سرویس خواب نوجوان

به شما پیشنهاد میشود این صفحات از فروشگاه را نیز مشاهده نمایید :
سرویس خواب نوزاد و کودک

قیمت سرویس خواب نوجوان

قیمت سرویس خواب نوجوان همواره از جمله مواردی است که مورد توجه خانواده ها بوده و هست . قیمت سرویس به عوامل مختلفی از جمله نوع سرویس خواب ، جنس چوب مورد استفاده در سرویس خواب ، نوع طرح سرویس خواب و عوامل متعددی بستگی دارد .مطالعه بیشتر

خرید اینترنتی سرویس خواب نوجوان

امروزه برای خرید راحت تر وسایل می توان به صورت اینترنتی آن ها را خریداری کرد . شما می توانید با خرید اینترنتی سرویس خواب نوجوان هم در وقت خود صرفه جویی نمایید و هم اینکه از مدل های متنوع تری برخوردار شوید . ارسال تا درب منزل نیز از جمله مزایای دیگریست که میتوانید با خرید اینترنتی از آن برخوردار شوید.

تخت نوجوان

تخت خواب نوجوان باید دارای استاندارد های کافی باشد تا نوجوان در هنگام خوابیدن اذیت نشود . نوجوانان دارای سن حساسی هستند و در این سن ستون فقرات آن ها در حال شکل گیری می باشد پس باید از تخت خوابی مناسب سن و قد و وزن خودشان استفاده نمایند تا در آینده دچار مشکلاتی نظیر کمردرد ، گرفتگی عضلات و …. نشوند .

سرویس خواب نوجوان پسرانه

سرویس خواب های نوجوان پسرانه معمولا دارای طرح ها و اشکال پسرانه ای هستند . برای این نوع سرویس خواب ها معمولا رنگ های تیره تر و پسرانه تر مانند رنگ های آبی ، قهوه ای ، مشکی و… استفاده می شود . بهتر است که سرویس خواب های نوجوان پسرانه به دلیل تحرک بیشتر پسران از نوع فلزی باشد و درصورت انتخاب تخت چوبی باید جنس چوب مقاومتری را انتخاب کنیم .

تخت نوجوان دخترانه

معمولا تخت های نوجوان دخترانه به دلیل روحیه ی حساس دختران دارای رنگ های ملایمی مانند صورتی ، سفید ، بنفش و … می باشد . این نوع تخت های نوجوان دخترانه دارای طرح ها و اشکال دخترانه می باشد. نوجوانان دختر علاقه زیادی به انتخاب تخت و تزیین اتاقشان با سلیقه شخصی خود را دارند و خانواده ها این اجازه را به آنها میدهند.

سرویس خواب کودک و نوجوان

در انتخاب سرویس خواب های کودک و نوجوان باید دقت زیادی به خرج داد زیرا خواب راحت برای کودک و نوجوان اهمیت زیادی دارد . معمولا تخت خواب های دو منظوره ای وجود دارند که هم می توان برای نوزادی از آن استفاده کرد و هم برای وقتی که فرزندمان بزرگتر می شود و به سن نوجوانی می رسد . این تخت ها قابلیت تبدیل به ابعاد کوچکتر و بزرگتر را دارند و به همین دلیل تخت دو منظوره نامیده شده اند.

سرویس خواب نوجوان آپادانا ، ارژن و بالسا

همانطور که می دانید نوجوانان برای تکمیل دکوراسیون اتاق خواب خود به سرویس خواب نیازمندند. سرویس خواب های نوجوان آپادانا ، ارژن و بالسا از جمله سرویس خواب هایی هستند که در میان مردم طرفداران زیادی دارند زیرا دارای کمد، کتابخانه، میز تحریر و .. می باشند.

کمد نوجوان

این روز ها وجود کمد در اتاق خواب برای نوجوانان یک وسیله ی ضروری و مهم می باشد . که می توانند وسایل و لباس های خود را داخل کمد بگذارند. بسته به نوع فضای اتاق خواب و میزان متراژ آن می توانند از کمد های دو درب و سه درب با کشوهای کمتر و یا بیشتر استفاده نمایند و وسایل خود را در آن نگهداری نمایند.

کمد دخترانه

سرویس خواب دخترانه معمولا یک کمد دخترانه را هم شامل می شود. این کمد ها دارای طرح و رنگ دخترانه هستند که در آنها جایی برای قرار دادن عروسک، اسباب بازی و لباسهای کودکان و نوزادان دختر تعبیه شده است. کمد دخترانه را اغلب با طرح یا برچسب شخصیت های کارتونی دخترانه مانند کیتی، سیندرلا و.. تولید می کنند تا برای کودکان دختر جذابیت داشته باشد.

کمد پسرانه

در اتاق هر پسر باید یک کمد و ترجیحا یک کمد پسرانه باشد. نوزادان،کودکان و نوجوانان پسر به طرح های پسرانه مانند طرح های فوتبالی، آدیداس و طرح های ماشین علاقه بیشتری نشان می دهند. البته بهتر است طرح کمد پسرانه طوری انتخاب شود که بتوان از آن برای مدت بیشتری استفاده کرد چرا که کمد از آن دسته وسایلی است که زود از بین نرفته و خراب نمی شود و چندین سال قابل استفاده است.

تخت دو طبقه نوجوان

تخت دو طبقه نوجوان برای افرادی استفاده می شود که میخواهند دو فرزند خود دارای تخت باشند اما متراژ اتاق خواب به آن ها این اجازه را نمی دهد که از دو تخت مجزا استفاده کنند. بنابراین می توانند از تخت های دو طبقه استفاده نمایند که در عین کارایی فضای کمتری را در اتاق در بر می گیرد .

تخت یک نفره نوجوان

تخت یک نفره نوجوان را افرادی خریداری می کنند که دیگر تخت های کودکانه و کوچک برای فرزندانشان مناسب نیست و باید تخت آنها را تعویض کنند. معمولا اندازه ی تخت های یک نفره نوجوان به عرض 90 و طول 200 میباشد که خانواده ها بنابر نیاز و احتیاج خود می توانند عرض تخت را تا 120 تغییر دهند.