بازار لوازم خواب, دکوراسیون, راهنمای خرید

سرویس خواب قم

سرویس خواب قم
مشاهده و خرید با دسته بندی

سرویس خواب شامل تخت خواب، ست آرایشی و پاتختی می باشد که نقش اصلی را در دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب دارد و هنگام انتخاب آن علاوه بر زیبایی باید به راحتی و استاندارد بودن آن توجه زیادی داشته باشید تا یک خواب و استراحت لذت بخش برایتان به ارمغان آورد . سرویس خواب قم دارای مدل های بسیار متنوع و بی نظیری است و مدل ها، طرح ها و رنگ های گوناگون آن در بازار زبانزد خاص و عام است . برای خرید سرویس خواب در قم می توانید به بازارهای معروف این شهر از جمله بازار مبل کاسه گران، بازار نهال زیتون و بازار کلهری مراجعه کنید و مدل های گوناگون و بروز سرویس خواب را مشاهده نمایید . تنوع زیاد مدل ها در قم باعث شده است که برای همه ی خریدارن با سلیقه های مختلف یک نوع سرویس خواب موجود باشد .

قیمت سرویس خواب

همچنین بخوانید: بازار لوازم خواب

مراکز خرید سرویس خواب در قم

سرویس خواب سریرچوب قم

آدرس: قم، میدان توحید، خیابان مالک اشتر، اولین تقاطع سمت چپ، فروشگاه خانه سفید

بازار کاسه گران قم

بازار کاسه گران دارای تنوع بسیار و فروشگاه های زیادی است که می توانید انواع سرویس خواب را در آن مشاهده کنید و حتی اگر فردی بسیار سختگیر هم باشید در این بازار حتما مورد مناسب سلیقه خود را خواهید یافت. اگر میخواهید برای جهیزیه ی عروس مبلمان راحتی و سرویس خواب عروس تهیه کنید و یا حتی اگر برای منزل خودتان هم دنبال مبلمان و سرویس چوب متناسب با دکوراسیون داخلی منزل می گردید حتما از فروشگاه های متعدد در این بازار مبل دیدن نمایید .

آدرس: قم، بلوار خلیج فارس، درود گران ،کوچه 15

بازار کلهری قم

آدرس: قم، شهر قائم، خیابان کلهری، بازار مبل کلهری

بازار نهال زیتون قم

آدرس: کیلومتر 17 اتوبان قم-تهران، مجتمع گردشگری زیتون، بازار بزرگ مبل نهال زیتون

مشاهده مدلها و قیمت تخت خواب برای همه سنین

مشاهده مدلها و قیمت سرویس خواب برای همه سنین

مراکز خرید سرویس خواب در قم

خرید سرویس خواب نوجوان در قم

سرویس خواب نوجوان در دو نوع دخترانه و پسرانه تولید می شود که هر کدام در مدل ها و طرح های بسیار متنوعی موجود می باشند که افراد با توجه به سلیقه و نیازشان می توانند مدل مناسب را انتخاب کنند . در قم می توانید به بازارهای مختلفی که آدرس آنها را برایتان آوردیم مراجعه کنید و مدل های زیادی را مشاهده کنید و از بین آنها مدل مناسب با بودجه تان را خریداری کنید .

همچنین بخوانید: سرویس خواب نوجوان قم

خرید سرویس خواب نوزاد در قم

سرویس خواب نوزاد از مهم ترین وسایلی است که هنگام خرید سیسمونی نوزاد باید آن را خریداری کنید . در انتخاب تخت خواب نوزاد مهم ترین نکته ای که باید آن را رعایت کنید ایمنی و راحتی آن است . تخت نوزاد باید دارای حفاظ و لبه های بلندی باشد و از راحتی خوبی برخوردار باشد . برای خرید این وسیله مهم در قم می توانید به بازارها و فروشگاه های مختلفی که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کنید .

همچنین بخوانید: سرویس خواب نوزاد قم

خرید تشک در قم

هنگام خرید سرویس خواب و تخت خواب باید یک تشک مناسب نیز خریداری کنید . تشک باید کاملا راحت باشد و با شرایط فیزیکی بدن افراد هماهنگ باشد. اگر برای کودک می خواهید تشک تهیه کنید مدل های فنری مناسبند . برای افرادی که مشکل ستون فقرات و کمردرد دارند نوع طبی مناسب است و برای افراد عادی مدل های طبی-فنری از راحتی بسیار خوبی برخوردارند . در قم می توانید به نمایندگی برندهای معروف مراجعه کنید و تشک را با ضمانت خریداری کنید .

همچنین بخوانید: تشک قم

قیمت سرویس خواب در قم

قیمت سرویس خواب در قم

سرویس خواب در قم از مواد مختلفی مانند چوب، ام دی اف، ملامینه و فلز ساخته می شود که هر کدام دارای قیمت متفاوتی می باشند . سرویس خواب های چوبی گرانترین مدل ها می باشند که در طرح های زیبای سلطنتی تولید می شوند و دارای تاج و بدنه منبت کاری شده می باشند . بعد از آن مدل های ام دی اف قرار می گیرند که کمی ارزانتر از مدل های چوبی می باشند . اگر بودجه کمی در اختیار دارید به ناچار باید از بین مدل های ملامینه و فلزی مدل مناسب را انتخاب کنید . سرویس خواب های فلزی جز ارزانترین مدل ها می باشند که تنوع بسیار کمی دارند و در طرح های ساده تولید می شوند .

خرید آنلاین سرویس خواب در قم

اگر بخواهید سرویس خواب خود را در قم به صورت آنلاین و غیر حضوری خریداری کنید باید به فروشگاه اینترنتی دی ایران مراجعه کنید . دی ایران یکی از سایت های معتبر و خوشنام است که دارای بیش از ده سال سابقه فروش اینترنتی می باشد و در این مدت توانسته است رضایت مشتریان را به خود جلب کند . در دی ایران مدل های بسیار متنوعی از انواع سرویس خواب های بزرگسال، نوجوان و نوزاد موجود است که به صورت مستقیم از تولیدی های بزرگ تهران به سراسر کشور از جمله قم ارسال می شوند . با توجه به اینکه سرویس خواب ها بدون واسطه و از تولیدی برای مشتریان ارسال می شود هم دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و هم قیمت آنها منصفانه است .

مشاهده و خرید با دسته بندی