چند روش طراحی دکوراسیون داخلی آرامش بخش

دکوراسیون آرامش بخش

همه ی ما به دنبال خانه ای با محیط آرام و بدون استرس هستیم ، برای اینکه فضای خانه خود را از تنش و استرس دور کنید باید برخی اصول را در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت کنید و به برخی عادت های مناسب روی آورید . برای ایجاد یک محیط آرام بخش در خانه که … ادامه

عوامل موثر در طراحی دکوراسیون داخلی

عوامل موثر در دکوراسیون داخلی

امروزه کلمه طراحی داخلی را زیاد می‌شنویم و همچنین تبلیغ های زیادی در مورد آن می‌بینیم . در واقع طراحی داخلی از ترکیب هنر و دانش فنی به وجود می‌آید و این ترکیب شامل ابزار ، رنگ ، فرم و … است که به کمک آنها فضای داخلی ساختمان ها به بهترین نحو بهینه و … ادامه

پلی استر چیست و چگونه مورد استفاده قرار می گیرد ؟

پلی استر چیست

پلی استر نوعی الیاف است . حتما تا بحال با مجسمه های رنگی و زیبا برخورد کرده اید که وقتی آنهارا دستتان میگیرید برخلاف تصورتان بسیار سبک به نظر میرسند. تصور همه ی ما از مجسمه، جنس شبیه به گلی و بسیار سنگین است که قبلا برای ساخت مجسمه یا اجسام شبیه به آن استفاده … ادامه

چوب راش چیست و در صنایع چوبی چه کاربردی دارد .

دی ایران: چوب راش از درختی بنام راش بدست می آید . راش نام درختی است در جنگل های شمال ایران که از چوب آن برای ساخت منازل در روستاها ، ساخت میز و صندلی ، مبلمان ، در و پنجره ، تخته لایه و روکش و… استفاده میشود. از مشخصات ظاهری این چوب رنگ … ادامه

لیست جهیزیه ضروری که هر عروسی باید به فکر تهیه آنها باشد .

لیست جهیزیه عروس

بسیاری از لوازمی را که عروس و داماد تهیه میکنند نمیتوان جزء لیست جهیزیه ضروری آورد . زمان خرید این لوازم معمولا در سالهای بعدی زندگیست .  خوب است زوج جوان خرید چیزهایی را که مورد نیاز فوری آنها نیستند به بعد از عروسی واگذار کنند . زیرا آنها در ابتدا کارهای مهمتری مثل گرفتن … ادامه

چیدمان جهیزیه عروس 96 + تصاویر زیبا از جهیزیه و سبک چیدمانش

چیدمان جهیزیه عروس

پس از تهیه جهیزیه و یک خانه جهت سکونت چیزی که بیش از هر چیز دیگری زوج های جوان و مخصوصا خانمها را دچار وسواس میکند چیدمان جهیزیه عروس است . میدانیم که فضای خانه زوجهای جوان کوچک باشد یا بزرگ چیدمان جهیزیه عروس نقش بسزایی در استفاده حداکثری از فضا و همچنین روحیات عروس … ادامه

پارچه پورشه و مازراتی معرفی و تفاوتها

شاید خیلی ها هنگام سفارش دادن مبل برای منزل یا محیط کار خود نمی دانند چه جنسی برای رویه های مبلمان ها مناسب است .و آشنایی کافی با انواع پارچه های استفاده شده برای مبلمان ها ندارند ، در این مطلب شما را یاری میکنیم تا با دو نوع از پارچه های معمول و رایج در بازار با نام پارچه پورشه و پارچه مازراتی برای مبلمان بیشتر آشنا شوید ..پس با ما همراه شوید تا ویژگی ها و تفاوت این دو نوع پارچه را برای شما شرح دهیم .

ادامه

دکوراسیون منزل 2017

همه ی ما به دنبال جدیدترین ها هستیم! و اکثر ما دوست داریم مطابق با مد روز دنیا زندگی خود را پیش ببریم. طراحی و دکوراسیون منزل نیز از این قاعده مستثنی نبوده است و هر سال در دنیا مد تازه ای برای جزییا آن تعریف می شود.

ادامه

دکوراسیون فنگ شویی

فنگ شویی یک فلسفه و فن باستانی از کشور چین براساس این ایده است که خانه‌های ما آینه و بازتابی از اتفاقات درون ماست. هدف فنگ شویی این است که محیط اطراف ما را به چیزی که هستیم و هدفی که در پیش داریم هم‌تراز کند. یعنی سطح انرژی شما را با سطح انرژی خانه‌تان هماهنگ کند.

ادامه

گذاشتن گیاهان سایه نشین برای آپارتمان های بدون نور و تاثیر آن در روحیه افراد

اکثر مردم فکر می کنند که همه گلها نیاز به نور مستقیم از خورشید دارند ,و به همین خاطر اگر در آپارتمان زندگی می کنند یا خانه شان کم نور است ,از آوردن گل و گیاه طبیعی در خانه جلو گیری می کنند. زیرا پژمرده شدن آن باعث دلزده شدن فرد از نگهداری آن می شود. گذاشتن گیاهان سایه نشین در خانه برای آپارتمان های بدون نور و تاثیر آن در روحیه افراد به وضوح دیده شده است که اکنون به آن می پردازیم.

ادامه

شیشه های رنگی و خیره کننده برای دکوراسیون داخلی مدرن و سنتی با طرح های زیبا

دراین مطلب خواهید خواند که درب وپنجره رنگی در خانه چقدر می تواند دکوراسیون خانه شما را از این به آن رو کند و فضای دلنشینی به منزل شما دهد شیشه های رنگی و خیره کننده برای دکوراسیون داخلی مدرن و سنتی با طرح های زیبا و جذاب می تواند دکور زیبایی را برای شما ایجاد نماید.

ادامه

نقش و تاثیر گل وگیاه در فضای خانه

وقتی در محیطی می نشینید که گیاه یا گلی درآن است نا خودآگاه غم از دلتان دور می شود و احساس شادی وطراوت می کنید. نتایج تحقیقات نشان داده که تاثیر گل وگیاه در فضای خانه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.افراد با نگاه کردن به گل و گیاه و بوییدن عطر آن می توانند حالت روحیه نا متعادل خود را تغییر دهند وبه حالت عادی برگردند.

ادامه

خانه لیونل مسی در کنار دریاچه کومو در ایتالیا

خانه لیونل مسی ستاره بزرگ تیم بارسا و بررسی موقعیت و امکانات آن موضوع این مقاله است و در پایان نیز تصاویر زیبایی از این خانه به نمایش در خواهیم آورد که امیدواریم مورد توجه شما خوانندگان محترم قرار گیرد .

ادامه

خانه اوباما رئیس جمهور آمریکا تصاویر داخل و بیرون

اکنون که این مقاله نوشته میشود خانه اوباما در کاخ سفید میباشد . در ایالات متحده مرسوم است که وقتی شخصی بعنوان رئیس جمهور انتخاب میشود بهمراه خانواده اش به کاخ سفید میرود و درواقع کاخ سفید محل کار و محل زندگی رئیس جمهور محسوب می شود.

ادامه

خانه بهم ریخته و نامرتب و راهکارها ی رهایی از آن

خانه بهم ریخته می تواند یک عذاب بزرگ باشد . آیا زمانی که عجله دارید و میخواهید به بیرون از خانه بروید کلی باید دنبال لباسها و وسایلتان بگردید ؟ آیا از اینکه خانه درهموبرهم است دچار ناراحتی و احساس عرصه تنگی میشوید ؟

ادامه

شش اشتباهی که خانه را کوچک نشان می دهد

گاهی فضای داخلی خانه آنقدر کوچک است که سانتی مترها هم برای چیدن وسایل اهمیت پیدا می کنند. اگر تا به حال نسبت به تغییر دکوراسیون و چیدمان منزل اقدام کرده باشید متوجه می شوید که این کار آنقدرها هم ساده نیست.

ادامه

گل و گیاه و تاثیر شگرف آنها در روحیه افراد و دکوراسیون منازل

وقتی گل میخرید یا گیاهی می کارید یا حتی فقط چند دقیقه در پارکی زیبا با فضای گلکاری مینشینید ناخود آگاه به شما احساس خوبی دست میدهد ، مثبت اندیش می شوید و غمها از شما دور می شوند.

ادامه

خانه کوچک خود را با 4 راهکار بزرگ و دلباز نشان دهید

امروزه زندگی در یک خانه کوچک بسیار عمومیت پیدا کرده است ، خیلی از ما کودکیمان را در خانه های بزرگ گذرانده ایم اما اکنون  خانه های ویلایی به منازل آپارتمانی تبدیل شده و

ادامه

گرانترین ساعت دنیا را ببینید و بشناسید

آیا تا کنون میدانستید که گرانترین ساعت دنیا چه ساعتی است چه شکلی دارد و چه کسی مالک آن است و آیا میدانستید که این ساعت چقدر می ارزد ؟
این ساعت یک ساعت مچی است یا یک ساعت ایستاده ، ساعت دیواری یا یک ساعت جعبه ای

ادامه

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+