نمایش 1–48 از 63 نتیجه

یک میز ناهار خوری ۶ نفره برای خانواده های بزرگتر یا مجالسی که می خواهید مهمانان بیشتری را در آن جا دهید، انتخابی عالی است. با اندازه سخاوتمندانه خود، فضای کافی را برای همه فراهم می کند تا به راحتی بنشینند و از غذای خود و در کنار هم لذت ببرند. یک میز ناهار خوری ۶ نفره در یک مهمانی شام، یک جمع خانوادگی یا یک دور همی معمولی با دوستان، تضمین کننده فضای کافی برای همه افراد بدون احساس شلوغی است. طراحی متنوع، به شما این امکان را می دهد که به راحتی مکمل دکوراسیون داخلی و سبک شخصی خود را پیدا کنید. مهم است که شکل و ابعاد میز را در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که میز به خوبی در محل غذاخوری شما قرار می گیرد و فضای پای کافی را برای همه مهمانان فراهم می کند. علاوه بر این، می‌توانید گزینه‌هایی را با ویژگی‌های قابل افزایش مود نظر قرار دهید تا در صورت نیاز، صندلی‌های اضافی را در خود جای دهد. یک غذاخوری ۶ نفره فضایی دلپذیر و فراگیر ایجاد می کند، گفتگوهای پر جنب و جوش را تشویق می کند و یک تجربه به یاد ماندنی بجای میگذارد. همچنین میتوانید تمامی مدلهای میز ناهار خوری را در دی ایران مشاهده نمایید.

ابعاد میز ناهار خوری ۶ نفره

طول استاندارد میز ناهار خوری ۶ نفره بصورت مستطیل 160Cm در 90Cm میباشد. قطر استاندارد میز ناهار خوری ۶ نفره دایره ای 120Cm است. توجه داشته باشید که این ابعاد بسته به محصول ممکن است کمی متفاوت باشد.

قیمت و خرید میز ناهار خوری ۶ نفره

قیمت میز ناهار خوری ۶ نفره بسته به عواملی مانند مواد مصرفی، طراحی، برند و کیفیت کلی می تواند متفاوت باشد. در دی ایران میزهای ناهار خوری ۶ نفره در طیف گسترده ای از قیمت ها برای تطبیق با بودجه و علایق مختلف موجود است. در هر نقطه از ایران که هستید به سادگی میتوانید مدل مورد نظر خود را انتخاب و خرید کنید و با باربری مخصوص مبلمان درب منزل خود تحویل بگیرید.

آیا مدل ۶ نفره برای خانه من مناسب است ؟

در صورتی که تعداد اعضای ثابت خانواده شما 5 یا ۶ نفر است یک میز ناهار خوری ۶ نفره را به شما پیشنهاد میدهیم. زیرا در خرید ناهارخوری باید تعداد اعضای ثابت را در نظر گرفت و انتخاب میزهای بزرگتر با نشیمنهای بیشتر از اعضای ثابت، فقط برای خانه های بسیار بزرگ پیشنهاد میشود. از طرفی نشیمنهای کمتر از تعداد اعضا نیز میتواند مشکل ساز باشد.