بازار مبل دلاوران

بازار مبل دلاوران یکی از معروف ترین بازارهای مبل تهران است که در یک خیابان طولانی به نام خیابان دلاوران واقع شده است . در این بازار مبل انواع مدل های مبلمان با قیمت های مختلف موجود می باشد و برای هر بودجه ای یک انتخاب وجود خواهد داشت .

بازار مبل دلاوران
بازار مبل دلاوران

نمایشگاه های بازار مبل دلاوران

در بازار بزرگ مبل دلاوران نمایشگاه های زیادی برای فروش مبلمان منزل قرار دارد . این بازار در شش بخش از سمت چهار راه اول ، دوم و سوم جنوبی و چهار راه اول ، دوم و سوم شمالی قرار دارد . در این بازار بزرگ مبلمان مدرن و راحتی ، مبلمان سلطنتی ، مبلمان کلاسیک و مبلمان اداری برای سلیقه های مختلف وجود دارد . علاوه بر مبلمان سرویس خواب دو نفره ، سرویس خواب نوجوان ، سرویس خواب نوزاد ، میز ال سی دی ، میز ناهار خوری و … را نیز می توانید در این بازار مشاهده کنید . وجود همه ی اقلام دکوراسیون منزل در بازار مبل دلاوران باعث می شود شما بتوانید با قدم زدن در این خیابان همه ی اقلام و وسایل مورد نیاز منزلتان را تهیه کنید و زمان کمتری تلف کنید .

بازار مبل دلاوران قیمت
بازار مبل دلاوران قیمت
جدیدترین مدلها قیمت و خرید مبل با ارسال رایگان

آدرس بازار مبل دلاوران کجاست

آدرس بازار مبل دلاوران : میدان رسالت ، خیابان دلاوران ، میدان الغدیر ، خیابان دلاوران

آدرس بازار مبل دلاوران
آدرس بازار مبل دلاوران

برای رفتن به بازار مبل دلاوران مسیر های مختلفی وجود دارد سه مسیر برای رفتن به این بازار به شرح زیر می باشند :

  1.  بزرگراه رسالت شرق ، میدان رسالت ، خیابان هنگام ، میدان الغدیر ، خیابان دلاوران
  2.  بزرگراه همت زین الدین شرق ، خروجی هنگام ، میدان الغدیر ، بلوار دلاوران
  3.  بزرگراه بابایی ، خروجی هنگام ، میدان الغدیر ، خیابان دلاوران
مبل چستر بازار دلاوران
مبل چستر بازار دلاوران

قیمت مبلمان در بازار مبل دلاوران

در بازار مبل دلاوران انواع مبلمان مدرن و کلاسیک با قیمت های مختلف وجود دارد . در این بازار بزرگ چون رقابت زیادی وجود دارد باعث می شود قیمت ها منصافه و عادلانه باشند . مشتری ها می توانند قیمت فروشگاه های مختلف را مقایسه کنند و با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اند خرید خود را انجام دهند و دست خالی از این بازار بزرگ بیرون نروند .

بازار مبل دلاوران خرید
بازار مبل دلاوران خرید

ساعت کاری بازار مبل دلاوران

در بازار مبل دلاوران مرکز خرید و پاساژ وجود ندارد و همه ی نمایشگاه ها و فروشگاه هایی که در این بازار وجود دارند توسط اشخاص و به صورت خصوصی کار می کنند به همین دلیل ساعت کاری مشخص شده ای ندارند ولی معمولا همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب باز می باشند و در روز های تعطیل نیز از ساعت ۹ تا ۲ بعدازظهر می توانید از فروشگاه های این بازار بزرگ دیدن نمایید .

ساعت کاری بازار مبل دلاوران
ساعت کاری بازار مبل دلاوران

کانال اینستاگرام و تلفن بازار مبل دلاوران

امروزه فضای  مجازی بخش بزرگی از تبلیغات و فروش کسب و کارها را شامل شده است و همه ی نمایشگاه ها و فروشگاه های واقع شده در بازار مبل دلاوران نیز دارای پیج اینستاگرام می باشند که به شما این امکان را می دهند که به صورت غیر حضوری همه ی محصولات آنها را ببینید .

شماره تلفن و کانال بازار مبل دلاوران
شماره تلفن و کانال بازار مبل دلاوران

برای دیدن مدل های مبلمان در بازار مبل دلاوران با سرچ کلمه ” دلاوران ” پیج های اینستاگرام را برای مشاهده محصولات خواهید یافت . پیج زیر یکی از پیج های اینستاگرام است که می توانید انواع مبلمان منزل را در آن مشاهده کنید :

https://www.instagram.com/dayiran/

همچنین شماره تلفن های ۰۹۱۹۹۶۸۶۰۶۵ و ۰۹۱۹۹۶۵۲۱۵۱ و ۰۲۱۶۶۲۰۸۴۱ جهت تماس تلفنی معرفی میگردد .

بازار مبلمان دلاوران
بازار مبلمان دلاوران

مقایسه بازار مبل دلاوران و یافت آباد

با جویا شدن تجربه افرادی که از بازار مبل دلاوران و یافت آباد خرید کرده اند متوجه شدیم که نیمی از افراد از بازار مبل دلاوران راضی بودند و نیمی دیگر از بازار مبل یافت آباد رضایت داشتند به همین دلیل نمی توان تعیین کرد که کدام بازار مبل بهتر است . بازار مبل یافت آباد بزرگترین و معروف ترین بازار مبل تهران است ولی با این حال تولید کنندگانی که در بازار مبل یافت آباد هستند در بازار مبل دلاوران هم کار می کنند و این امر نشان می دهد که بازار مبل دلاوران نیز اعتبار و قدمت زیادی دارد . قیمت های بازار مبل دلاوران مناسب است و بیشتر کسانی که از این بازار خرید کرده اند از قیمت محصولات راضی بوده اند .

مبل راحتی دلاوران
مبل راحتی دلاوران

محصولات بازار مبل دلاوران

در بازار مبل دلاوران انواع محصولات از جمله مبلمان ، میز ناهار خوری ، میز تلویزیون ، میز جلو مبلی و عسلی ، مبل راحتی مدرن ، مبل کلاسیک مدرن ، مبلمان اسپرت ، مبل تختخواب شو ، مبلمان استیل و نیمه استیل ، مبل ال ، مبلمان اداری ، تخت خواب تاشو ، آباژور و اکسسوری اتاق خواب ، لوازم کادویی و دکوری ، ساعت دیواری ، ساعت ایستاده ، صندلی لهستانی ، سرویس خواب کودک ، سرویس خواب نوجوان ، سرویس خواب عروس و غیره تولید می شود . علاوه بر تولید و فروش محصولات ، تعمیرات مبلمان نیز در این بازار انجام می شود .

مبل دلاوران
مبل دلاوران

نکاتی در مورد خرید مبل

 قبل از رفتن به خرید مبلمان محلی که برای قرار دادن مبلمان در نظر گرفته اید را به دقت اندازه گیری کنید تا بتوانید مبلی که خریداری می کنید را به راحتی در این محل بچینید . هنگام خرید از فروشنده بخواهید اطلاعات کاملی در مورد چوب ، اسفنج و پارچه بکار رفته در ساخت آن به شما بدهد . اگر می خواهید مبل راحتی بخرید نشیمن آن را تست کنید ، روی مبل بنشینید و گزینه هایی که مدنظرتان است را به دقت بررسی کنید . ارتفاع مبل باید استاندارد باشد و وقتی روی آن می نشینید پاهایتان به راحتی روی زمین قرار گیرد . مبل باید استحکام کافی داشته باشد و هنگام نشستن روی آن صدای جیرجیر و لرزش نداشته باشد .

بازار مبل دلاوران با قیمت
بازار مبل دلاوران با قیمت

چوب در مبلمان دلاوران

چوب به کار رفته در ساخت مبلمان باید کیفیت و استحکام کافی داشته باشد و برای سال های زیاد سالم بماند و پوسیده نشود . چوب روس و راش از چوب های استفاده شده در تولید مبل هستند ، چوب به کار رفته در مبلمان استیل و سلطنتی بیشتر از مبلمان راحتی است . چوب روس برای تولید مبل راحتی استفاده می شود و از چوب هایی است که در برابر ترک خوردگی مقاوم است . چوب راش بیشتر در مبل استیل بکار می رود و در برابر کشش مقاومت کافی دارد .

مبل دلاوران
مبل دلاوران

پارچه و فوم در دلاوران

پارچه ای که برای مبل استفاده می شود باید کیفیت مطلوبی داشته باشد و قابل شست و شو نیز باشد . ملاک انتخاب پارچه را نباید برند پارچه قرار دهید چون الان خیلی از پارچه های داخلی را به اسم پارچه ترک می فروشند و کیفیت لازم را ندارند . پارچه یزد تولید داخل یکی از باکیفیت ترین پارچه هاست که می توانید با خیال راحت برای مبلمان استفاده کنید . پارچه با کیفیت وزن زیادی دارد و در برابر سایش مقاوم است . علاوه بر پارچه ، فوم بکاررفته در مبل نیز باید بررسی شود و از نوع مرغوب انتخاب شود . فوم سرد از فوم های مرغوب است و برای مبلمان مناسب است ، فوم مرغوب و باکیفیت فومی است که هنگام نشستن و فشار به آن داخل می رود و وقتی فشار را از روی آن برمی دارید به حالت اولیه خود بازمی گردد .

پارچه مبلی بازار مبل دلاوران
پارچه مبلی بازار مبل دلاوران
این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+