بازار مبل امام رضا

خرید مبل یکی از دغدغه های همه ی خانواده هاست که اگر مدل و طرح مبل را انتخاب کرده باشید کار دشواری نیست و می توانید یک خرید راحت و دلچسب داشته باشید . برای خرید بهتر باید با بازار های مبل معروف آشنایی داشته باشید . بازار مبل امام رضا واقع در جاده ساوه از بازار های معروف تولید و عرضه مبلمان است که می توانید انواع مبلمان ، سیسمونی نوزاد , لوستر و جهیزیه عروس را از آنجا خریداری کنید .

بازار مبل امام رضا دارای امکانات رفاهی از جمله پارکینگ عمومی ، رستوران ، کافی شاپ ، سرویس بهداشتی ، کافی نت و پیک موتوری می باشد .

جدیدترین مدلها قیمت و خرید مبل با ارسال رایگان 
بازار مبل امام رضا
بازار مبل امام رضا

آدرس بازار مبل امام رضا

تهران ، جاده ساوه ، سه راه ادران ، بازار مبل امام رضا ( حد فاصل جاده ساوه ، شهرستان بهارستان و شهرک قلعه میر )

ساعت کاری بازار مبل امام رضا

ساعت کاری بازار مبل امام رضا همه روزه بدون تعطیلی از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۲۲ می باشد . روز های جمعه صبح حدودا ۵۰ درصد از مغازه ها بازند ولی عصرها معمولا ۱۰۰ درصد باز هستند .

قیمت مبلمان در بازار مبل امام رضا

قیمت مبلمان در بازار مبل امام رضا مناسب تر از بازار های دیگر است . در این بازار چون اکثر فروشنگان خودشان تولید کننده می باشند باعث شده قیمت ها برای مشتریان کمتر باشد . قیمت های این بازار از بازار مبل یافت آباد مناسبتر است .

قیمت مبلمان در بازار مبل امام رضا
قیمت مبلمان در بازار مبل امام رضا

اینستاگرام بازار مبل امام رضا

برای صرف زمان و وقت کمتر می توانید در فضای مجازی و اینستاگرام مدل های مختلف مبلمان منزل را مشاهده کنید و همچنین بصورت غیر حضوری خرید کنید . برای ورود به اینستاگرام روی لینک زیر کلیک کنید :

https://www.instagram.com/dayiran/

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+