دکوراسیون, راهنمای خرید

راهنمای خرید تخت نوزاد

تخت نوزاد

تخت نوزاد یکی از وسایل دکوراسیون اتاق کودک است ک یکی از عمده ترین وسایلی است که در دکوراسیون و طراحی آن نقش مهم و عمده ای بازی می کنند .

تخت خواب نوزاد علاوه بر داشتن زیبایی و شیک بودن باید محل امن و مطمینی برای نوزاد باشد .زیرا نوزاد تایم و ساعات زیادی را درون تختش می گذراند نداشتن لبه های تیز و برنده در یک تخت نوزاد بسیار موثر است و قابل دقت است .مواد سازنده در ساخت یک تخت نوزاد باید به صورتی باشد که حساسیت زا نباشد .

تخت نوزاد 5

مدل 4

این موارد باید حتما درهنگام  زیبایی خرید یک تخت نوزاد و کودک در نظر گرفته شود . نکته ی قابل توجه و جالب این است که درست است نوزادان در روزهای آغازین نمی توانند به خوبی صحبت کنند یا راه بروند اما به خوبی می توانند زیبایی های اطرافشان را حس کنند .

تخت نوزاد 3

مدل 3

بهتر است تا هنگام خرید تخت نوزادان به حفاظت کودک در برابر بیرون افتادن از تخت توجه داشته باشید . لبه های تخت باید به گونه ای پوشیده شد باشند که نوزاد با بالا رفتن سنش نتواند از آن بیرون بیاید و دچار حادثه بشود .فاصله تخت نوزادان از سطح زمین نباید خیلی بلند و یا خیلی کوتاه باشد .

تخت نوزاد 2

مدل 2

نکته مهم دیگر این است که هرگز تخت کودک و نوزاد دلبندتان را در زیر پنجره قرار ندهید . بدترین حالت قرار دادن تخت کودک یا نوزاد در زیر پنجره است .اما اگر چاره ای ندارید و اتاق کودک شما کوچک است بهتر است تا پنجره را با استفاده از پرده های ضخیم بپوشانید تا از ورود نور به درون اتاق جلوگیری شود .

تخت نوزاد 1

مدل 1

نکته قابل توجه دیگر اینکه شما میتوانید سرویس خواب نوجوان را بجای سرویس خواب نوزاد انتخاب کنید تا بتوانید تا چندسال بعد هم از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *