انتخاب مبلمان با سبک های متفاوت

شاید شما هم هنگام انتخاب مبلمان دچار سردرگمی شده اید .امروزه تنوع و سبکهای مختلفی از مبلمان ها در بازار موجودند ، که هرکدام زیبایی و سبک خاص خود را دارند.

اگر با سبک های مبلمان آشنایی ندارید ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

انتخاب مبلمان 1

انتخاب مبلمان کبریل cabriolet

این دسته از مبلمان تقریبا از دهه ی 18 میلادی در خانه های سر تا سر جهان جای خود را تا به امروز حفظ کرده است.و بسیاری از پادشاهان وملکه ها در خانه های تجملاتی خود از این مبلمان ها استفاده کرده اند.نکته قابل توجه در این مبلمان ها پایه های آن است که شبیه پای رقصنده های بالرین است.اگر سبک خانه شما تجملاتی و رسمی است و فضای کافی برای این دسته از مبلمان ها دارید .مبلمان کبریل انتخاب خوبی است.

انتخاب مبلمان 2

انتخاب مبلمان چیس chaise

ظاهر کلاسیک و عامه پسند مبلمان های چیس انها را بسیار محبوب کرده است از ویژگی این دسته از مبل ها میتوان به خطوط صاف و کشیده انها و عدم استفاده از انحنا اشاره کرد.

انتخاب مبلمان 4

انتخاب مبلمان دسته غلتکی English roll arm

این دسته از مبلها بسیار نرم ، راحت وبزرگ هستند. اگر به دسته های گرد شده آنها توجه کنید علت نامگذاری آنها را متوجه خواهید شد.این دسته از مبلمان ساده و عمومی هستند و باسبک های اسپرت به راحتی ست میشوند.

انتخاب مبلمان 6

انتخاب مبلمان تکیه گاه شتری camel back

ظهور این دسته از مبلمان در خانه شیخ ها و ثروتمندان عربی بوده است و نام آن بخاطر این است که قسمت تکیه گاه آن مانند کوهان شتر خمیده است .که عموما شامل دویا سه قوز شبیه کوهان شتر است.این سبک از مبلمان ظاهری باشکوه و فاخر به خانه شما خواهد بخشید.

انتخاب مبلمان 40

انتخاب مبلمان تختی Day bed

درواقع این مبل هم تخت است هم مبل که میتوان در طول روز از آن به عنوان مبل و شب به عنوان تخت استفاده شود.این دسته از مبلمان ها برای خانه های پر رفت و آمد و یا خانه هایی که فضای کافی برای تخت ندارند گزینه مناسبی است.

انتخاب مبلمان 78

انتخاب مبلمان لاوسون lawson

این دسته از مبل ها بسیار راحت هستند و بیشتر برای جلوی تلویزیون به کار میروند .سبک خاصی ندارند و به راحتی خود را فضای خانه شما هماهنگ میکنند.

انتخاب مبلمان 21

انتخاب مبلمان چستر فیلد chasterfield

این دسته از مبلمان به خاطر دکمه های فرو رفته شده در قسمن تکیه گاه و دسته های معروفند عموما دسته های این مبل ها به اندازه تکیه گاه است و حالت پیچ خوردگی رو به بیرون دارد .جنس این دسته از مبل غالبا از چرم است و در خانه های لوکس و سطح بالا دیده میشود.

انتخاب مبلمان 98

انتخاب مبلمان تاکسیدو Tuxedo

این مبل مدرن و کاملا رسمی ظاهری شبیه مبل های چستر فیلد دارند و ارتفاع دسته ها و تکیه گاه کاملا در یک سطح است و جنس آن اغلب از پارچه است.

انتخاب مبلمان980

انتخاب مبلمان میان سده Mid century

این مبلمان از اوایل قرن بیستم به محبوبیت رسیدو به راحتی با سبک مدرن و مجلسی آن دوره جای خود را در خانه های مدرن امروزی حفظ کرد.طراحی این مبل به گونه ای است که حداکثر استفاده از خطوط صاف و بدون انحنا را دارد.

منبع :دی ایران

خرید مبل

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.