دکوراسیون, دکوراسیون اتاق پذیرایی, دکوراسیون داخلی منزل

نقش ویترین در دکوراسیون منزل

نقش ویترین در دکوراسیون منزل

یکی از وسایلی که به اکسسوری ها و وسایل زینتی منزل نظم و یکپارچگی می بخشد ویترین است ، ویترین ها و کاربرد آن ها در دکوراسیون اتاق پذیرایی به سلیقه  طرف بستگی دارد . اما معمولا در خانه های ایرانی و به کار بردن ویترین در دکوراسیون منازلی که به سبک ایرانی طراحی می شوند به شکلی است که از ظروف زینتی و بلورهای زیبا و وسایل نفیس چینی در آن چیده می شود .

ویترین5

استند 5 مدل سلطنتی و کلاسیک طرح جدید

ویترین ها مدل های گوناگونی دارند بعضی از آنها به صورت کاملا محافظت شده است که با شیشه پوشانده شده است ، برخی دیگر دارای کمد و قسمت کاملا پوشیده شده هستند و فقط بخشی از آن با شیشه ساخته شده است . اما مدل های جدیدتر ویترینها به گونه ای است که نسبت به مدل های قدیمی بیشتر وسایل در معرض دید مستقیم می باشند .

ویترین 4

استند 4 مدل 4 دایره ای جدید

ویترین3

استند 3 مدل مثلثی طرح جدید

دی ایران یکی از تولید کنندگان ویترین است که با توجه به حجم وسیعی از مدل ها ، طرح ها ، رنگ ها و ابعاد توانسته است فعالیت خوبی در زمینه تولید ویترین داشته باشد .

ویترین 2

استند 2 مدل شش ضلعی طرح جدید

دی ایران ویترینهای خود را به صورت آنلاین و خرید اینترنتی به خریداران خود ارایه می دهد . دی ایران سعی دارد محصولات را بدون هیچ گونه واسطه ای به مشتری برساند همین امر باعث شده تا قیمت ویترین ها و سایر محصولات دی ایران نسبت به بازار سنتی و مغازه داران بسیار مناسب تر باشد .همچنین ارسال کالای خریداری شده به سراسر ایران رایگان است و خریداران محترم کافی است تا قیمت درج شده روی کالا را پرداخت کنند .

همچنین بخوانید : جای مناسب بوفه کجاست؟

همچنین بخوانید : نقش گرامافون در دکوراسیون منزل 

ویترین

استند 1 مدل سه گوش طرح جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *