کمد بایگانی مناسب برای ادارات در قیمت های باورنکردنی و کیفیت بسیار بالا

کمد بایگانی ، کمدیست که در ادارات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و می توانید از این کمد برای قرار دادن وسایل مختلف که مهمترین آنها مدارک می باشند استفاده نمود .

همانطور که می دانید اگر در اداره ای مدارک در جای اصلی خود قرار نگیرند، نظم اداره بر هم میریزد و کارهای اداره به درستی انجام نمی گیرد . برای دسته بندی اطلاعات در هر بخشی از زونکن استفاده می شود که می توانید این سری زونکن ها را در کمد های دوار و یا کمد های قفسه ای قرار دهید تا نظم زیادی را در اداره خود به وجود آورید .

همچنین بخوانید : کمد اداری ام دی اف جدیدوشیک با ۳۰%تخفیف وارسال رایگان به سراسر ایران

کمد های بایگانی در دسته های مختلف و مدل های متفاوتی برای خریداران قرارمی گیرند که شما می توانید در کیفیت های متفاوتی آنها را خریداری نمایید . فروشگاه های زیادی وجود دارند که می توانند محصول مورد نظر را در اختیار شما قرار دهند .

فروشگاه ها به دو دسته حضوری و اینترنتی دسته بندی می شوند که دی ایران یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در این زمینه می باشد . شما می توانید کالای مورد نظر خود را در تعداد متفاوت سفارش دهید و بدون هزینه ارسال تحویل بگیرید .

همچنین بخوانید : قفسه بایگانی برای نظم دهی به ادارات در قیمت های بسیار مناسب + تصاویر

قیمت هایی که برای این گونه کمد ها در نظر گرفته می شود بسیار مناسب بوده و می توانید تعداد بالایی از این محصول را با اطمینان سفارش دهید . در زیر نمونه هایی از این محصول را برای شما قرار داده یم :

همچنین برای داشتن یک محیط کار بسیار زیبا می توانید از مجله اینترنتی دکورمد استفاده نمایید تا از طرح ها و مدل های چیدمان آن لذت برده و الگو بگیرید .

کمد بایگانی :

کمد رختکن فلزی – FK103

کمد بایگانی

فایل بایگانی دوار ۴ طبقه – FK108

کمد بایگانی

برای مشاهده مدل های بیشتر از این محصول کلیک کنید .

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.