خرید اینترنتی میز ناهارخوری ۴ نفره در مدل های مختلف و به روز + تصاویر

خرید اینترنتی میز ناهارخوری ۴ نفره  را می توانید با سایت اینترنتی دی ایران امتحان کنید و میز های ناهارخوری خود را در مدل ها و رنگ های مختلفی خریداری نمایید .

جدیدترین مدل هایی که برای خرید میز های ناهارخوری خود در نظر دارید در دی ایران موجود می باشد زیرا این فروشگاه سعی دارد تا به روز ترین مدل های محصولات منزل را برای خریداران داشته باشد .

همچنین بخوانید : قیمت میز ناهار خوری ۴ نفره + خرید آنلاین و اینترنتی میز ناهارخوری به همراه ارسال رایگان

یکی از وسایلی که می توانید در آشپزخانه خود قراردهید تا طراحی آشپزخانه خود را کامل نمایید مدل های مختلف میز های ناهارخوری می باشد که دارای طراحی های جدیدیست و همچنین همراه با زیبایی کیفیت بسیاری دارند و برای شما ماندگاری زیادی را بهمراه دارند .

میز های ناهارخوری در دسته های مختلفی در فروشگاه اینترنتی دی ایران موجود می باشد  ، مدل هایی مانند کم جا ، جنگلی که برای تعداد چهارنفر موجود می باشد که شما می توانید در رنگ های مختلف و تعداد نفرات بیشتر آنها را سفارش دهید .

همچنین بخوانید : میز ناهارخوری قیمت و مدل های مختلف + خرید آنلاین و اینترنتی به همراه ارسال رایگان

میز های ناهارخوری دارای صندلی های متفاوتی نیز می باشند که می توانید مدل های مختلفی را برای هر میز ناهارخوری انتخاب نمایید . پارچه های مورد استفاده در این صندلی ها از بهترین جنس های ممکن می باشند و قابلیت تغییر رنگ در سفارش و تغییر جنس را دارند .

برای داشتن منزلی زیبا همراه با دکوراسیونی متفاوت می توانید از مجله اینترنتی دکورمد بازدید فرمایید و از طرح های زیبای دکوراسیون داخلی منزل استفاده کنید .

 

خرید اینترنتی میز ناهارخوری ۴ نفره :

میز ناهار خوری ام دی اف – N125

میز نهار خوری ام دی اف فوق به دلیل قیمت مناسبش در حین زیبایی طرفداران زیادی دارد این میز تا ابعاد ۱۰ نفره قابل سفارش است. به همراه این نهار خوری یک شیشه چند میلیمتری ارسال میشود . میز ام دی اف در رنگهای سفید و قهوه ای قابل سفارش است.

خرید اینترنتی میز ناهارخوری 4 نفره

میز ناهار خوری کم جا گرد – N131

خرید اینترنتی میز ناهارخوری 4 نفره

برای مشاهده مدل های بیشتر کلیک کنید .

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.