دکوراسیون, دکوراسیون آشپزخانه, دکوراسیون داخلی منزل

کناف سقف آشپزخانه

کناف آشپزخانه

آشپزخانه قلب خانه است و طراحی و چیدمان آن روی دکوراسیون داخلی کل فضای خانه تاثیر می گذارد . در دکوراسیون آشپزخانه باید طراحی و نصب انواع کابینت و همچنین طراحی و دیزاین کناف سقف آشپزخانه و پوشش کف و دیوار های آشپزخانه به درستی و با دقت انجام شود تا در مجموع دکوراسیون ایده آلی داشته باشیم . در طراحی سقف آشپزخانه از روش های مختلفی مثل ، سقف کاذب ، رابیتس ، چوب ، آینه کاری و آسمان مجازی استفاده می شود که در این میان سقف کاذب کناف از جدید ترین و بروز ترین مدل های طراحی و دیزاین سقف آشپزخانه است . کناف سقف آشپزخانه دارای تنوع زیادی است و با توجه به دکوراسیون داخلی خانه می توانید مدل مناسب آن را انتخاب کنید .

همچنین بخوانید : تزیین اپن آشپزخانه

کناف سقف آشپزخانه

کناف سقف یکی از مدل های سقف کاذب است که می توانید با توجه به سلیقه و نیازتان طراحی آن را انجام دهید و به دکوراسیون آشپزخانه زیبایی بیشتری بدهید و یک طراحی لوکس و چشم نواز در آشپزخانه ایجاد کنید .زیبایی سقف آشپزخانه روی دکوراسیون پذیرایی و کل فضای خانه تاثیر می گذارد و توجه مهمانان به آن جلب می شود .کناف سقف معمولا در آشپزخانه های مدرن بدون تزیینات اضافی استفاده می شود چون دردکوراسیون سبک مدرن اصل بر سادگی است ولی در آشپزخانه های امروزی که سبک آنها ترکیبی از سبک های مختلف است محدودیت زیادی وجود ندارد و می توانید با کناف سقف محیط زیباتری داشته باشید .

کناف سقف آشپزخانه کوچک

کناف سقف آشپزخانه باید متناسب با نوع دکوراسیون و همچنین اندازه آشپزخانه انجام شود . در آشپزخانه های کوچک که دارای سبک مدرن هستند باید مدل کناف ساده و بدون تجملات باشد . طرح های پر زرق و برق علاوه بر اینکه با دکوراسیون مدرن در تضاد است باعث می شود آشپزخانه محیط زیبایی نداشته باشد و در نگاه بیننده لذت بخش نباشد . در آشپزخانه های کوچک هرچه طرح ساده تر باشد محیط آن دلبازتر و بزرگتر به چشم می آید ، طرح های شلوغ و برجسته فضا را کوچک و دلگیر نشان می دهند .

کناف اپن آشپزخانه

در گذشته برای سقف بالای اپن از رابیتس و گچکاری استفاده می کردند ولی امروزه برای تزیین این مکان از کناف استفاده می شود .کناف هم سبکتر است و هم سرعت اجرای آن بسیار بالاتر است و هزینه کمتری نسبت به گچکاری دارد . کناف آرک آشپزخانه مدل های متنوعی دارد و حتی می توانید از چوب کابینت ها در ترکیب با کناف برای این مکان استفاده کنید و آن را به زیبایی نورپردازی کنید .

نورپردازی کناف سقف آشپزخانه

با نورپردازی کناف سقف آشپزخانه می توانید زیبایی آن را دو چندان کنید . نورپردازی کناف هم به زیبایی بیشتر آن کمک می کند و هم نور کافی را برای محیط آشپزخانه فراهم می کند . اگر آشپزخانه کوچکی داشته باشید با استفاده از منبع نوری بیشتری برای کناف می توانید محیط آشپزخانه را روشن تر کنید تا بزرگتر و دلبازتر به چشم بیاید .

مدل های جدید کناف سقف آشپزخانه مدرن

برای آشپزخانه های مدرن بیشتر از مدل های کناف ساده و بدون زرق برق استفاده می کنند تا با دکوراسیون مدرن منافاتی نداشته باشد . ولی در بعضی از موارد مانند تصویر زیر ممکن است از کابینت های مدرن و قفسه های باز استفاده شود ولی کناف آن را به شکل دایره و با سبک سنتی اجرا کنند که برای هماهنگی بیشتر یک لوستر کلاسیک زیبا نیز نصب شده است که ترکیب آن فضای زیبایی ایجاد کرده است .

همچنین بخوانید :سرامیک و کاشی آشپزخانه

ممکن است در طراحی کناف سقف آشپزخانه از سبک کلاسیک استفاده کنند ولی آشپزخانه دارای سبک مدرن باشد در این صورت نباید از جملات زیاد استفاده شود و کناف باید با نوع دکوراسیون هماهنگ شود تا ترکیب زیبایی ایجاد کند و فضا دارای تجملات اضافی نباشد .

همچنین بخوانید : مدل اپن آشپزخانه

همچنین بخوانید : پرده در دکوراسیون آشپزخانه

مدل کناف برای آشپزخانه های کوچک را می توانید در تصویر زیر ببینید . این مدل کناف دارای پیچیدگی های بیشتری می باشد و نوع نورپردازی آن به درستی اجرا شده است و فضا را روشن و چشمگیر کرده است که توجه ها را به خود معطوف می کند .

همچنین بخوانید : لوستر و چراغ آویز آشپزخانه

همچنین بخوانید : انواع کابینت آشپزخانه

 

مشاهده و خرید با دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *