در حال نمایش 28 نتیجه

تخت خواب دو طبقه نوعی از تخت خواب است که در آن دو محل خواب بصورت طبقه ای روی هم قرار می گیرند که بوسیله یک نردبان مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول برای خانواده هایی که دو فرزند دارند که باید هر دو از یک اتاق کوچک استفاده کنند یا برای خوابگاهها مناسبند . این مدل فضای کمی از اتاق را اشغال می کند و برای اتاقهای کوچک مناسب است. بیشتر مدلها در زیر خود باکس یا کشو دارند که می توان از آنها برای نگهداری وسایل و لباس استفاده کرد .

تخت خواب دو طبقه دخترانه

تخت خواب دو طبقه دخترانه در مدل ها و طرح های دخترانه تولید می شود . طرح های دخترانه زیادی وجود دارد که می توان از آنها در تولید مدلهای دخترانه استفاده کرد ، شخصیت های کارتونی مانند السا و آنا ، پرنسس و ... مورد علاقه دختران هستند . رنگ این مدلها نیز از رنگ های صورتی ، یاسی و سایر رنگ های روشن انتخاب می شود .

مشاهده قیمت و خرید تخت خواب دخترانه

تخت خواب دو طبقه پسرانه

تخت خواب دو طبقه پسرانه باید دارای استحکام بالایی باشد . پسران بازیگوشی و شیطنت بیشتری دارند و به همین دلیل است که مقاومت و استحکام، برای آنها در درجه اول قرار دارد . مدل های پسرانه دارای طرح های مورد علاقه پسران مانند شخصیت های فوتبالی و کارتون هایی مانند بتمن و مرد عنکبوتی می باشند . رنگ مدلهای پسرانه نیز از رنگ های تیره تر و رنگ هایی که انژی بیشتری دارند انتخاب می شود .

مدلهای فلزی

تخت خواب دو طبقه فلزی دارای ستون هایی از جنس فلز است که از استحکام بالایی برخوردارند و برای پسران گزینه مناسبی هستند . این مدل ها دارای طرح های ساده ای هستند و تنوع بسیار کمی دارند . مدلهای فلزی سبک هستند و جابجایی آنها راحت است و همچنین قیمت آنها نسبت به مدل های چوبی ارزان تر است .

مدلهای دو طبقه چوبی

تختهای دو طبقه چوبی از جنس ام دی اف ساخته می شود . ام دی اف دارای مقاومت خوبی است و می توان با اطمینان از آن برای ساخت این مدلها استفاده کرد . محصولات ام دی اف تنوع مدل بیشتری دارند و در رنگ های زیادی تولید می شوند .

قیمت تخت خواب دوطبقه

قیمت تخت خواب دوطبقه با توجه به جنس آن متفاوت است . اگر محصول چوبی و ام دی اف انتخاب کنید قیمت آن بیشتر است و اگر نمونه های فلزی را انتخاب کنید می توانید آن را با قیمت ارزان تری بخرید . هرچه کیفیت مواد به کار رفته در ساخت آن بالاتر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود . دی ایران انواع مدلها را با کیفیت و قیمت مناسبی عرضه می کند .

تخت خواب دو طبقه ارزان

برای خرید تخت خواب دو طبقه ارزان می توانید به سایت های اینترنتی مختلف مراجعه کنید و ارزان ترین مدل را برای خرید انتخاب کنید . بعضی از نمونه های ارزان قیمت ، کیفیت مطلوبی ندارند ولی می توانید با خرید مستقیم از تولیدی ، یک مدل مناسب را با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان خریداری کنید .

تخت دو طبقه نوجوان

تخت دو طبقه نوجوان در طرح ها و مدل های مختلفی در بازار موجود می باشد و لازمه دکوراسیون اتاق خواب نوجوان دو نفره می باشد . اتاق های دو نفره نوجوان که فضای کافی ندارند با قرار دادن یک مدل از این محصول، مشکل حل می شود .

تخت دو طبقه کودک

تخت دو طبقه کودک در طرح های فانتزی و کودکانه تولید می شود که شامل مدل های بسیار زیادی است و با توجه سلیقه کودک و همچنین نوع دکوراسیون اتاق خواب می توانید مدل مناسب آن را انتخاب کنید . این مدلها از جنس های مختلف مانند چوب ، ام دی اف ، ملامینه و فلز ساخته می شوند . مدل های چوبی استحکام خوبی دارند ولی سنگین هستند و گران قیمت می باشند به همین دلیل ام دی اف کاربرد دارد . اگر می خواهید یک مدل ارزان قیمت بخرید باید به سراغ مدل های فلزی بروید که هم از دوام خوبی برخوردارند و هم دارای قیمت بسیار منصفانه ای هستند .