در حال نمایش 19 نتیجه

دی ایران تولید و عرضه کننده انواع میز ناهار خوری کم جا در مدلهای متنوع میباشد و علاوه بر آن انواع دیگری از محصولات میز ناهار خوری خود را در تهران و سراسر ایران تولید و عرضه مینماید . میز ناهار خوری کم جا به دسته ای از انواع میز ناهار خوری گفته میشود که صندلیها در آن دارای تکیه گاه نبوده و لذا در زمانی که نیازی به آنها نیست جهت صرفه جویی در فضا به زیر میز رفته و تنها میز است که فضا را اشغال میکند . برخی از این میزها بصورت یک میز ناهار خوری گرد تولید میشوند که در اینصورت بیشترین کارایی را در کمترین فضا در اختیار شما قرار خواهند داد . این محصولات در زمره میز های ناهار خوری کوچک و نقلی هستند که مخصوص آپارتمانهای جمع و جور و کوچک امروزیند و در اشکال مستطیل, دایره و بیضی تولید میشوند.

قیمت و خرید میز ناهار خوری کم جا

قیمت میز ناهارخوری کم جا بسته به عوامل مختلفی از جمله مواد مورد استفاده، طراحی، برند و کیفیت کلی می تواند متفاوت باشد. در دی ایران مدلهای متنوعی از میزهای کمجا جهت انتخاب و خرید مشتریان در سراسر کشور فراهم شده است. شما هموطنان گرامی به سادگی میتوانید بصورت اینترنتی خرید نموده و محصول تان را درب منزل تحویل بگیرید.

ابعاد میز ناهار خوری کم جا

با توجه به اینکه در میزهای ناهار خوری کم جا صندلیها در زیر میز نهفته میشود در مورد این مدلها تنها ابعاد میز را در نظر میگیرند که آنهم وابسته به تعداد نشیمن و شکل هندسی میز اعم از مربع، مستطیل، دایره یا بیضی میباشد که با کلیک روی هر محصول میتوانید ابعاد آن را مشاهده نمایید.

آیا یک مدل کمجا برای خانه من مناسب است؟

در صورتی که فضای غذاخوری یا آشپزخانه کوچکی دارید این مدل از میزهای جمع و جور که مناسب آپارتمانها و خانه های نقلی و کوچک هستند به شدت به شما پیشنهاد میشود. اطمینان داشته باشید که از خرید خود پشیمان نخواهید شد.