دکوراسیون, راهنمای خرید

راهنمای خرید تخت نوزاد

تخت نوزاد

تخت نوزاد یکی از وسایل دکوراسیون اتاق کودک است ک یکی از عمده ترین وسایلی است که در دکوراسیون و طراحی آن نقش مهم و عمده ای بازی می کنند .

تخت خواب نوزاد علاوه بر داشتن زیبایی و شیک بودن باید محل امن و مطمینی برای نوزاد باشد .زیرا نوزاد تایم و ساعات زیادی را درون تختش می گذراند نداشتن لبه های تیز و برنده در یک تخت نوزاد بسیار موثر است و قابل دقت است .مواد سازنده در ساخت یک تخت نوزاد باید به صورتی باشد که حساسیت زا نباشد .

تخت نوزاد 5

مدل 4

این موارد باید حتما درهنگام  زیبایی خرید یک تخت نوزاد و کودک در نظر گرفته شود . نکته ی قابل توجه و جالب این است که درست است نوزادان در روزهای آغازین نمی توانند به خوبی صحبت کنند یا راه بروند اما به خوبی می توانند زیبایی های اطرافشان را حس کنند .

تخت نوزاد 3

مدل 3

بهتر است تا هنگام خرید تخت نوزادان به حفاظت کودک در برابر بیرون افتادن از تخت توجه داشته باشید . لبه های تخت باید به گونه ای پوشیده شد باشند که نوزاد با بالا رفتن سنش نتواند از آن بیرون بیاید و دچار حادثه بشود .فاصله تخت نوزادان از سطح زمین نباید خیلی بلند و یا خیلی کوتاه باشد .

تخت نوزاد 2

مدل 2

نکته مهم دیگر این است که هرگز تخت کودک و نوزاد دلبندتان را در زیر پنجره قرار ندهید . بدترین حالت قرار دادن تخت کودک یا نوزاد در زیر پنجره است .اما اگر چاره ای ندارید و اتاق کودک شما کوچک است بهتر است تا پنجره را با استفاده از پرده های ضخیم بپوشانید تا از ورود نور به درون اتاق جلوگیری شود .

تخت نوزاد 1

مدل 1

نکته قابل توجه دیگر اینکه شما میتوانید سرویس خواب نوجوان را بجای سرویس خواب نوزاد انتخاب کنید تا بتوانید تا چندسال بعد هم از آن استفاده کنید.

مشاهده و خرید با دسته بندی

پیشنهادات شگفت انگیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *