بازار مبل عبدل آباد

عبدل آباد محله ای در منطقه ۱۸ تهران می باشد ، بازار مبل عبدل آباد از مهم ترین بازارهای این محله قدیمی است که در آن انواع مبلمان زیبا و شیک با قیمت مناسب به فروش می رسد . می توانید انواع مبل چوبی ، مبلمان استیل ، صندلی اداری و مبلمان اداری را از این بازار خریداری کنید . این بازار به ارزانی معروف است اما خریداران باید صبر و حوصله زیادی به خرج بدهند تا اجناس مورد نظرشان را با کیفیت و قیمتی که مدنظرشان است پیدا کنند . پس برای رفتن به این بازار و خرید از آن زمان زیادی را در نظر بگیرید .

بازار مبل عبدل آباد
بازار مبل عبدل آباد

آدرس بازار مبل عبدل آباد

بزرگراه نواب، بزرگراه جوانه، شهرک شکوفه ، خیابان احسانی

راه های مختلف رفتن به بازار مبل عبدل آباد :

  • از شمال تهران می توانید با تاکسی به میدان راه آهن بروید و با تاکسی های عبدل آباد به بازار بروید و یا با خط یک مترو به ایستگاه علی آباد بروید و با تاکسی به بازار عبدل آباد بروید .
  • از غرب تهران می توانید با تاکسی به میدان آزادی بروید و بعد با تاکسی های عبدل آباد به بازار عبدل آباد بروید و یا با اتوبوس به مترو صادقیه ، به میدان آزادی و سپس از آنجا به پایانه سروری بروید .
  • از شرق تهران می توانید با مترو ایستگاه امام خمینی به سمت جنوب حرم بروید در ایستگاه علی آباد با تاکسی های عبدل آباد به بازار عبدل آباد بروید و یا از سه راه تهران پارس و یا سه راه افسریه با تاکسی به ترمینال جنوب و میدان بهمن بروید .
  • از جنوب تهران می توانید  با مترو به نازی آباد و بعد با اتوبوس یا تاکسی و یا مترو به بازار عبدل آباد بروید .
جدیدترین مدلها قیمت و خرید مبل با ارسال رایگان

حتما بخوانید : بازار مبل امام رضا

قیمت مبل عبدل آباد

بازار عبدل آباد یکی از بازار های مبل است که می توانید مبلمان را با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنید .

معمولا بازار هایی که در جنوب شهر قرار دارند دارای مردم فقیر نشین هستند و به شکل بومی زندگی می کنند و نسبت به افرادی دارای شرایط مشابه انصاف بیشتری به خرج می دهند و قیمت اجناس و مبلمان را متناسب با کیفیت محصولات و حتی ارزان تر به فروش می رسانند .

قیمت مبل عبدل آباد
قیمت مبل عبدل آباد

ساعت کار بازار مبل عبدل آباد

بازار مبل عبدل آباد همه روزه از صبح زود حدودا ۸ صبح تا قسمتی از شب باز می باشد و می توانید از این بازار بزرگ مبل های زیبا و شیک ایرانی را به قیمت تولیدی خریداری نمایید .

اینستاگرام

برای کسانی که زمان زیادی ندارند و وقت برای آنها مهم است می توانند بصورت مجازی و از طریق اینستاگرام مدل های مختلف را مشاهده کنند و بصورت غیر حضوری خریداری کنند . برای ورود به اینستاگرام روی لینک زیر کلیک کنید :

https://www.instagram.com/dayiran/

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+