در حال نمایش 32 نتیجه

دی ایران تولید و عرضه کننده انواع میز ناهار خوری گرد در مدلهای متنوع میباشد و علاوه بر آن انواع دیگری از محصولات میز ناهار خوری خود را در تهران و سراسر ایران تولید و عرضه مینماید . در انواع میز ناهار خوری گرد به علت نداشتن زاویه و گوشه از صندلی های بیشتری می توان برای آن استفاده کرد .
میزهای گرد در ایجاد حالت دوستانه و صمیمانه بیشتر نقش آفرینی میکنند .
پایه میز غذاخوریهای گرد معمولا در وسط و نقطه مرکزی آن قرار دارند همین موضوع سبب میشود تا افراد به راحتی و به صورت آزادانه تری پاهای خود را زیر میز قرار دهند .
برای دسترسی همه افراد به ظرف غذا تنها یک ظرف در وسط میز کفایت میکند .

قیمت و خرید میز ناهار خوری گرد

قیمت میز ناهار خوری گرد بسته به عوامل مختلفی از جمله اندازه، مواد مورد استفاده، طراحی، برند و کیفیت کلی می تواند متفاوت باشد. در دی ایران میزهای ناهار خوری گرد در طیف وسیعی از سبک ها و اندازه ها برای پاسخگویی به نیازها و علایق مختلف تولید می شود. شما هموطن گرامی میتوانید به سادگی مدل مورد نظر خود را انتخاب و خرید کرده و آن را در هر نقطه از ایران با باربری مخصوص درب منزل دریافت نمایید.

چرا یک میز ناهار خوری گرد بخرم؟

با یک میز ناهار خوری گرد یک فضای دورهمی و صمیمی تر ایجاد میشود امکان مکالمه بین افراد بیشتر و بهتر است و در فضای ناهار خوری نیز صرفه جویی بیشتری به وجود می آید همچنین دسترسی به مواد غذایی که روی میز قرار داده میشود بسیار بیشتر خواهد شد.

ابعاد میز ناهار خوری گرد

قطر میزهای ناهارخوری گرد بسته به تعداد نشیمن متفاوت است غالبا با نشیمنهای چهار 100Cm و در نشیمنهای شش 120Cm میباشد. دقت داشته باشید. لطفا توجه داشته باشید که این ابعاد حدودی بوده و بسته به محصول میتواند متفاوت باشد. با کلیک روی هر محصول میتوانید ابعاد دقیق آن را مشاهده نمایید.

میز ناهار خوری گرد و تعداد نفرات

در میان میز ناهارخوریهای زیر در صورتی که مایل باشید میتوانید بصورت سفارشی تعداد نفرات را تغییر دهید که در اینصورت با افزایش تعداد نفرات قطر میز ناهار خوری گرد افزایش پیدا میکند . بنابراین قبل از سفارش تعداد نفرات بیشتر حتمن با مسئول فروش در مورد اندازه های آن مشورت کنید .