بازار مبل, دکوراسیون, راهنمای خرید

بازار مبل اداری ایرانیان تهران

بازار مبل اداری ایرانیان

بازار مبل اداری ایرانیان یکی از مراکز بزرگ عرضه مبلمان اداری در بازار مبل تهران است که جز بازار های جدید و مدرن است و در آن تولید کنندگان زیادی فعالیت دارند . مبلمان اداری جز اصلی دکوراسیون محیط های اداری می باشد . انتخاب صحیح مبلمان ، اعتبار و قدرت یک شرکت را به مشتریان نشان می دهد و باعث می شود مشتریان اعتماد بیشتری به شرکت پیدا کنند . برای خرید مبلمان اداری از بازار مبل اداری ایرانیان این راهنمای خرید را تا انتها دنبال کنید .

قیمت مبل

محصولات بازار مبل اداری ایرانیان

در بازار مبلمان ایرانیان محصولات اداری در سبک های مختلف دکوراسیون داخلی عرضه می شوند . این سبک ها شامل مبلمان اداری مدرن ، مبلمان اداری ساده ، مبلمان اداری کلاسیک ، مبلمان اداری چرمی ، مبلمان اداری فانتزی و مبلمان اداری سلطنتی می باشد . میز و صندلی اداری از اصلی ترین اجزا دکوراسیون اداری هستند که در بازار مبل اداری ایرانیان می توانید انواع محتلف آن را مشاهده کنید . میز های اداری شامل میز مدیریت ، میز کارشناسی ، میز کارمندی ، میز کنفرانس و میز پذیرش می باشد و صندلی های اداری شامل صندلی کارمندی ، صندلی مدیریت و صندلی کنفرانس می باشد . ملزومات دیگری از جمله کتابخانه و فایل و کمد اداری نیز در بازار مبل اداری ایرانیان عرضه می شود .

مبلمان اداری ارزان

آدرس بازار مبلمان اداری ایرانیان

بازار مبلمان اداری در شهرهای مختلف ایران انواع مبلمان اداری را عرضه می کنند . در تهران بازار های مختلفی وجود دارد از جمله این بازار ها ، بازار مبل اداری ایرانیان می باشد که محصولات مختلف اداری را در مدل های مختلف به فروش می رساند . بازار مبل اداری ایرانیان از جمله 34 فروشگاه مبلمان در محله فردوسی تهران است . بازار مبلمان اداری حسن آباد ، بازار مبل چهاردانگه و همچنین بازار مبل یافت آباد نیز از جمله مراکز فروش مبلمان اداری می باشند .

آدرس : تهران ، حافظ ، محله فردوسی ، خیابان سیف ، روبروی بازار موبایل ایران ، بازار مبل اداری ایرانیان

ایستگاه مترو حسن آباد در نزدیکی بازار مبل ایرانیان قرار دارد که رفت و آمد را برای مشتریان راحت کرده است .

ساعت کاری : بازار مبل اداری ایرانیان از ساعت 8 صبح الی 8 و نیم شب فعال است .

قیمت مبلمان در بازار مبل اداری ایرانیان

قیمت مبلمان اداری وابسته به جنس مواد اولیه ای است که در تولید مبلمان استفاده شده است . سبک مبلمان نیز می تواند روی قیمت آن تاثیر بگذارد . قبل از خرید بودجه تان را تعیین کنید و متناسب با آن مدل مناسب را انتخاب کنید . از آنجا که تولید کنندگان زیادی در بازار مبل ایرانیان فعالیت می کنند و با توجه به فضای رقابتی موجود ، می توانید مبلمان اداری را با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنید .

بورس لوازم اداری در تهران

نکات مهم در انتخاب مبلمان اداری

  • فضای محیط کاری و اداری باید اندازه گیری شود تا بتوانید اندازه مبلمان و همچنین چیدمان آن را تعیین کنید . برای فضاهای کوچک مبلمان اداری ال مانند مناسب هستند و اگر فضا نور کمی داشته باشد استفاده از رنگ های روشن برای مبلمان می تواند محیط را دلباز و روشن نشان دهد . برای فضاهای بزرگ محدودیت ندارید و می تواند انواع مختلف مبلمان را انتخاب کنید .
  • صندلی های اداری و کارمندی باید کاملا راحت باشند . ارتفاع میز و صندلی باید استاندارد باشد و بیش از اندازه کوتاه و بلند نباشد . صندلی هایی که قابلیت تنظیم ارتفاع دارند برای نشستن های طولانی مدت مناسبند ، این مدل صندلی ها با تنظیم ارتفاع و تکیه گاه باعث می شوند هنگام کار کردن فشار کمتری به بدن وارد شود . ارتفاع صندلی را باید طوری تعیین کنید که از ارتفاع زانو کمتر باشد .
  • روکشی که برای صندلی استفاده می شود باید از نوع ضد تعریق باشد . روکش ها از نوع چرم ضد تعریق و یا پارچه هایی با قابلیت جذب رطوبت برای صندلی های اداری مناسب می باشند .
  • میز اداری باید فضای کافی برای قرار دادن وسایل کار از جمله کامپیوتر ، تلفن و اسناد و مدارک داشته باشد .
  • قبل از خرید مبلمان اداری بوجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید را تعیین کنید و همچنین تعداد صندلی ها و میز ها را مشخص کنید .
  • سبک مبلمان اداری باید متناسب با سبک دکوراسیون اداری باشد . برای دکوراسیون های مدرن باید اتاق مدیریت و چیدمان آن به صورت مدرن باشد و مبلمان را به سبک مدرن انتخاب کنید و برای دکوراسیون های کلاسیک ، مبلمان کلاسیک مناسبند .
  • میز اداری چوبی مدل پر طرفدار و زیبایی می باشد که به زیبایی بیشتر دکوراسیون اداری کمک می کند .

بورس میز و صندلی اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *