گرامافون

گرامافون

گرامافون دستگاهی برای پخش صدای ضبط شده می باشد اگر برای تزیین دکوراسیون منزلتان، به دنبال وسایل خاص هستید یک گرامافون بخرید . یک دستگاه گرامافون می تواند نقش زیادی در زیبایی دکوراسیون خانه ی شما داشته باشد و یک فضای نوستالژیک زیبا در منزلتان ایجاد کند . گرامافون دارای یک سوزن است که شیار روی صفحه را لمس می کند و صدای ضبط شده بر روی شیار پخش می شود . مطالعه بیشتر

انواع گرامافون

گرامافون ها به دو دسته گرامافون های رومیزی و گرامافون های ایستاده یا مبله تقسیم می شوند . هر یک از این مدل ها زیبایی و کاربرد خاصی دارند. شما می توانید به فروشگاه های گرامافون فروشی مراجعه کنید و با توجه به فضایی که برای گرامافون در نظر گرفته اید و همچنین دکوراسیون منزلتان هر کدام از این مدل ها را انتخاب و تهیه کنید . گرامافون ها برندهای مختلفی دارند که گرامافون والتر بهترین مارک گرامافون است .

خرید گرامافون

برای خرید گرامافون ابتدا مشخص کنید کدام مدل را می خواهید و بعد با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید درباره قیمت گرامافون ها اطلاعات کسب کنید. گرامافون های والتر دارای ضمانت می باشند و هر نقصی داشته باشند نمایندگی گرامافون والتر آن را برطرف می کند. می توانید برای خرید اینترنتی گرامافون والتر به سایت دی ایران مراجعه کنید. انواع گرامافون ایستاده و گرامافون رومیزی در این سایت قرار داده شده است .

قیمت انواع گرامافون

برای اطلاع از قیمت انواع گرامافون به سایت دی ایران مراجعه کنید و با شماره های بالای سایت تماس بگیرید . قیمت گرامافون های والتر بالتر از سایر برندهاست. اگر به دنبال خرید گرامافون ارزان هستید قیمت گرامافون آنتیک پایینتر است ولی کیفیت گرامافون والتر را ندارد. گرامافون های ایستاده والتر فول آپشن هستند و دارای پورت usb و رم، خواندن دیسک و صفحه، رادیو و خروجی صدا و تصویر می باشند.

قیمت گرامافون ایستاده

گرامافون ایستاده یا مبله نوعی از گرامافون است که نسبت به گرامافون های رومیزی امکانات بیشتری دارد از جمله امکان خروجی صدا و اتصال گرامافون به دستگاه های پخش خانگی ، امکانات پخش موسیقی از طریق بلوتوث و فلش امکان پخش موسیقی از طریق CD. قیمت گرامافون ایستاده با توجه به این امکانات بالاتر از نوع رومیزی است . می توانید از گرامافون ایستاده بعنوان یک وسیله دکوری استفاده کنید.