بهترین مدل های کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه ، دخترانه و زن و شوهر

با انتخاب مناسب کاغذ دیواری اتاق خواب می توانید دکوراسیون زیبا و آرامش بخشی برای اتاق خواب ایجاد کنید . رنگ و طرح کاغذ دیواری روی دکوراسیون اتاق خواب تاثیر زیادی می گذارد . از آنجا که اتاق خواب یک مکان و فضای شخصی است انتخاب مدل کاغذ دیواری برای اتاق خواب بیشتر از هر مساله ای به سلیقه فردی و علاقه شما بستگی دارد . امروزه طرح ها مدل های متنوع و جدیدی در بازار موجود می باشد که انتخاب را کمی سخت کرده است . در این مطلب شما را برای انتخاب بهتر طرح و رنگ کاغذ دیواری راهنمایی می کنیم .

کاغذ دیواری اتاق خواب
کاغذ دیواری اتاق خواب

رنگ کاغذ دیواری

در انتخاب رنگ کاغذ دیواری باید توجه کنید که رنگ های تند و جیغ را انتخاب نکنید . اتاق خواب باید محل آرامش و راحتی باشد و انتخاب رنگ های تند آرامش اتاق را بر هم می زنند . رنگ های ملایم و آرامش بخش مثل آبی روشن ، کرم ، طوسی ملایم ، سفید ، صورتی ملایم و سایر رنگ ها با این ویژگی می توانند رنگ های مناسبی برای اتاق خواب باشند . در کل انتخاب رنگ کاغذ دیواری سلیقه ای است و ممکن است کسی از رنگ های تند خوشش بیاد و تاثیری روی آرامش و خوابش نداشته باشد . نکته دیگر در مورد رنگ کاغذ دیواری ست بودن و هماهنگ بودن رنگ آن با سایر وسایل و لوازم دکوراسیون اتاق می باشد که حتما باید این مورد را رعایت کنید .

جدیدترین مدلها قیمت و خرید مبل راحتی و استیل با ارسال رایگان

حتما بخوانید : بازار مبل شهرک ولیعصر

طرح کاغذ دیواری

انتخاب طرح مناسب کاغذ دیواری برای اتاق خواب اهمیت زیادی دارد . ترکیب رنگی که برای کاغذ دیواری استفاده می شود باید یک طرح ملایم و آرامش بخش ایجاد کند . طرح های ساده و بدون نقش و نگار و شلوغی برای دیوار اتاق خواب مناسب هستند . هر چه طرح ساده تر باشد و از ترکیب رنگ ملایم و روشنی استفاده شده باشد فضا را دلباز تر و بزرگ تر نشان خواهد داد و همچنین آرامش بیشتری به فضا خواهد داد .

کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه
کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه

نقش سن و جنسیت در انتخاب کاغذ دیواری

سن فرد نقش زیادی در انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری دارد . برای کودکان و سنین پایین چون احتمال کثیف کردن کاغذ دیواری زیاد است باید از کاغذ دیواری های با کیفیت و قابل شست و شو استفاده کنید . برای سنین بالا که امکان کثیف شدن کاغذ دیواری خیلی کم است می توانید کمتر به این فاکتور توجه کنید و بیشتر به طرح و رنگ آن توجه کنید .

برای خانم ها رنگ صورتی ، هلویی و کرم رنگ های مناسب و پر طرفداری هستند و برای آقایان رنگ های طوسی ، لیمویی ، آبی و نخودی مناسبند . برای اتاق های دو نفره و متاهلین باید زن و شوهر هر دو برای انتخاب رنگ به تفاهم برسند و تصمیم گیری کنند تا هر دو طرف از اتاق لذت ببرند . ولی برای یک اتاق خواب شخصی می توانید خودتان به تنهایی و با نظر و سلیقه خودتان طرح و رنگ کاغذ دیواری را انتخاب کنید .

جدیدترین مدلها قیمت و خرید سرویس خواب با ارسال رایگان

حتما بخوانید : دکوراسیون اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه و دخترانه

با انتخاب کاغذ دیواری مناسب می توانید حس رویایی و کودکانه را به اتاق خواب فرزندتان اضافه کنید . با توجه به علاقه فرزندتان می توانید از طرح های کارتونی و شخصیت های مورد علاقه او برای کاغذ دیواری استفاده کنید . طرح های کاغذ دیواری کودک و نوجوان طرح ها و مدل های متنوع و زیبایی دارند و دست شما را در انتخاب باز می گذارند . مدل های قابل شست و شو برای سنین پایین مناسبند . برای آنهایی که نمی خواهند کل دیوار را با کاغذ دیواری بپوشانند مدل های حاشیه ای که بصورت نوار های باریکی هستند و فقط بخشی از دیوار را می پوشانند مناسبند . کاغذ دیواری را با بزرگ شدن فرزندتان تعویض کنید و از طرح و رنگ مناسب سنش استفاده کنید . برای اتاق خواب پسرانه باید از طرح هایی استفاده کنید که به فضا نشاط و انرژی بدهند و مناسب روحیات پسرانه باشد . برای دختران زیبایی و ملایم بودن خیلی مهم است و باید از طرح هایی با این مضنون استفاده کنید .

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه
کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب کوچک

دکوراسیون اتاق خواب کوچک باید به گونه ای باشد که فضای اتاق بزرگ تر به چشم بیاید . انتخاب کاغذ دیواری مناسب می تواند به داشتن فضایی دلباز و آرامش بخش برای اتاق خواب کمک کند . کاغذ دیواری اتاق های کوچک باید از طرح  های ساده انتخاب شود و از طرح های شلوغ به شدت پرهیز شود . رنگ کاغذ دیواری باید روشن باشد تا فضا بزرگ تر به چشم بیاید .

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+