مبل تختخواب شو

 • مبل تختخواب شو دو نفره مدرن کاپری

  مبل تختخواب شو دو نفره مدرن کاپری

  مبل تختخواب شو دو نفره مدرن کاپری قابل سفارش در رنگ های متنوعیست . جنس این مدل تماما از فلز است . اندازه تشک در این مبل تختخوابشو 140 سانتی متر می باشد . برای پوشش این کار می توان از پورشه و مازراتی استفاده نمود ….

  6,200,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو پرشین

  مبل تختخواب شو پرشین

  مبل تخت شو مدل پرشین یه مبل دو منظوره جم و جور میباشد. اگر برای مکان کوچکتان یک مبل تخت شو جم و جور میخواهید این نمونه یک پیشنهاد عالیست. که از دو جنس چرم و پارچه به صورت ترکیبی روکش شده است. کلاف این کار تمام فلزی می باشد که مقاومت و کیفیت بالایی دا…

  4,500,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو یک نفره b1

  مبل تختخواب شو یک نفره b1

  مبل تختخواب شو یک نفره b1 دارای پوششی از جنس مازراتی و پورشه می باشد . این پوشش در رنگبندی متنوع قابل سفارش است . این محصول تماما از فلز می باشد . اندازه تشک به کار رفته در این محصول 80 سانتی متر می باشد ….

  4,400,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو یک نفره b3

  مبل تختخواب شو یک نفره b3

  مبل تختخواب شو یک نفره b3 از فلز ساخته شده و در کف خود دارای اسفنجی مقاوم می باشد . عرض تشک  این مبل تخت خوابشو 80 سانتی متر می باشد . همچنین پوشش این مبل از پارچه است ….

  4,400,000تومان
  4.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • کاناپه تختخواب شو دو نفره کپیتال

  کاناپه تختخواب شو دو نفره کپیتال

  کاناپه تختخواب شو دو نفره کپیتال دارای عرض 140 سانتی متر است . جنس این کار تماما از فلز است . پوششی که برای این کار استفاده می شود از پارچه می باشد که می توان رنگ های متنوع آن را سفارش داد ….

  6,500,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو یک نفره b2

  مبل تختخواب شو یک نفره b2

  مبل تختخواب شو یک نفره b2 دارای عرض 80 سانتی متر می باشد . ابرمورد استفاده در این مبل از نوع 30 کیلویی است . این مبل تختخوابشو تماما از فلز می باشد . پوشش رویی مبل فوق از پارچه است ….

  4,500,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو اودسه

  کاناپه تختخواب شو دو نفره اودسه

  کاناپه تختخواب شو دو نفره اودسه دارای پوششی از پارچه و چرم می باشد که در رنگ های متنوع سفارش داده می شوند . جنس پایه های این مدل از فلز است . تشک مورد استفاده در این مدل از نوع با کیفیت است ….

  6,400,000تومان
  3.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخوابشو مدرن لالوسکی

  مبل تختخوابشو مدرن لالوسکی

  مبل تختخوابشو مدرن لالوسکی دارای اندازه 140 سانتی متر می باشد . پایه و قسمتی از دسته این کار از فلز است . پوشش این کار از چرم و پارچه با رنگبندی متنوع می باشد که در رنگ های متنوع قابل سفارش است ….

  6,500,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • Folding sofa bed

  کاناپه تختخواب شو سه نفره پارت

  کاناپه تختخواب شو دو نفره پارت دارای عرض 160 سانتی متر می باشد . فوم این کار از نوع 30 کیلوییست . پوشش این کاناپه را می توانید بصورت پارچه و چرم سفارش دهید . اسکلت این کار تماما از فلز می باشد ….

  8,500,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو یک نفره لالوسکی

  مبل تختخواب شو یک نفره لالوسکی

  مبل تختخواب شو یک نفره لالوسکی تماما از فلز است . مبل فوق دارای پوشش چرم و پارچه می باشد و در رنگ های متنوع قابل سفارش است . عرض این تخت خواب 80 سانتی متر است ….

  4,500,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو یک نفره بارون

  مبل تختخواب شو یک نفره بارون

  مبل تختخواب شو یک نفره بارون ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض این محصول 70 سانتی متر می باشد ….

  4,400,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو دو نفره الیزه

  مبل تختخواب شو دو نفره الیزه

  مبل تختخواب شو دو نفره الیزه دارای اندازه 188 سانتی متر در 140 سانتی متر می باشد . جنس پایه های این مبل از فلز می باشد . پوشش این مدل قابل تغییر است و در رنگ های متنوع قابل سفارش است….

  6,300,000تومان
  3.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • قیمت مبل تختخواب شو

  صندلی تختخواب شو بیمارستانی

  صندلی تختخواب شو بیمارستانی تماما از فلز است . این محصول دارای پوشش چرم است و رنگ آن قابل تغییر می باشد . اسفنج مورد استفاده در این کار از نوع 30 کیلویی می باشد . عرض تشک این محصول 60 سانتی متر است ….

  3,400,000تومان
  4.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تخت خواب شو

  مبل تخت خواب شو

  این مبل تخت شو دارای روکش مخملی گلدار و ساده میباشد. دارای کلاف داخلی فلزی بوده و استحکام بالایی دارد. این مبل هم نشیمن بسیار راحتی دارد و هنگامی که به عنوان تخت استفاده میشود شرایط استراحت کاملی را برای شما فراهم میکند….

  4,500,000تومان
  4.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو سانتانا

  مبل تختخواب شو سانتانا

  مبل تختخواب شو یک نفره سانتانا ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض تشک این محصول 70 سانتی متر می باشد. این محصول دارای دو دسته در طرفیت صندلی است که زیبای زیادی به این کار بخش…

  ناموجود
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو فاینال

  مبل تختخواب شو فاینال

  مبل تختخواب شو سه نفره فاینال ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض تشک این محصول 180 سانتی متر می باشد.این محصول را میتوان به صورت تک نفره یا دو نفره نیز سفارش داد….

  ناموجود
  4.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو کینگ

  مبل تختخواب شو کینگ

  مبل تختخواب شو یک نفره کینگ ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض تشک این محصول 70 سانتی متر می باشد. این محصول دارای دو دسته در طرفیت صندلی است که زیبای زیادی به این کار بخشیده…

  ناموجود
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو مدل پائیزان

  مبل تختخواب شو مدل پائیزان

  مبل تختخواب شو یک نفره پائیزان ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض تشک این محصول 70 سانتی متر می باشد. روکش این محصول را میتوان در رنگ های مختلف واز جنس چرم  یا پارچه سفارش دا…

  ناموجود
  4.50 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو

  مبل تختخواب شو

  مبل تختخواب شو یک نفره ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض این محصول 70 سانتی متر می باشد ….

  ناموجود
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • مبل تختخواب شو پلین

  مبل تختخواب شو پلین

  مبل تختخواب شو یک نفره پلین ساخته شده از فلز است . ابرمورد استفاده 30 کیلویی بوده و پوشش آن از پارچه با رنگبندی متنوع می باشد . اندازه عرض این محصول 70 سانتی متر می باشد ….

  ناموجود
  4.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر

مبل تختخواب شو

مبل تاشو یک وسیله کاربردی است که با کوچک شدن خانه ها و افزایش هزینه ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است .  مبل های تختخواب شو نسل جدید کاناپه های راحتی هستند که این امکان را فراهم می کنند که بتوان به عنوان تخت هم از آن ها استفاده کرد . از این کاناپه های تخت خواب شو در خانه هایی که ممکن است مهمان بیاد و شب بماند و یا سوییت های دانشجویی می توانند بعنوان تخت استفاده شوند .

قیمت مبل تختخواب شو

قیمت مبل تختخواب شو بستگی به جنس و طرح آن دارد. اگر به دنبال خرید مبل تختخواب شو ارزان با کیفیت خوب هستید سری به فروشگاه های اینترنتی بزنید. برای اطلاع از قیمت مبلهای تخت شو وارد سایت دی ایران شوید و روی محصول مورد نظرتان کلیک کنید ، همچنین می توانید با شماره هایی که بالای سایت قرار داده شده تماس بگیرید و از قیمت روز مبل های تختخواب شو با خبر شوید و برای خرید اقدام کنید .

خرید مبل تختخواب شو

هنگام خرید مبل های تختخواب ‌شو به پایه‌های آن توجه کنید. اگر پایه ها با چسب به بدنه محکم شده باشند خیلی بهتر است زیرا پایه هایی که با میخ به بدنه متصل می شوند بعد از مدتی لق شده و شل می شوند. رنگ و طرح پارچه را طوری انتخاب کنید که با دکوراسیون اتاق ست باشد . دقت کنید مبل تخت شویی که انتخاب کنید که تشک مناسبی داشته باشد اگر کمردرد دارید مبل تختخواب شو طبی خریداری کنید .

قیمت مبل تختخواب شو استقبال

مبل تختخواب شو استقبال با  عرض های  ۸۰ ، ۱۰۰ ، ۱۴۰ ، ۱۶۰ تولید می شود که بنا به سلیقه خود می توانید رنگ پارچه آن را انتخاب کنید . قیمت مبل تختخواب شو استقبال بستگی به موارد معتددی دارد اول باید تک نفره ، دو نفره بودن کاناپه تختخواب شو را انتخاب کنید . مبل های استقبال با توجه به کیفیتشان از قیمت بالایی برخوردارند برای خرید مبل تختخواب شو استقبال می توانید به سایت های فروشنده این مبلها مراجعه کنید .

مبل تختخواب شو آرا سوفا

آرا سوفا تولید کننده مبل تختخواب شو آرا از بزرگترین تولید کنندگان در ایران است این تولیدی سابقه 17 سال تولید دارد از عمده محصولات این شرکت مبل تختخواب شو ، مبل تختخواب شو یک نفره ، مبل تختخواب شو دو نفره ، مبل ال تختخواب شو ، مبل راحتی تختخواب شو مکانیزم است . لولاها و جک های مورد استفاده در کاناپه های تختخواب شو وارداتی از ترکیه هستند و مواد اولیه مصرفی از بهترین تولید کنندگان داخلی تامین می شوند .

مبل تخت شو یک نفره

مبل تخت خوابشو یک نفره مناسب برای قسمت نشیمن، پذیرایی و جلوی تلویزیون است . مبل های تختخواب شو یک نفره معمولا با عرض 70 و 80 سانتیمتر تولید می شوند . مبلی را انخاب کنید که متناسب با دیگر اجزای دکوراسیون باشد و هماهنگی کامل با آن را داشته باشد . با خرید از فروشگاه اینترنتی دی ایران این امکان به شما داده میشود که بتوانید به دلخواه رنگ پارچه را برای مبل تختخواب شو انتخاب کنید .

مبل تختخواب شو دو نفره

مبل هابی تختخواب شو دو نفره به گونه ای طراحی شده اند که هنگام خواب می توانید از آن ها به عنوان یک تختخواب دو نفره استفاده کنید . این نوع مبلهای تخت شو برای هتل ها و سوییت ها مناسب هستند همچنین برای اتاق های کوچک گزینه مناسبی هستند . هنگام خواب می توانید مبل را به صورت تختخواب دربیاورید و در طول روز برای خلوت شدن اتاق آن را جمع کنید و به شکل مبل از آن استفاده کنید .

صندلی تختخواب شو

اگر شما تنها زندگی می کنید و فضای کمی دارید صندلی تختخواب شو گزینه مناسبی برای شماست . یک صندلی نرم و راحت را تصور کنید که به راحتی تبدیل به یک تخت یک نفره می شود و می توانید روی آن بخوابید . صندلی های تختخواب شو از صندلی های معمولی بزرگتر هستند و ذاری طرح و رنگ و مدل های متنوعی هستند که باید قبل از خرید مشخص کنید چه طرح و رنگی مد نظرتان است .

سوالات متداول

✅ چرا قیمت مبلهای تختخوابشو در دی ایران نسبت به فروشگاهها ارزانتر است؟

این به خاطر حذف واسطه ها و عرضه انواع مبلهای تختخوابشو از تولید به مصرف است.

✅ ارسال مبلهای تختخوابشو برای مشتری چگونه است؟

ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.

✅ مبلهای تختخوابشو از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟

در تمامی انواع مبلهای تختخوابشو از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.

✅ آیا میتوان مبلهای تختخوابشو را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟

محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.

✅ آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با مبلهای تختخوابشو وجود دارد؟

بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.

✅ نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟

بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.

✅ جنس مبلهای تختخوابشو از چیست؟

جنس هر یک از مبلهای تختخوابشو در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+