سرویس خواب

سرویس خواب از مهمترین اجزای اتاق خواب است . محصولات زیر را میتوان به صورت مجزا نیز سفارش داد مثلا تخت خواب تنها یا تخت و یک پاتختی .مطالعه بیشتر

در صورتی که مایل هستید میتوانید تخت های چوبی فلزی و ارزان قیمت ما را از طریق لینکهای پایین صفحه تخت خواب یک نفره یا انواع تخت خواب دو نفره و یا مدلهای مختلف تخت دو طبقه ببینید .

قیمت سرویس خواب

قیمت سرویس خواب بستگی به میزان چوب و ام دی افی که در آن بکار رفته و همچنین جنس چوب و mdf بکار رفته دارد . در بازار انواع زیادی از چوب و ام دی اف وجود دارد بطوری که تفاوت قیمت آنها بسیار زیاد است . دی ایران محصولات خود را با بهترین متریال موجود ساخته و با قیمتی کمینه و ارزان روانه بازار مینماید . همچنین جنس هر محصول به وضوح در قسمت توضیحات آن آمده است و مشتری پس از مشاهده این جزئیات میتواند اقدام به خرید سرویس مورد نظر نماید .

سرویس خواب عروس

سرویس خواب عروس که معمولا یکی از اجزای جهیزیه عروس میباشد بنا بر سلیقه و دکوراسیون منزل زوج جوان انتخاب میگردد ولی در بیشتر موارد از رنگ سفید استفاده میشود .

سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب دو نفره به طور کلی به دو دسته بندی مهم تقسیم میشود انواع چوبی که در این صفحه از سایت مشاهده مینمایید و انواعی به تخت های دو نفره فلزی که در این لینک میتوانید نمونه های آن را ببینید . این انواع غالبا از لحاظ قیمت مناسبتر و ارزان تر هستند .

سرویس خواب چوبی یا MDF

غالبا به ندرت یک سرویس خواب تماما از جنس چوب خالص است زیرا چوب خالص هم از لحاض قیمت بسیار گران در میآید و هم کاری که برای تراش و شکل دهی آن لازم است بسیار زیاد است . اما بیشتر انواع سرویس خواب چوبی دارای درصدی از ام دی اف (MDF) میباشند که در توضیح محصول به وضوح اعلام شده است .

سرویس خواب سلطنتی و کلاسیک

سرویس خواب سلطنتی به آن دسته از سرویسها اطلاق میشود که دارای منبت کاری هستند . سرویسهای سلطنتی مناسب فضاهای بزرگتری هستند تا بتوانند به خوبی نقش خود را در یک دکوراسیون سلطنتی بازی کنند . در این سرویسها از چوب بیشتری استفاده شده و از لحاظ قیمتی نیز نسبت به سایر سرویس ها گرانترند .

سرویس خواب کلاسیک به آندسته از سرویسها گفته میشود که ساختاری ساده دارند و دارای منبت کاری نمیباشند این مدلها برای فضاهای کوچکتر مناسبند و غالبا در ساخت آنها از ام دی اف بیشتری استفاده شده است .