مبل تختخواب شو

مبل تختخواب شو

مبل تاشو یک وسیله کاربردی است که با کوچک شدن خانه ها و افزایش هزینه ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است .  مبل های تختخواب شو نسل جدید کاناپه های راحتی هستند که این امکان را فراهم می کنند که بتوان به عنوان تخت هم از آن ها استفاده کرد . از این کاناپه های تخت خواب شو در خانه هایی که ممکن است مهمان بیاد و شب بماند و یا سوییت های دانشجویی می توانند بعنوان تخت استفاده شوند . مطالعه بیشتر

قیمت مبل تختخواب شو

قیمت مبل تختخواب شو بستگی به جنس و طرح آن دارد. اگر به دنبال خرید مبل تختخواب شو ارزان با کیفیت خوب هستید سری به فروشگاه های اینترنتی بزنید. برای اطلاع از قیمت مبلهای تخت شو وارد سایت دی ایران شوید و روی محصول مورد نظرتان کلیک کنید ، همچنین می توانید با شماره هایی که بالای سایت قرار داده شده تماس بگیرید و از قیمت روز مبل های تختخواب شو با خبر شوید و برای خرید اقدام کنید .

خرید مبل تختخواب شو

هنگام خرید مبل های تختخواب ‌شو به پایه‌های آن توجه کنید. اگر پایه ها با چسب به بدنه محکم شده باشند خیلی بهتر است زیرا پایه هایی که با میخ به بدنه متصل می شوند بعد از مدتی لق شده و شل می شوند. رنگ و طرح پارچه را طوری انتخاب کنید که با دکوراسیون اتاق ست باشد . دقت کنید مبل تخت شویی که انتخاب کنید که تشک مناسبی داشته باشد اگر کمردرد دارید مبل تختخواب شو طبی خریداری کنید .

قیمت مبل تختخواب شو استقبال

مبل تختخواب شو استقبال با  عرض های  ۸۰ ، ۱۰۰ ، ۱۴۰ ، ۱۶۰ تولید می شود که بنا به سلیقه خود می توانید رنگ پارچه آن را انتخاب کنید . قیمت مبل تختخواب شو استقبال بستگی به موارد معتددی دارد اول باید تک نفره ، دو نفره بودن کاناپه تختخواب شو را انتخاب کنید . مبل های استقبال با توجه به کیفیتشان از قیمت بالایی برخوردارند برای خرید مبل تختخواب شو استقبال می توانید به سایت های فروشنده این مبلها مراجعه کنید .

مبل تختخواب شو آرا سوفا

آرا سوفا تولید کننده مبل تختخواب شو آرا از بزرگترین تولید کنندگان در ایران است این تولیدی سابقه 17 سال تولید دارد از عمده محصولات این شرکت مبل تختخواب شو ، مبل تختخواب شو یک نفره ، مبل تختخواب شو دو نفره ، مبل ال تختخواب شو ، مبل راحتی تختخواب شو مکانیزم است . لولاها و جک های مورد استفاده در کاناپه های تختخواب شو وارداتی از ترکیه هستند و مواد اولیه مصرفی از بهترین تولید کنندگان داخلی تامین می شوند .

مبل تخت شو یک نفره

مبل تخت خوابشو یک نفره مناسب برای قسمت نشیمن، پذیرایی و جلوی تلویزیون است . مبل های تختخواب شو یک نفره معمولا با عرض 70 و 80 سانتیمتر تولید می شوند . مبلی را انخاب کنید که متناسب با دیگر اجزای دکوراسیون باشد و هماهنگی کامل با آن را داشته باشد . با خرید از فروشگاه اینترنتی دی ایران این امکان به شما داده میشود که بتوانید به دلخواه رنگ پارچه را برای مبل تختخواب شو انتخاب کنید .

مبل تختخواب شو دو نفره

مبل هابی تختخواب شو دو نفره به گونه ای طراحی شده اند که هنگام خواب می توانید از آن ها به عنوان یک تختخواب دو نفره استفاده کنید . این نوع مبلهای تخت شو برای هتل ها و سوییت ها مناسب هستند همچنین برای اتاق های کوچک گزینه مناسبی هستند . هنگام خواب می توانید مبل را به صورت تختخواب دربیاورید و در طول روز برای خلوت شدن اتاق آن را جمع کنید و به شکل مبل از آن استفاده کنید .

مبل تختخواب شو دیجی کالا

مبل های تختخواب شو دیجی کالا بصورت یک نفره و دو نفره تولید می شوند . در تشک این مبلهای تخت شو از فوم پلی یورتان استفاده شده است که برای خواب و نشیمن مناسب است ، بالش خواب این مبلها از جنس لایکو درجه یک است. پارچه به کار برده شده در این محصولات دارای کیفیت بالایی است که قابلیت شستشو دارد. همچنین روکش این مبلهای تختخواب شو قابلیت شستشو و تعویض نیز دارد .

صندلی تختخواب شو

اگر شما تنها زندگی می کنید و فضای کمی دارید صندلی تختخواب شو گزینه مناسبی برای شماست . یک صندلی نرم و راحت را تصور کنید که به راحتی تبدیل به یک تخت یک نفره می شود و می توانید روی آن بخوابید . صندلی های تختخواب شو از صندلی های معمولی بزرگتر هستند و ذاری طرح و رنگ و مدل های متنوعی هستند که باید قبل از خرید مشخص کنید چه طرح و رنگی مد نظرتان است .