نمایش دادن همه 21 نتیجه

مبل تختخواب شو کینگ

مبل تختخواب شو یک نفره کینگ ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض تشک این محصول 70 سانتی متر می باشد. این محصول دارای دو دسته در طرفیت صندلی است که زیبای زیادی به این کار بخشیده…

5,900,000تومان

مبل تختخواب شو مدل پائیزان

مبل تختخواب شو یک نفره پائیزان ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض تشک این محصول 70 سانتی متر می باشد. روکش این محصول را میتوان در رنگ های مختلف واز جنس چرم  یا پارچه سفارش دا…

5,500,000تومان

مبل تختخواب شو دو نفره کاپری

مبل تختخواب شو دو نفره مدرن کاپری قابل سفارش در رنگ های متنوعیست . جنس این مدل تماما از فلز است . اندازه تشک در این مبل تختخوابشو 140 سانتی متر می باشد . برای پوشش این کار می توان از پورشه و مازراتی استفاده نمود ….

8,300,000تومان

مبل تختخواب شو پرشین

مبل تخت شو مدل پرشین یه مبل دو منظوره جم و جور میباشد. اگر برای مکان کوچکتان یک مبل تخت شو جم و جور میخواهید این نمونه یک پیشنهاد عالیست. که از دو جنس چرم و پارچه به صورت ترکیبی روکش شده است. کلاف این کار تمام فلزی می باشد که مقاومت و کیفیت بالایی دا…

5,800,000تومان

مبل تختخواب شو یک نفره b1

مبل تختخواب شو یک نفره b1 دارای پوششی از جنس مازراتی و پورشه می باشد . این پوشش در رنگبندی متنوع قابل سفارش است . این محصول تماما از فلز می باشد . اندازه تشک به کار رفته در این محصول 80 سانتی متر می باشد ….

6,100,000تومان

مبل تختخواب شو یک نفره b3

مبل تختخواب شو یک نفره b3 از فلز ساخته شده و در کف خود دارای اسفنجی مقاوم می باشد . عرض تشک  این مبل تخت خوابشو 80 سانتی متر می باشد . همچنین پوشش این مبل از پارچه است ….

6,100,000تومان

کاناپه تختخواب شو دو نفره کپیتال

کاناپه تختخواب شو دو نفره کپیتال دارای عرض 140 سانتی متر است . جنس این کار تماما از فلز است . پوششی که برای این کار استفاده می شود از پارچه می باشد که می توان رنگ های متنوع آن را سفارش داد ….

8,300,000تومان

مبل تختخواب شو یک نفره b2

مبل تختخواب شو یک نفره b2 دارای عرض 80 سانتی متر می باشد . ابرمورد استفاده در این مبل از نوع 30 کیلویی است . این مبل تختخوابشو تماما از فلز می باشد . پوشش رویی مبل فوق از پارچه است ….

5,800,000تومان

کاناپه تختخواب شو دو نفره اودسه

کاناپه تختخواب شو دو نفره اودسه دارای پوششی از پارچه و چرم می باشد که در رنگ های متنوع سفارش داده می شوند . جنس پایه های این مدل از فلز است . تشک مورد استفاده در این مدل از نوع با کیفیت است ….

7,900,000تومان

مبل تختخوابشو مدرن لالوسکی

مبل تختخوابشو مدرن لالوسکی دارای اندازه 140 سانتی متر می باشد . پایه و قسمتی از دسته این کار از فلز است . پوشش این کار از چرم و پارچه با رنگبندی متنوع می باشد که در رنگ های متنوع قابل سفارش است ….

8,900,000تومان

کاناپه تختخواب شو سه نفره پارت

کاناپه تختخواب شو دو نفره پارت دارای عرض 160 سانتی متر می باشد . فوم این کار از نوع 30 کیلوییست . پوشش این کاناپه را می توانید بصورت پارچه و چرم سفارش دهید . اسکلت این کار تماما از فلز می باشد ….

10,000,000تومان

مبل تختخواب شو یک نفره لالوسکی

مبل تختخواب شو یک نفره لالوسکی تماما از فلز است . مبل فوق دارای پوشش چرم و پارچه می باشد و در رنگ های متنوع قابل سفارش است . عرض این تخت خواب 80 سانتی متر است ….

6,100,000تومان

مبل تختخواب شو یک نفره بارون

مبل تختخواب شو یک نفره بارون ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض این محصول 70 سانتی متر می باشد ….

5,900,000تومان

مبل تختخواب شو دو نفره الیزه

مبل تختخواب شو دو نفره الیزه دارای اندازه 188 سانتی متر در 140 سانتی متر می باشد . جنس پایه های این مبل از فلز می باشد . پوشش این مدل قابل تغییر است و در رنگ های متنوع قابل سفارش است….

7,900,000تومان

صندلی تختخواب شو بیمارستانی

صندلی تختخواب شو بیمارستانی تماما از فلز است . این محصول دارای پوشش چرم است و رنگ آن قابل تغییر می باشد . اسفنج مورد استفاده در این کار از نوع 30 کیلویی می باشد . عرض تشک این محصول 60 سانتی متر است ….

3,900,000تومان

مبل تخت خواب شو

این مبل تخت شو دارای روکش مخملی گلدار و ساده میباشد. دارای کلاف داخلی فلزی بوده و استحکام بالایی دارد. این مبل هم نشیمن بسیار راحتی دارد و هنگامی که به عنوان تخت استفاده میشود شرایط استراحت کاملی را برای شما فراهم میکند….

6,100,000تومان

مبل تختخواب شو پلین

مبل تختخواب شو یک نفره پلین ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض این محصول 70 سانتی متر می باشد ….

5,700,000تومان

مبل تختخواب شو دیانا

دیانا یکی از مدل های مبل تختخواب شو است که دارای طرح ساده و شیکی می باشد و به صورت یک نفره با ابعاد 70*180 سانتی متر تولید می شود . کلاف این مبل تماما از جنس فلز است و اسفنج به کار رفته در آن از نوع اسفنج 30 کیلویی است که دارای قابلیت ارتجاعی بالایی …

5,900,000تومان

مبل تختخواب شو سانتانا

مبل تختخواب شو یک نفره سانتانا ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض تشک این محصول 70 سانتی متر می باشد. این محصول دارای دو دسته در طرفیت صندلی است که زیبای زیادی به این کار بخش…

ناموجود

مبل تختخواب شو فاینال

مبل تختخواب شو سه نفره فاینال ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض تشک این محصول 180 سانتی متر می باشد.این محصول را میتوان به صورت تک نفره یا دو نفره نیز سفارش داد….

ناموجود

مبل تختخواب شو

مبل تختخواب شو یک نفره ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض این محصول 70 سانتی متر می باشد ….

ناموجود

مبل تختخواب شو

مبل تخت شو یکی از انواع مبل است که با کوچک شدن خانه ها و افزایش هزینه ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است .  مبل های تختخواب شو نسل جدید کاناپه های راحتی هستند که این امکان را فراهم می کنند که بتوان به عنوان تخت هم از آن ها استفاده کرد . از این کاناپه های تخت خواب شو در خانه هایی که ممکن است مهمان بیاید و شب بماند و یا سوییت های دانشجویی می توانند بعنوان تخت استفاده شوند .

قیمت و خرید انواع مبل راحتی

قیمت مبل تختخواب شو

قیمت مبل تختخواب شو بستگی به جنس و طرح آن دارد. اگر به دنبال خرید مبل تختخواب شو ارزان با کیفیت خوب هستید سری به فروشگاه های اینترنتی بزنید. برای اطلاع از قیمت مبلهای تخت شو وارد سایت دی ایران شوید و روی محصول مورد نظرتان کلیک کنید ، همچنین می توانید با شماره هایی که بالای سایت قرار داده شده تماس بگیرید و از قیمت روز مبل های تختخواب شو با خبر شوید و برای خرید اقدام کنید .

قیمت و خرید انواع مبل سلطتی

خرید مبل تختخواب شو

بسیاری از مشتریان به جای خرید یک مبل و یک تخت خواب بصورت جداگانه ترجیح میدنهد یم مبل تخت خوابشو خریداری کنند . هنگام خرید مبل های تختخواب ‌شو به پایه‌های آن توجه کنید. اگر پایه ها با چسب به بدنه محکم شده باشند خیلی بهتر است زیرا پایه هایی که با میخ به بدنه متصل می شوند بعد از مدتی لق شده و شل می شوند. رنگ و طرح پارچه را طوری انتخاب کنید که با دکوراسیون اتاق ست باشد . دقت کنید مبل تخت شویی که انتخاب کنید که تشک مناسبی داشته باشد اگر کمردرد دارید مبل تختخواب شو طبی خریداری کنید .

قیمت و خرید انواع مبل کلاسیک

قیمت مبل تختخواب شو استقبال

مبل تختخواب شو استقبال با  عرض های  ۸۰ ، ۱۰۰ ، ۱۴۰ ، ۱۶۰ تولید می شود که بنا به سلیقه خود می توانید رنگ پارچه آن را انتخاب کنید . قیمت مبل تختخواب شو استقبال بستگی به موارد معتددی دارد اول باید تک نفره ، دو نفره بودن کاناپه تختخواب شو را انتخاب کنید . مبل های استقبال با توجه به کیفیتشان از قیمت بالایی برخوردارند برای خرید مبل تختخواب شو استقبال می توانید به سایت های فروشنده این مبلها مراجعه کنید .

مبل تختخواب شو آرا سوفا

آرا سوفا تولید کننده مبل تختخواب شو آرا از بزرگترین تولید کنندگان در ایران است این تولیدی سابقه 17 سال تولید دارد از عمده محصولات این شرکت مبل تختخواب شو ، مبل تختخواب شو یک نفره ، مبل تختخواب شو دو نفره ، مبل ال تختخواب شو ، مبل راحتی تختخواب شو مکانیزم است . لولاها و جک های مورد استفاده در کاناپه های تختخواب شو وارداتی از ترکیه هستند و مواد اولیه مصرفی از بهترین تولید کنندگان داخلی تامین می شوند .

مبل تخت شو یک نفره

مبل تخت خوابشو یک نفره مناسب برای قسمت نشیمن، پذیرایی و جلوی تلویزیون است . مبل های تختخواب شو یک نفره معمولا با عرض 70 و 80 سانتیمتر تولید می شوند . مبلی را انخاب کنید که متناسب با دیگر اجزای دکوراسیون باشد و هماهنگی کامل با آن را داشته باشد . با خرید از فروشگاه اینترنتی دی ایران این امکان به شما داده میشود که بتوانید به دلخواه رنگ پارچه را برای مبل تختخواب شو انتخاب کنید .

کاناپه تخت شو (مبل تختخواب شو دو نفره)

کاناپه تخت شو به گونه ای طراحی شده اند که هنگام خواب می توانید از آن ها به عنوان یک تختخواب دو نفره استفاده کنید . این نوع مبلهای تخت شو برای هتل ها و سوییت ها مناسب هستند همچنین برای اتاق های کوچک گزینه مناسبی هستند . هنگام خواب می توانید مبل را به صورت تختخواب دربیاورید و در طول روز برای خلوت شدن اتاق آن را جمع کنید و به شکل مبل از آن استفاده کنید .

صندلی تختخواب شو

اگر شما تنها زندگی می کنید و فضای کمی دارید صندلی تختخواب شو گزینه مناسبی برای شماست . یک صندلی نرم و راحت را تصور کنید که به راحتی تبدیل به یک تخت یک نفره می شود و می توانید روی آن بخوابید . صندلی های تختخواب شو از صندلی های معمولی بزرگتر هستند و ذاری طرح و رنگ و مدل های متنوعی هستند که باید قبل از خرید مشخص کنید چه طرح و رنگی مد نظرتان است .

سوالات متداول مبل تختخواب شو

چرا قیمت مبل تختخواب شو در دی ایران نسبت به فروشگاهها ارزانتر است؟

این به خاطر حذف واسطه ها و عرضه انواع مبل تختخواب شو از تولید به مصرف است.

نحوه ارسال مبل تختخواب شو ها به سراسر ایران چگونه است؟

ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.

مبل تختخواب شو ها از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟

در تمامی انواع مبل تختخواب شو از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.

آیا میتوان مبل تختخواب شو را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟

محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.

آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با مبل تختخواب شو وجود دارد؟

بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.

نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟

بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.

جنس مبل تختخواب شو ها از چیست؟

جنس هر مبل تختخواب شو در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.