تلگرام دی ایران اینستاگرام دی ایران

چگونه به سایت دی ایران اعتماد کنم ؟

مراحل سنجش اعتبار سایتها:

1 – سایت گوگل

گوگل پر بازدید شونده ترین سایت دنیاست . زمانی که یک واژه مثل “سرویس خواب” را در آن جستجو میکنید سایتهایی را به شما معرفی میکند. بدون تردید سایتهایی که از میان هزاران سایت، بعنوان لینک اول تا لینک چهارم پنجم به شما معرفی میشوند از اعتبار و قدمت بسیار بالایی برخوردارند که توانسته اند این جایگاه را بدست آورند. امروز دی ایران با کلمات کلیدی بسیاری مانند “سرویس خواب” و “ساعت ایستاده” و “میز ناهار خوری” و “خرید بوفه” و … در صفحه اول گوگل بعنوان لینکهای اول یا دوم مشاهده میشود . شما میتوانید با مراجعه به سایت گوگل با آدرس google.com این موضوع را امتحان کنید .

3670597_871

2 – نماد ستاد ساماندهی

ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی جمهوری اسلامی ایران، یکی از مراجع مهم تشخیص هویت سایتهاست . سایت دی ایران دارای مجوز رسمی از این نهاد میباشد و جهت اخذ مجوز مدارک و الزامات مورد نظر این نهاد ارائه گردیده است . و شما میتوانید با مراجعه به این سایت با آدرس اینترنتی samandehi.ir از صحت این موضوع اطمینان حاصل کنید.

%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d9%87%db%8c
3 – مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، تجارت و معدن

وزارت صنعت، تجارت و معدن جهت فعالیت سایتهای اینترنتی بصورت رسمی، نمادی به این سایتها اعطا میکند که در حکم جواز کسب این مشاغل میباشد . لذا دی ایران با تکمیل مدارک لازم مستحق دریافت این نماد گردیده و جهت اطمینان از صحت این قضیه میتوانید به سایت مربوطه با آدرس enamad.ir مراجعه نمایید .

enemlog
آیا دی ایران فروشگاهی جهت بازدید و خرید بصورت حضوری دارد؟

خیر .
دی ایران محصولات خود را مستقیم از کارخانه بدست همکاران محترم در سراسر کشور میرساند و خود برای آنها رقیبی محسوب نمیشود . و اخیرا فروش بصورت جزئی نیز برای تمامی هموطنان در سراسر کشور و فقط از طریق اینترنت فراهم گردیده است . البته قیمتهای روی سایت جهت فروش جزئی بوده و همکاران جهت دریافت قیمت عمده لازم است با مسئول فروش ، هماهنگ نمایند .

Save

Save