نمایش دادن همه 22 نتیجه

تشک دو نفره طبی 2 سال رویال 1

تشک دو نفره طبی 2 سال رویال 1 از فوم تولید می شود که دارای کیفیت بالایی است و کاملا سفت می باشد . این مدل دارای 2 سال ضمانت است و ارتفاع آن 20 سانتیمتر است . مدل های طبی برای افراد مسن و کسانی که کمر درد دارند مناسب هستند . ارسال محصول فوق به سراسر ک…

2,400,000تومان

تشک دونفره طبی 3 سال رویال1

تشک های طبی کاملا سفت هستند و برای افرادی که مشکل ستون فقرات و کمردرد دارند مناسبند . گارانتی این محصول سه سال می باشد و در تولید آن از فوم و اسفنج استفاده شده است . ضخامت این تشک 22 سانتیمتر می باشد . عرض این مدل 160 سانتیمتر است که با توجه به ابعاد…

2,600,000تومان

تشک دو نفره طبی 5 سال رویال1

تشک دو نفره طبی 5 سال رویال1 در اندازه طول 200 ، عرض 160 و ضخامت 24 سانتیمتر تولید می شود و اگر عرض تختتان 180 باشد می توانید تشک را با عرض 180 سفارش دهید . محصول فوق در رنگ سفید تولید می شود و قابل ارسال به سراسر کشور می باشد ….

3,000,000تومان

تشک دو نفره طبی رویال 1

تشک دو نفره طبی رویال 1 کاملا سفت است و هیچ گونه فنری در آن بکار نرفته است . این مدل 6 سال گارانتی دارد ، ضخامت آن 26 سانتیمتر است و دارای کیفیت بالایی است . می توانید از سراسر کشور این کار را سفارش دهید تا در بسته بندی مناسب برایتان ارسال گردد ….

3,100,000تومان

تشک یک نفره طبی 2 سال رویال 1

تشک یک نفره طبی 2 سال رویال 1 در ابعاد 90*200 تولید می شود و ارتفاع آن 20 سانتیمتر است . تشک های طبی برای افرادی مناسبند که با درد کمر دست و پنجه نرم می کنند . این محصول در بسته بندی مناسب به سراسر کشور قابل ارسال می باشد ….

1,400,000تومان

تشک یک نفره طبی 3 سال رویال 1

لازمه داشتن یک خواب راحت فراهم بودن محیط و تخت و تشک راحتی است . اگر کمر درد و یا مشکل ستون فقرات دارید باید تشک را از انواع طبی و سفت انتخاب کنید . تشک یک نفره طبی 3 سال رویال 1 دارای سه سال گارانتی است و ضخامت آن 22 سانت است ، هر چه تعداد سال های گ…

1,700,000تومان

تشک یک نفره طبی 5 سال رویال 1

تشک یک نفره طبی 5 سال رویال 1 از نمونه های طبی است که از جنس فوم و اسفنج تولید می شود و سطح سفتی دارد که برای افرادی که مشکل کمر دارند توصیه می شود . ضخامت این کار 24 سانتیمتر است و 5 سال ضمانت دارد . این محصول به سراسر کشور قابل ارسال است ….

2,000,000تومان

تشک یک نفره طبی 6 سال رویال1

انتخاب تشک مناسب یکی از مهم ترین نکاتی است که ارتباط مستقیمی با سلامت انسان دارد . برای هر فرد باید تشک مناسب خریداری شود . تشک های طبی از ستون فقرات و کمر شما محافظت می کند . این محصول در بسته بندی مناسب به سراسر کشور ارسال می گردد ….

2,200,000تومان

تشک دو نفره طبی فنری المپیک

داشتن یک خواب راحت حق هر فرد است و برای داشتن یک خواب راحت یک تشک مناسب و باکیفیت لازم است . تشک دو نفره طبی فنری المپیک از جنس فنر و فوم تولید می شود و می تواند یک خواب راحت برایتان به ارمغان بیاورد . محصول فوق 2 سال ضمانت دارد و ضخامت آن 20 سانتیمت…

2,500,000تومان

تشک دو نفره طبی فنری رویال1

تشک دو نفره طبی فنری رویال1 مناسب تخت های دو نفره است و در تولید آن هم از فوم و اسفنج استفاده شده است و هم فنر بکار رفته است به همین دلیل نه به اندازه مدل های طبی سفت است و نه مثل فنر نرم است . محصول فوق قابل ارسال به سراسر کشور می باشد ….

2,700,000تومان

تشک طبی فنری دو نفره ممتاز رویال

تشک طبی فنری دو نفره ممتاز رویال از مدل های بسیار با کیفیت و راحت است که 6 سال گارانتی دارد و ارتفاع آن 26 سانتیمتر است . با خرید یک تشک مناسب و داشتن یک خواب خوب و راحت خستگی کار روزانه از تنتان بیرون خواهد رفت . این کار به سراسر کشور ارسال می شود و…

3,000,000تومان

تشک یک نفره طبی فنری 2 سال رویال 1

تشک یک نفره طبی فنری 2 سال رویال 1 از جنس فنر و اسفنج می باشد و بسیار راحت می باشد . این کار ضخامتی به ارتفاع 20 سانتیمتر دارد و می توانید آن را همراه تخت خواب های موجود در سایت سفارش دهید ….

1,300,000تومان

تشک یک نفره طبی فنری 3 سال رویال 1

تشک یک نفره طبی فنری 3 سال رویال 1 مناسب نوجوانان و افراد مجرد است و می تواند خوابی راحت و آسوده برایتان به ارمغان آورد . در ساخت این تشک از ترکیب فنر و اسفنج استفاده شده است . محصول فوق به سراسر کشور ارسال می گردد ….

1,600,000تومان

تشک یک نفره طبی فنری 4 سال

تشک یک نفره طبی فنری 4 سال از مدل های خوب و باکیفیت است که قیمت مناسبی دارد . این مدل در ابعاد مختلف قابل سفارش است و ارتفاع آن 23 سانتیمتر است . این کار از سراسر کشور قابل سفارش است و در بسته بندی مناسب ارسال می گردد ….

1,800,000تومان

تشک یک نفره طبی فنری 5 سال

تشک یک نفره طبی فنری 5 سال یک خواب راحت و آسوده را برای شما تضمین می کند . این کار دارای ارتفاع 24 سانتیمتر است و از کیفیت بالایی برخوردار است . ابعاد دو نفره آن نیز قابل تولید است و امکان ارسال به سراسر کشور وجود دارد ….

1,900,000تومان

تشک یک نفره طبی فنری 6 سال

تشک یک نفره طبی فنری 6 سال را می توانید با اطمینان از کیفیت بالای آن خریداری کنید . مدل های طبی فنری از جنس فنر و اسفنج تولید می شوند و همین باعث می شود نه به اندازه مدل های فنری نرم باشند و نه به سفتی نوع طبی هستند ….

2,100,000تومان

تشک یک نفره طبی فنری ویژه المپیک

تشک یک نفره طبی فنری ویژه المپیک از مدل های کیفیت بالا است . این تشک به دلیل وجود لایه های مختلف از فنر و اسفنج دارای ارتفاع بیشتری میباشد و ارتفاع آن 30 سانتیمتر است . محصول فوق در بسته بندی مناسب به سراسر کشور ارسال می شود ….

2,200,000تومان

تشک دو نفره فنری رویال

تشک دو نفره فنری رویال از جنس فنر است و هیچ گونه اسفنج و فومی در آن به کار نرفته است . مدل های فنری برای افرادی که وزنشان بالاست مناسب نیستند . ضخامت آن 20 سانتیمتر است و در نوع تکنفره نیز قابل سفارش است ….

2,300,000تومان

تشک فنری آرامش رویال

تشک فنری آرامش رویال از جنس فنر تولید شده است و کاملا نرم می باشد . کسانی که وزن آنها زیاد نباشد می توانند از این مدل استفاده کنند . اندازه ارتفاع آن 20 سانت است و مدل دو نفره آن 90*200 می باشد که می توانید آن را با اندازه های مختلف دیگر نیز سفارش ده…

1,300,000تومان

راهنمای جامع خرید تشک

تشک(Mattresses) یکی از مهمترین و شاید پراهمیت ترین وسیله مورد نیاز در سرویس خواب جهت یک خواب راحت میباشد . به راستی چه نوع تشکهایی وجود دارد و آیا همه انواع تشک در بازار ایران قابل دسترسیست ؟

چه ویژگیهایی را میبایست به هنگام خرید تشک مد نظر قرار دهیم ؟

آیاتفاوتی میان انواع مختلف تشک وجود دارد ؟

از نظر طبی چه نوع تشک هایی مورد تایید واقع می شوند ؟

و نهایتا گزینه مناسب ما چه تشکیست ؟

قیمت و خرید انواع تخت خواب

همانطور که می دانید انسان تقریبا ۳۰ درصد از عمر خود را در حالت خواب و استراحت سپری می کند و نیز به وضوح مشخص است که شادابی و پرانرژی بودن در حالت بیداری نیز تحت تاثیر همین ۳۰ درصد زمان خواب میباشد . این مهم ایجاب میکند که راجع به آن بیشتر بدانیم و تحقیق کنیم .

در این مطلب سعی داریم تا انواع مختلف تشک را برای دنبال کنندگان مطالب دی ایران قرار دهیم تا هنگام خرید تشک بتوانند به راحتی گزینه مناسبی برای خود انتخاب کرده و خرید خوبی را تجربه نمایند .

قیمت و خرید انواع سرویس خواب دو نفره

امروزه هر وسیله ای که در منزل کاربردی باشد و به حفظ سلامت بدن کمک نماید در انواع گوناگون ساخته و بفروش میرسد . از این رو تشک های متنوعی در بازار موجود است که برای مصارف مختلف و بر اساس نیاز افراد خریداری می گردد .

تشک ها دارای برند و نامهای تجاری مختلفی می باشند که بر اساس داخلی و خارجی بودن تولید آنها تقسیم بندی می شوند . تشک های تولید ایران با نامهای خوشخواب – تن آسای – داتیس – رویال – رویال تک – رویا – ویستر و .. عرضه می شود و تشک های وارداتی شامل نامهای کینگ کویل – برجیس – ایشبیر – تارکان یاتاک – برن و … .

قیمت و خرید انواع سرویس خواب یک نفره

قیمت تشک در برندهای مختلف را در سایت دی ایران مشاهده نمایید و بنا بر نیاز خود اقدام به انتخاب و خرید تشک مورد نظر کنید.

برندهای معروف تشک در ایران

  • تشک رویا
  • تشک رویال
  • تشک خوشخواب
  • تشک لایکو
  • تشک زست

تشک طبی (Medical mattress) :

تشکهای طبی بدون فنر هستند و در ساخت آنها از فوم متراکم استفاده میشود . این نوع از تشک دارای سطح سفت تری نسبت به دیگر تشکها می باشند .

ساختار  و فیزیولوژیک بدن برخی افراد به گونه ایست که با خوابیدن بر روی تشک های نرم دچار درد های عضلانی می شوند و خواب آرامش بخشی را در ادامه نخواهند داشت.

برخی افراد هستند که به خوابیدن بر روی سطح های سفت علاقمندند و بر روی سطوح نرم دچار کلافگی میشوند . تشکهای طبی به شدت به این افراد پیشنهاد میشوند .

قیمت و خرید انواع سرویس خواب نوجوان

همچنین برخی از دردهای عضلانی افراد نیز با استفاده از تشکهای نرم و غیر طبی تشدید می شود . با استفاده از تشک های طبی می توان این درد ها را به حداقل رساند .

تشک طبی برای تعداد نفرات یک ، دو و یک ونیم نفره تولید می گردد و در صورت در خواست خریدار از تولید کننده می توان ابعاد سفارشی نیز برای این محصول در نظر گرفت و مشتری پس از خرید سرویس خواب بنابر ابعاد آن میتواند سفارش دهد .

برخی افراد با تجویز پزشک این نوع از تشک را خریداری می نمایند زیرا تشک های طبی ستون فقرات را در راستای صحیحی قرار داده و مانع خم شدن ستون فقرات می شوند . این تشک خستگی را در زمان استراحت از بدن دور می کند تا بتوان پس از استراحت به فعالیتهای روزانه خود پرداخت و احساس خستگی را در تخت خواب خود برجای گذاشت . همچنین این تشک می تواند پیشنهاد خوبی برای افرادی با دیسک کمر باشد .

قیمت و خرید انواع سرویس خواب نوزاد

شکل صحیح ستون فقرات

نقطه ضعف این تشک این است که پس از مدتی استفاده دچار فرورفتگی هایی بر روی سطح خود می شود و عمر کوتاه تری نسبت به تشک های دیگر دارد .

برخی از تشکهای طبی در سطح خود دارای مموری فوم هستند . مموری فوم لایه ایست انعطاف پذیر و نازک که روی سطح خارجی تشک قرار گرفته و مقداری سطح سفت تشک طبی را نرم میکند . تشک هایی که در ساختار خود مموری فوم دارند از نظر کیفیت درجه بالاتری نسبت به سایر تشکها دارند . این تشک ها را می توان از سایت ها و فروشگاه های معتبر تهیه نمود . در تصویر زیر لایه های مختلف تشک طبی را مشاهده مینمایید .

تشک فنری (Spring mattress) :

همانطور که از نام تشک فنری پیداست درون این دسته از تشکها فنر هایی به کار می رود که باعث میشود سطح این محصول به شدت ارتجاعی شود بطوریکه بلند شدن از روی آنها برای برخی افراد مشقت دارد . این نوع از تشکها را نمی توان برای افرادی با اضافه وزن زیاد استفاده نمود و در عوض افرادی با وزن پایین و کودکان می توانند از این دسته تشک با خیالی آسوده استفاده نمایند . در بسیاری موارد هنگام خرید سرویس خواب نوجوان یک تشک فنری نیز سفارش داده میشود . زیرا وزن فاکتوری تعیین کننده در این نوع از تشکها میباشد .

درون این تشک ها فنرهایی بصورت پیوسته و یا جدا از هم قرار داده شده است که به ترتیب با نامهای تشک متصل و تشک منفصل خوانده میشوند . این فنرها باعث می شوند تا سطح نرمی برای این تشک فراهم شود . برخی افراد از تشک خود انتظار انعطاف پذیری بالایی دارند . افرادی که دارای کمر درد می باشند نباید از این مدل تشک استفاده کنند .

قیمت و خرید انواع روتختی

تشک طبی فنری (Spring bat mattress) :

تشک های طبی فنری ساخته شده از موادمصرفی دو تشک فوق می باشند یعنی در درون آنها هم فنر و هم فوم استفاده می شود . این نوع از تشکها نسبت به تشکهای طبی و همچنین نسبت به تشکهای فنری متقاضیان بیشتری دارند .

ساختار تشک های طبی فنری به این صورت است که در لا به لای اسفنج ها فنر هایی را قرار می دهند که باعث می شود تا انعطافی معادل انعطاف میانگین دو مدل طبی و مدل فنری داشته باشد . تشکهای طبی فنری از آنجهت که دارای فنر هستند مثل تشکهای طبی دچار فرورفتگی نشده و عمر طولانی تری دارند و از طرف دیگر چون از فوم بیشتری نسبت به تشکهای فنری بهره میبرند خاصیت ارتجاعی کمتری دارند و باعث دردهای عضلانی نمیشوند .

تشک بادی (air mattress) :

تشک های بادی همچنان که از نامشان پیداست به وسیله هوا پر میشوند و مورد استفاده قرار میگیرند . می توان این تشک را بصورت تک نفره ، دو نفره ، مسافرتی ، گرد و دو طبقه و چند کاره خریداری نمود .

این دسته از تشکها با برندهای مختلفی در بازار موجودند . بعنوان مثال با نامهای اینتکس آمریکا ، بست وی ، سویلور اینتکس ، relax ، bestway و …  .

تشک بادی دو طبقهتشک های بادی دارای ۴ ماده مختلف برای سطح رویی بوده که تنوع را در این محصول بالا می برد . تشک های بادی با روکش های چرم ، مخمل (ضد تعریق ) ، کامفورت (درمانی) و برزنتی که با عنوان وسیله ای مسافرتی خریداری می شود .

تشک های بادی در مدل های متفاوت نیز استفاده می شوند مانند تشک های درون خودرو ها که می توان در هنگام مسافرت از آنها بهره برد .  برخی از مدل های  این دسته از تشک را می توان با استفاده از فندک ماشین باد کرده و مورد استفاده قرار داد .

در فروشگاه های تشک می توان نوعی تشک را مشاهده نمود که با عنوان چند کاره بفروش می رسد و در شرایط مختلف استفاده می گردد . همچنین این تشک مورد مناسبی برای دفاتر و مکان های اداری می باشد .

تشک های فوق با شرایط و گارانتی های مختلف به فروش می رسند که می توان در هنگام مواجهه با مشکل از این خدمات استفاده نمود .تشک بادی قابلیت شستشو دارد و می توان روشهای مختلفی را در شستشوی این محصول به کار برد .

مثلا استفاده از چند قطره صابون و آب برای نظافت این محصول همچنین استفاده از پودر جوش شیرین برای از بین بردن بوی نامطبوع این تشک پس از استفاده های طولانی مدت .

یکی از مزیت های این محصول زمان کوتاه برای آماده سازی ( پر و خالی کردن این محصول از هوا ) می باشد دیگر مزیت این محصول کم جا بودن و قابل حمل بودن آن است در ادامه باید گفت که تشک های بادی قیمتی مناسب تر نسبت به انواع دیگر تشک دارند و برای اکثر افراد قابل تهیه و خریداری می باشند .

در صورت آسیب این دسته از تشک می توانید از لیبل های تعمیراتی استفاده نمایید . همچنین توجه داشته باشید وزن قابل تحمل این تشک ها متفاوت بوده و در صورتی که برای افراد دارای وزنی بالاتر از وزن قابل تحمل تشک مورد استفاده قرار گیرد احتمال آسیب تشک وجود دارد .

این تشک برای تعداد نفرات مختلف تولید می شود . تشک های یک نفره دارای اندازه ۹۹*۱۹۱ بوده که با عرض های ۶۷ و ۷۶ نیز تولید می گردد همچنین تشک های دو نفره دارای ابعاد ۲۰۳*۱۵۲ سانتی متر می باشد که عرض های ۱۳۷-۱۵۲-۱۸۳ را  شامل می شود . ارتفاع این تشک ها معمولا ۲۵ سانتی متر است و وزن حدودی این تشک ها ۲ کیلوگرم می باشد .

تشک آبی (water mattress) :

تشک آبی به وسیله آب پر شده و مورد استفاده قرار می گیرد ؛ شما می توانید بصورت دلخواه مقدار آب مورد استفاده در این تشک را تنظیم کنید  . تنظیم آب از طریق سوپاپ های کناری تشک انجام می پذیرد . تشک های آبی را می توان پس از مدتی استفاده شستشو نمود .

این دسته از تشک می توانند برای مصارف طبی نیز استفاده شوند و درد عضلانی را در هنگام استفاده و یا پس از آن کاهش دهند . سطح این تشک تا حدودی ارتجاعی می باشد که به دلیل استفاده آب در آن می باشد  این محصول در اندازه های مختلف سفارش داده می شود .

در واقع تشک های آبی می توانند کاربرد های یک کیسه آب گرم را در ابعاد بزرگتر داشته باشند . به وجود آمدن این تشک معجزه ایست که در بیماران بی تحرک از به وجود آمدن زخم بستر جلوگیری می نماید .

یکی از خاصیت های این تشک قابلیت استفاده افراد با وزن بالا از این تشک است و این مزیت به دلیل دو لایه ای بودن قسمت بیرونی تشک آبی می باشد که مقاومت بالایی را به وجود می آورد  . دشمن اصلی این تشک اشیا نوک تیز و حرارت می باشند . یکی از نگرانیهای مشتریان اینست که اگر یکبار تشک سوراخ شود آب زیاد داخل آن به خانه آسیب برساند اما جای نگرانی نیست زیرا این محصول از چند کیسه آب مجزا در لایه خارجی خود استفاده میکند .

تشک مهمان (Guest mattresses) :

بر اساس متن فوق تشک های بادی و نوعی تشک که با نام تشک مهمان شناخته می شود می توانند در دسته تشکهای مسافرتی قرار گیرند .زیرا حجم و فضای کمی اشغال کرده و به راحتی حمل می شوند .

از قدیم الایام تا کنون تشک های زمینی مختلفی مانند تشک های پنبه ای و … تولید شده اند اما امروزه می توان به جای تشک های سنگین و فضاگیر قدیمی از تشک های سبک و کمجای امروزی استفاده نمود .

تشک مهمان وسیله ایست که در هنگام مهمانی به کمک شما می شتابد . عرض و طول این تشک به اندازه تشک های طبی و معمولیست و خاصیتی که افراد را برای این تشک به خود جلب می نماید تاشو بودن آن است .

جنس مورد استفاده در این تشک ها بجای پنبه از اسفنج بوده و قابلیت تا شدن و لوله شدن دارند و معمولا در کیف های مختلف با جنس های متفاوت حمل می گردند .

ابعاد این تشک ۹۰*۱۹۰ ، ۹۰*۱۹۵ و ۹۰*۲۰۰ سانتی متر می باشد و معمولا دارای وزنی معادل ۲ – ۳ کیلوگرم می باشد همچنین تشک مهمان قابلیت شستشو دارد .

تشک ها در چه ابعاد قابل خریداری می باشند ؟

در انتخاب تشک باید به اندازه و ابعاد تشک مورد نیاز برای تخت خواب خود دقت نماییم . تشک ها در ابعاد تک نفره ، دو نفره و یک و نیم نفره قابل خرید می باشند .

اندازه استاندارد تشک های تک نفره ۲۰۰*۹۰ ، ۱۲۰*۲۰۰ سانتی متر ؛ تشک های یک و نیم نفره (همان دو نفره جم و جور ) ۱۴۰*۲۰۰ سانتی متر و   اندازه استاندارد تشک های دو نفره ۱۶۰*۲۰۰ و ۱۸۰*۲۰۰ سانتی متر می باشد و بر اساس ابعاد تخت خواب شما انتخاب می شود .

اگر دارای تخت خوابی می باشید که با تشک های فوق همخوانی ندارد می توانید از تولید کنندگان تشک درخواست تشکی با ابعاد دلخواه کنید .

در هنگام خرید چه نکاتی باید رعایت شود ؟

در هنگام خرید تشک باید به این امر توجه داشت که چه نوع تشکی مناسب شماست و با کدام تشک می توانید راحت تر زمان استراحت خود را سپری کنید . گاها پزشک شما در زمینه تشک توصیه هایی دارد که باید به آنها توجه داشت .

تشک ها دارای دوخت هایی در سطح رویی خود می باشند که باید دقت داشت تا دوخت زیاد از حد برجسته نباشد و موجب آزار و اذیت بدن شما نشود . همچنین پارچه مورد استفاده نباید حساسیت زا باشد .

دومین نکته در خرید این است که استاندارد های لازم را در جهت محافظت از بدن داشته باشد و بدن در بهترین حالت ممکن بر روی آن قرار گیرد و همچنین حالت فیزیولوژیک خود را حفظ نماید .

دیگر اینکه داری ابعاد مناسبی باشد و از قد شما بلندتر باشد . اگر فردی هستید که دارای اضافه وزن بالا می باشید و یا در هنگام خواب و استراحت تکان می خورید و به فضای بیشتری نیاز دارید ، از تختخواب هایی استفاده کنید که فضای کافی را در اختیار شما قرار دهند .

معمولا در کنار تشک ها زیپ هایی برای مشاهده درون تشک قرار دارد که می توان از محتویات درون تشک مطلع شد .

مورد دیگر اینکه باید به گارانتی تشک مورد استفاده دقت داشته باشیم ، هر چه گارانتی بالاتر باشد قیمت بیشتر شده وتعداد لایه های بیشتری در سطح خارجی استفاده می شود و ضخامت آن بیشتر می شود .

همچنین باید سعی داشت تا تشکی انتخاب نمود که پارچه آنتی باکتریال همراه با دوخت های مناسب داشته باشد و باعث ایجاد حساسیت در مصرف کننده نکند .

بر اساس تحقیقات انجام شده حالت های صحیح و تشک های مناسبی برای خواب پیشنهاد شده اند که در تصویر فوق قابل مشاهده می باشند . در نتیجه سعی داشته باشید تا تشک استاندارد از نظر قرار گیری ستون فقرات انتخاب نمایید .

چه تفاوتی در قیمت تشک های مختلف وجود دارد ؟

قیمت تشک ها در انواع و مدل های مختلف ، متفاوت می باشد و این به معنای این است که قیمت تشک ها بر اساس مواد مصرفی درون تشک ها تعیین می شود ؛ حتی ممکن است اختلاف قیمت را در یک دسته از تشک با مدل های گوناگون مربوط به همان دسته مشاهده نمایید .

بعنوان مثال تشک هایی با گارانتی بالاتر هزینه بیشتری را می طلبند از سوی دیگر هزینه تشک های طبی بیشتر از تشک های فنری می باشد .

نکاتی در مورد خواب :

دیگر نکته ای که در هنگام خواب باید به آن توجه داشت حالت صحیح خوابیدن بوده که در انتهای این مطلب می توانید نکاتی را در این باره مطالعه نمایید .

تشک های استاندارد سر و ستون فقرات را در یک راستا قرار می دهند . تشک هایی با نامهای طبی می توانند این شرایط را در هنگام خواب برای شما فراهم کنند .

شما می توانید برای افزایش طول عمر تشک ، تشک های خود را پس از مدتی استفاده برعکس نمایید و از سوی دیگر تشک خود استفاده کنید .

حالت خوابشما در هنگام استراحت می توانید به حالت های مختلفی بخوابید که بهترین حالت برای خواب همان طاق باز خوابیدن می باشد بخصوص اگر انحنای ستون فقرات در آن حفظ شود .

سعی داشته باشید در هنگام خواب به حالت دمر ، بالشی کوچک در زیر شکم خود قرار دهید تا ستون فقرات شکل استاندارد خود را حفظ نماید .

برخی عادت به خوابیدن بر روی پهلو را دارند که در این صورت توصیه می شود تا بالشی را در بین دو پای خود قرار دهند و حتی بالشی را در بغل خود بگیرند تا بدن حالت خمیده به جلو را نداشته باشد . درصورت رعایت نکردن این نکات ممکن است با انواع بیماری های کمر و ستون فقرات مواجه شوید .

انتخاب بالش مناسب نیز بی تاثیر نیست . در هر یک از حالت های خواب باید بالش مناسب را انتخاب نمود تا دچار درد عضلانی نشد و سر و گردن در یک راستا قرار بگیرند . بالشی را انتخاب کنید که سر و گردن شما را در بر بگیرد .

سوالات متداول تشک

چرا قیمت تشک در دی ایران نسبت به فروشگاهها ارزانتر است؟

این به خاطر حذف واسطه ها و عرضه انواع تشک از تولید به مصرف است.

نحوه ارسال تشک ها به سراسر ایران چگونه است؟

ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.

تشک ها از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟

در تمامی انواع تشک از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.

آیا میتوان تشک را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟

محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.

آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با تشک وجود دارد؟

بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.

نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟

بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.

جنس تشک ها از چیست؟

جنس هر تشک در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.