دکوراسیون, دکوراسیون داخلی منزل, دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

رازهایی در مورد جا دادن وان و جکوزی در سرویس بهداشتی با فضای کم

جای دادن وان در حمام کوچک

اگر شما دوست دارید

در حمام خانه خود , تجهزاتی مانند وان و جکوزی داشته باشید ولی فضای زیادی در اختیار ندارید و حمام شما کوچک است , فقط کافی است رازهایی در مورد جا دادن وان و جکوزی در سرویس بهداشتی با فضای کم را بدانید تا به راحتی دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام خانه تان مطابق سلیقه شما باشد .

اگر شما بتوانید , در فضای کم حمام چگونه کابین دوش و حتی جکوزی را جا دهید نگرانی شما از داشتن فضای کم در حمام از بین می رود . در این مطلب رازهایی در مورد جا دادن وان و جکوزی در حمام های کوچک را برای شما بیان خواهیم کرد .

یکی از موارد , یکی کردن فضای دوش و وان است . شما با قرار دادن درست وان در زیر دوش , دیگر نمی خواهید جای مجزا برای دوش و وان در حمام داشته باشید . شما برای حمام کوچکتان باید , از وان های کوچک استفاده نمایید . اگر نتوانستید این وان های کوچک را در بازار تهیه کنید باید آن را , از جایی که وسایل استخر و سونا و جکوزی تهیه می کنند سفارش دهید تا متناسب با اندازه حمام تان برای شما بسازند .

شما می توانید به جای وان , از جکوزی استفاده کنید . چرا که طول وان برابر بدن یک انسان بالغ است و جای زیادی در حمام اشغال می کند مگر اینکه سفارشی باشد . اما جکوزی , جای کمتری اشغال می کند . شما کنار جکوزی , می توانید دوش حمام را نیز نصب کنید . اگر در حمام تان جایی برای گذاشتن کمد لباس وجود ندارد , شما می توانید از وان هایی استفاده کنید که دارای کمدهایی در زیرشان می باشند این کار به شما کمک زیادی برای باز شدن فضا می کند .

اگر حمام شما خیلی کوچک است , شما می توانید از وان های سه گوش برای گوشه حمام استفاده کنید . این کار باعث می شود هم دکور حمام شما زیباتر شود و هم جای کمتری را اشغال نماید . این وان ها نیز دارای اندازه و ابعاد مختلفی هستند با که با نظر خودتان آن را سفارش می دهید .

اگر عرض حمام شما 1.5 متر است , شما فقط می توانید یک وان و یک توالت در آن قرار دهید . در این حمام ها یک در شیشه ای لازم است تا در موقع دوش گرفتن آببه بیرون نریزد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *