در حال نمایش 6 نتیجه

صندلی دانش آموزی SM152

صندلی دانش آموزی مدل SM152 در قسمت نشیمنگاه، پشتی و دسته دارای جنس فایبرگلاس است . جنس پایه های آن فلزی آبکاری شده می باشد که مانع از زنگ زدگی میشود. در قسمت دسته ی این صندلی جهت قرار دادن خودکار و وسایل ریز، یک حفره مخصوص طراحی شده است. این صندلی عل…

980,000تومان

صندلی دانشجویی SM155

صندلی دانشجویی مدل SM155 از جنس فایبرگلاس و پایه های آن فلز آبکاری شده میباشد  که در قسمت زیر نشیمن گاه، سبدی جهت

قرار دادن وسایل اضافی جاسازی شده است. این صندلی در حین راحتی بسار زیبا است و در مکان های مختلف به نسبت نوع استفاده کاربرد دارد….

1,400,000تومان

صندلی دانش آموزی لوله ای

صندلی دانش آموزی لوله ای درقسمت نشیمن و پشتی خود دارای جنس فایبرگلاس می باشند. دسته ی این صندلی از جنس MDf و در قسمت زیر نشیمن گاه سبدی جهت نگهداری وسایل اضافه طراحی شده است. این صندلی به دلیل طراحی منحصر به فردش بسیار راحت و زیبا می باشد….

1,500,000تومان

صندلی دانشجویی دسته دار SM156

صندلی دسته دار دانشجویی مدل SM156 دانش آموزی می باشد که از جنس درجه یک ساخته شده است. در قسمت زیر نشیمنگاه این مدل سبدی جاسازی شده که جای وسایل دانش آموز میباشد. این صندلی در حین راحتی بسیار شکیل می باشد. محصول فوق قابل ارسال به سراسر کشور می باشد ….

2,500,000تومان

میز و نیمکت مدارس SM157

میز و نیمکت مدارس مدل SM157 برای مقطع راهنمایی و بالاتر مناسب است و میتوانید در نشیمن 2،1 و 3 نفره آن را سفارش دهید. جنس:نشیمن و زیر دستی: ام دی اف ، قسمت های فلزی: پروفیل 2 در4 ، رنگ: چکشی و کوره ای ،ابعاد : ارتفاع تا نشیمن 42 ، ارت…

2,000,000تومان

صندلی دانش آموزی دسته دار SM154

صندلی دسته دار دانش آموزی SM154 دارای قسمت های چوبی از جنس MDF میباشد و قسمت های فلزی از پروفیل 2 در 2 سانتیمتر می باشد که توسط جوشهای محکم به یکدیگر متصل شده اند. رنگ بدنه این کار کوره ای و استاتیک است. ارتفاع نشیمن از زمین:44 سانتیمتر، و ابعاد نشیم…

890,000تومان

صندلی دانش آموزی یکی از انواع صندلی اداری میباشد . در این بخش میتوانید مدل مد نظر خود را برای مدارس ، آموزشگاهها و تمامی کلاسهای دانش آموزی و دانشجویی انتخاب نمایید.

از انواع دیگر صندلیهای اداری نیز میتوان صندلی انتظار و مدلهای متنوع صندلی تابوره را برشمرد .

قیمت هر صندلی دانش آموزی زیر آن نوشته شده است و در صورت خرید تعداد میتواند شامل تخفیفهایی شود که برای دریافت این تخفیفها میتوانید از طریق شماره های بالای سایت با ما در تماس باشید .