بازار مبل, دکوراسیون, راهنمای خرید

بازار مبل مرتضی گرد

بازار مبل مرتضی گرد

بازار مبل مرتضی گرد یکی از بازار های مبل تهران است که انواع مبلمان منزل را تولید و عرضه می کند . مرتضی‌گرد ، یکی از روستاهای توابع بخش آفتاب شهرستان تهران در استان تهران می باشد این روستا در نزدیکی منطقه ۱۹ تهران و مجاورت بزرگراه آزادگان غرب به شرق قرار گرفته است . تولید و عرضه مبل و وسایل دیگر موبوط به دکوراسیون و چیدمان منزل در این بازار مبل صورت می گیرد . این راهنمای خرید شما را با این بازار آشنا می کند .

همچنین بخوانید: بازار مبل شهرک ولیعصر

همچنین بخوانید: بازار مبل یافت آباد 

قیمت مبلبازار مبل مرتضی گرد
بازار مبل مرتضی گرد

آدرس بازار مبل مرتضی گرد

استان تهران ، تهران ، بزرگراه آزادگان ، آزادگان شرق ، لاین کند رو بعد از پمپ بنزین ، مرتضی گرد

ممکن است بخواهید در مورد آدرس و ساعت کار بازار های زیر هم اطلاعات مفیدی بدست آورید .

آدرس بازار مبل مرتضی گرد
آدرس بازار مبل مرتضی گرد

قیمت مبل بازار مرتضی گرد

قیمت مبل در بازار مبل مرتضی گرد ارزانتر از جاهای دیگر است و شما می توانید با بودجه کم نیز به این بازار مبل مراجعه کنید و یک دست مبل خریداری کنید . همچنین میتوانید قیمت آنلاین انواع مبل راحتی و مدلهای متنوع مبل سلطنتی با قیمت را مشاهده نمایید .

همچنین بخوانید: بازار مبل دلاوران 

همچنین بخوانید: بازار مبل چهاردانگه 

بازار مبل مرتضی گرد با قیمت
بازار مبل مرتضی گرد با قیمت

ساعت کاری بازار مبل مرتضی گرد از ساعت 8 و نیم صبح تا 9 شب می باشد .

بازار مبل مرتضی گرد ساعت کار
بازار مبل مرتضی گرد ساعت کار
همچنین بخوانید: بازار مبل امام رضا

همچنین بخوانید: بازار مبل مسگر آباد تهران

اینستاگرام بازار مبل مرتضی گرد

کسانی که زمان و وقت کافی ندارند که به بازار مبل مراجعه کنند می توانند مدل های مختلف مبلمان را در اینستاگرام مشاهده کنند و به قیمت تولیدی خریداری کنند . امروزه از میان مدلهای مختلف مبلمان مدلهای مبل چستر به دلیل زیبایی و بادوام بودن و نیز مبلهای راحتی ال به خاطر کمجا بودن بسیار پرفروش و پرطرفدار هستند . شما میتوانید در اینستاگرام زیر انواع متنوعی از این مدلها را مشاهده نمایید .

کانال بازار مبل مرتضی گرد
کانال بازار مبل مرتضی گرد

خرید اینترنتی انواع مبل راحتی و سلطنتی در تهران

علاوه بر رفتن به بازارهای مبل تهران ، برای خرید مبلمان می توانید در کمترین زمان به سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کنید و انواع مختلف مبلمان را مشاهده کنید . این فروشگاه ها محصولات خود را در سایت اینترنتی قرار می دهند و شما به راحتی می توانید در زمان کوتاهی کلیه محصولات را مشاهده کنید و در صورت تمایل رنگ آنها را خودتان انتخاب کنید و سفارش دهید . با این کار نسب به مراجعه حضوری هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد چرا که در این روش هزینه نمایشگاه ها کسر می شود و قیمت تمام شده محصول پایین تر می آید . و شما میتوانید با خیالی آسوده و نسبت به نوع دکوراسیون منزل خود انواع مبل راحتی  یا مبل سلطنتی را انتخاب نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *