه با توجه به جنس آن متفاوت است . اگر تخت خواب دو طبقه چوبی و ام دی اف انتخاب کنید قیمت آن بیشتر است و اگر تخت دو طبقه فلزی انتخاب کنید می توانید آن را با قیمت ارزان تری بخرید . هرچه کیفیت مواد به کار رفته در ساخت آن بالاتر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود . دی ایران انواع تخت خواب دو طبقه را با کیفیت و قیمت مناسبی عرضه می کند .

تخت خواب دو طبقه ارزان

برای خرید تخت خواب دو طبقه ارزان می توانید به سایت های اینترنتی مختلف مراجعه کنید و ارزان ترین مدل را برای خرید انتخاب کنید . بعضی از تخت های ارزان قیمت ، کیفیت مطلوبی ندارند ولی می توانید با خرید مستقیم از تولیدی ، یک تخت خواب دو طبقه را با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان خریداری کنید . دی ایران تخت دو طبقه را به صورت مستقیم از تولیدی و با قیمت ارزان به فروش می رساند .

مشاهده و خرید با دسته بندی

سوالات متداول تخت خواب دو طبقه

چرا قیمت تخت خواب دو طبقه در دی ایران نسبت به فروشگاهها ارزانتر است؟

این به خاطر حذف واسطه ها و عرضه انواع تخت خواب دو طبقه از تولید به مصرف است.

ارسال تخت خواب دو طبقه ها برای مشتری چگونه است؟

ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.

تخت خواب دو طبقه ها از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟

در تمامی انواع تخت خواب دو طبقه از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.

آیا میتوان تخت خواب دو طبقه را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟

محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.

آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با تخت خواب دو طبقه وجود دارد؟

بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.

نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟

بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.

جنس تخت خواب دو طبقه ها از چیست؟

جنس هر تخت خواب دو طبقه در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.