در حال نمایش 21 نتیجه

مبل تک نفره تختخواب شو کینگ

مبل تختخواب شو یک نفره کینگ ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض تشک این محصول 70 سانتی متر می باشد. این محصول دارای دو دسته در طرفیت صندلی است که زیبای زیادی به این کار بخشیده…

917,900,000تومان

مبل یک نفره تختخواب شو مدل پائیزان

مبل تختخواب شو یک نفره پائیزان ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض تشک این محصول 70 سانتی متر می باشد. روکش این محصول را میتوان در رنگ های مختلف واز جنس چرم  یا پارچه سفارش دا…

8,900,000تومان

مبل دو نفره تختخواب شو کاپری

مبل تختخواب شو دو نفره مدرن کاپری قابل سفارش در رنگ های متنوعیست . جنس این مدل تماما از فلز است . اندازه تشک در این نمونه 140 سانتی متر می باشد . برای پوشش این کار می توان از پورشه و مازراتی استفاده نمود ….

12,900,000تومان

مبل تک نفره تختخواب شو پرشین

مبل تخت شو مدل پرشین یک مدل دو منظوره جمع و جور میباشد. اگر برای مکان کوچکتان یک مدل جمع و جور میخواهید این نمونه یک پیشنهاد عالیست. که از دو جنس چرم و پارچه به صورت ترکیبی روکش شده است. کلاف این کار تمام فلزی می باشد که مقاومت و کیفیت بالایی دارد . …

8,900,000تومان

مبل تک نفره تختخواب شو b1

مبل تختخواب شو یک نفره b1 دارای پوششی از جنس مازراتی و پورشه می باشد . این پوشش در رنگبندی متنوع قابل سفارش است . این محصول تماما از فلز می باشد . اندازه تشک به کار رفته در این محصول 80 سانتی متر می باشد ….

9,100,000تومان

مبل تک نفره تختخواب شو b3

مبل تختخواب شو یک نفره b3 از فلز ساخته شده و در کف خود دارای اسفنجی مقاوم می باشد . عرض تشک  این مدل 80 سانتی متر می باشد . همچنین پوشش این محصول از پارچه است ….

9,100,000تومان

کاناپه تختخواب شو دو نفره کپیتال

کاناپه تختخواب شو دو نفره کپیتال دارای عرض 140 سانتی متر است . جنس این کار تماما از فلز است . پوششی که برای این کار استفاده می شود از پارچه می باشد که می توان رنگ های متنوع آن را سفارش داد ….

12,900,000تومان

مبل یک نفره تختخواب شو b2

مبل تختخواب شو یک نفره b2 دارای عرض 80 سانتی متر می باشد . ابرمورد استفاده در این مدل از نوع 30 کیلویی است . این مدل تماما از فلز می باشد . پوشش رویی محصول فوق از پارچه است ….

8,900,000تومان

کاناپه تختخواب شو دو نفره اودسه

کاناپه تختخواب شو دو نفره اودسه دارای پوششی از پارچه و چرم می باشد که در رنگ های متنوع سفارش داده می شوند . جنس پایه های این مدل از فلز است . تشک مورد استفاده در این مدل از نوع با کیفیت است ….

12,900,000تومان

کاناپه تختخوابشو مدرن لالوسکی

مبل تختخوابشو مدرن لالوسکی دارای اندازه 140 سانتی متر می باشد . پایه و قسمتی از دسته این کار از فلز است . پوشش این کار از چرم و پارچه با رنگبندی متنوع می باشد که در رنگ های متنوع قابل سفارش است ….

12,900,000تومان

کاناپه تختخواب شو سه نفره پارت

کاناپه تختخواب شو دو نفره پارت دارای عرض 160 سانتی متر می باشد . فوم این کار از نوع 30 کیلوییست . پوشش این کاناپه را می توانید بصورت پارچه و چرم سفارش دهید . اسکلت این کار تماما از فلز می باشد ….

10,000,000تومان

مبل تک نفره تختخواب شو لالوسکی

مبل تختخواب شو یک نفره لالوسکی تماما از فلز است . محصول فوق دارای پوشش چرم و پارچه می باشد و در رنگ های متنوع قابل سفارش است . عرض این مدل 80 سانتی متر است ….

9,100,000تومان

مبل یک نفره تختخواب شو بارون

مبل تختخواب شو یک نفره بارون ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض این محصول 70 سانتی متر می باشد ….

8,900,000تومان

کاناپه تختخواب شو الیزه

مبل تختخواب شو دو نفره الیزه دارای اندازه 188 سانتی متر در 140 سانتی متر می باشد . جنس پایه های این مدل از فلز می باشد . پوشش این مدل قابل تغییر است و در رنگ های متنوع قابل سفارش است….

12,900,000تومان

صندلی تختخواب شو بیمارستانی

صندلی تختخواب شو بیمارستانی تماما از فلز است . این محصول دارای پوشش چرم است و رنگ آن قابل تغییر می باشد . اسفنج مورد استفاده در این کار از نوع 30 کیلویی می باشد . عرض تشک این محصول 60 سانتی متر است ….

5,900,000تومان

مبل یک نفره تخت خواب شو

این مبل تخت شو دارای روکش مخملی گلدار و ساده میباشد. دارای کلاف داخلی فلزی بوده و استحکام بالایی دارد. این مدل هم نشیمن بسیار راحتی دارد و هنگامی که به عنوان محل خواب استفاده میشود شرایط استراحت کاملی را برای شما فراهم میکند….

9,100,000تومان

مبل تک نفره تختخواب شو پلین

مبل تختخواب شو یک نفره پلین ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض این محصول 70 سانتی متر می باشد ….

9,100,000تومان

مبل تک نفره تختخواب شو دیانا

دیانا یکی از مدل های مبل تختخواب شو است که دارای طرح ساده و شیکی می باشد و به صورت یک نفره با ابعاد 70*180 سانتی متر تولید می شود . کلاف این مدل تماما از جنس فلز است و اسفنج به کار رفته در آن از نوع اسفنج 30 کیلویی است که دارای قابلیت ارتجاعی بالایی …

8,900,000تومان

مبل تک نفره تختخواب شو سانتانا

مبل تختخواب شو یک نفره سانتانا ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض تشک این محصول 70 سانتی متر می باشد. این محصول دارای دو دسته در طرفیت صندلی است که زیبای زیادی به این کار بخش…

ناموجود

کاناپه تختخواب شو فاینال

مبل تختخواب شو سه نفره فاینال ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض تشک این محصول 180 سانتی متر می باشد.این محصول را میتوان به صورت تک نفره یا دو نفره نیز سفارش داد….

ناموجود

مبل تک نفره تختخواب شو

مبل تختخواب شو یک نفره ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض این محصول 70 سانتی متر می باشد ….

ناموجود

مبل تخت شو یکی از انواع مبل است که با کوچک شدن خانه ها و افزایش هزینه ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است .  مدلهای تختخواب شو نسل جدید کاناپه های راحتی هستند که این امکان را فراهم می کنند که بتوان به عنوان محل خواب هم از آن ها استفاده کرد .

قیمت و خرید انواع مبل راحتی

قیمت مبل تختخواب شو

قیمت مبل تختخواب شو بستگی به جنس و طرح آن دارد. اگر به دنبال خرید یک مدل ارزان و با کیفیت خوب هستید سری به فروشگاه های اینترنتی بزنید. برای اطلاع از قیمت مدلها وارد سایت دی ایران شوید و روی محصول مورد نظرتان کلیک کنید ، همچنین می توانید با شماره هایی که بالای سایت قرار داده شده تماس بگیرید و از قیمت روز مدلها با خبر شوید و برای خرید اقدام کنید .

خرید مبل تختخواب شو

بسیاری از مشتریان به جای خرید یک مبل و یک تخت خواب بصورت جداگانه ترجیح میدهند یک مدل تخت خوابشو خریداری کنند . هنگام خرید، به پایه‌های آن توجه کنید. اگر پایه ها با چسب به بدنه محکم شده باشند خیلی بهتر است زیرا پایه هایی که با میخ به بدنه متصل می شوند بعد از مدتی لق شده و شل می شوند. رنگ و طرح پارچه را طوری انتخاب کنید که با دکوراسیون اتاق ست باشد . دقت کنید مدلی را انتخاب کنید که نشیمن مناسبی داشته باشد تا دچار کمردرد نشوید.