گرامافون

گرامافون یک دستگاه پخش صوت نوستالوژیک است . دی ایران | وارد کننده و فروشگاه اینترنتی گرامافون در ایران با ارسال رایگان به سراسر کشور و 3 سال گارانتی بدون قید و شرط .این دستگاه پخش موزیک نوستالوژیک ( خاطره انگیز ) برای حدود یک قرن از 1870 تا 1980 تنها دستگاه بی رقیب پخش موسیقی که آن زمانها بر روی صفحه گرام ذخیره میشد بوده است . صفحه گرام چیزی شبیه به نوار ضبط با اندازه بزرگتر است که در قرن بیستم موسیقی و صداها را روی آن ذخیره میکردند .

گرامافون والتر

از معتبرترین برندهای موجود در بازار ایران گرامافون والتر میباشد که دارای کیفیت و قیمت مناسبی است . امروزه و در قرن بیست و یکم نیز از این دستگاه بعنوان یک عضو از اشیاء ثابت یک خانه سلطنتی استفاده میشود . البته این گرامافونها تنها تزیینی نبوده و علاوه بر صفحه گرام دارای قابلیتهای پخش سی دی و فلش نیز هستند و لزومی ندارد که به دنبال صفحه گرام برای پخش موسیقی باشیم . به شما مشتری گرامی توصیه میکنیم برای خرید این کالا به سه نکته مهم توجه فرمایید جنس چوب راش ، شیپور فایبگلاس و 3 سال گارانتی که در قیمت موثرند و محصولات ما این سه ویژگی را دارند .

نمایش یک نتیجه

آدرس کارخانه : تهران - شهرک صنعتی چهاردانگه - تلفن: 66210841-021 موبایل: 09199656065 (فروش اینترنتی و بدون امکان بازدید حضوری)