اتاق کودک با ایده های جالب و برای متنوع کردن و آرامش کودک شما

طراحی اتاق کودک شما باید به گونه ای باشد که , با احساسات و روحیات او همخوانی  داشته باشد و باعث شکوفا شدن خلاقیت و استعداد در او شود . طرح وسایل چیده شده در اتاق کودک با ایده های جالب , جز نکات مهمی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند .

همه بچه ها دوست دارند اتاقی زیبا با طراحی دلخواه خودشان داشته باشند پس , خانواده ها باید اتاق کودک را با ایده های جالب طراحی نمایند تا کودک هنگام حضور در اتاقش به آرامش برسد و احساس رضایت نماید . پس باید دقت و حساسیت زیادی , در این زمینه به خرج دهیم .

تبلیغات : فروش شیک ترین انواع فایل اداری و کمد در سایت اینترنتی

تصاویری از اتاق کودک با ایده های جالب

اتاق کودک با ایده های جالب 1

اتاق کودک با ایده های جالب 2

اتاق کودک با ایده های جالب 3

اتاق کودک با ایده های جالب 4تبلیغات : فروش شیک ترین و زیبا ترین جلو مبلی و عسلی در سایت اینترنی

طراحی اتاق کودک , نیازمند خلاقیت و مهارت است و بهتر است قبل از چیدمان از طرح های مختلفی الگو برداری کنید تا بتوانید اتاق زیبایی را برای کودک خود طراحی نمایید . از نکات مهم دیگر , استفاده از رنگ ها در اتاق کودک است . در سال های اولیه زندگی , بهتر است از رنگ های سبز , آبی , کرم و صورتی استفاده نمایید . و با بزرگتر شدن او , می توانید رنگ های زرد و نارنجی یا هر رنگی که مورد علاقاه کودکتان است بکار ببرید .

سعی کنید در اتاق کودک خود , اصول نور پردازی را رعایت کنید . نور پردازی های مدرن و شیک , در روحیه کودک شما تاثیر بسزایی دارد زیرا محیط را با نشاط تر نشان می دهد . در کنار نور پردازی , شما می توانید عروسک ها و سایر وسایل بازی را از سقف آویزان کنید تا جذابیت بیشتری به اتاق کودک دهد .

تبلیغات : فروش متنوع ترین انواع میز کامپیوتر در سایت اینترنتی

بهتر است رو تختی که برای سرویس خواب کودک انتخاب می کنید , طرح مورد علاقه اش یا شخصیت کارتونی که دوست دارد باشد . اگر بتوانید پرده اتاق , هم با همین طرح انتخاب کنید دکوراسیون خیره کننده ای به وجود خواهید آورد .

شما با چسباندن استیکر های سه بعدی , می توانید به زیبا تر شدن اتاق کودکتان کمک کنید . حتی استفاده از کاغذ دیواری های عروسکی , می تواند در این زمینه به شما کمک کند و باعث رشد فکری کودک شما شود .

منبع : دی ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.