میز جلو مبلی و عسلی

 • میز جلو مبلی الیت

  مدل میز جلو مبلی الیت 1,230,000تومان

  میز جلو مبلی الیت چهارتکه بوده و شامل یک جلومبلی و سه عسلی می باشد . مدل الیت در رنگ های قهوه ای و سفید قابل سفارش است . این کار دارای صفحه ای از جنس ام دی اف با روکش وکیوم شده می باشد و پایه های آن پلاستیکی با رنگ پیچی است . ابعاد جلومبلی 110*60 سانتی متر و عسلی های آن از بزرگ به کوچک در اندازه های 60*40 سانتی متر ، 50*40 سانتی متر و 40*40 سانتی متر می باشد . محصول فوق در بسته بندی مناسب به سراسر کشور ارسال می شود .

 • میز جلو مبلی نامیک

  میز جلو مبلی نامیک 1,040,000تومان

  میز جلو مبلی نامیک دارای پایه های چوبی خراطی شده و صفحه ام دی اف می باشد. در دو رنگ سفید و قهوه ای ساخته می شود . یک کشو در جلومبلی  آن طراحی شده است . این کار زیبا و شیک یکی از کارهای پرطرفدار است و می توانید آن را با دکوراسیون مدرن ست و هماهنگ کنید . محصول فوق دارای بسته بندی مناسبی است و قابل ارسال به سراسر کشور می باشد .

 • جلومبلی و عسلی ۱۰۳

  جلومبلی و عسلی 103 1,480,000تومان

  جلومبلی و عسلی 103 چهارتکه ، شامل سه عسلی و یک عدد جلومبلی می باشد که دارای کشو است . جنس به کار رفته در صفحه این میز از ام دی اف و پایه های آن از پلیمر است . این مدل در 3 رنگ سفید ، قهوه ای تیره و قهوه ای روشن قابل سفارش می باشد . ابعاد جلومبلی 110*60 سانتی متر با ارتفاع 42 سانتی متر می باشد و عسلی این مدل در ابعاد 62*40 سانتی متر با ارتفاع 50 قابل تولید خواهد بود .

 • میز جلو مبلی پازلی

  میز عسلی جدید 1,140,000تومان

  شما می توانید با انتخاب یک میز جلو مبلی مناسب دکوراسیون پذیرایی را به کلی تغییر دهید و آن را به یک فضای زیبا و دلنشین تبدیل کنید . مدل پازلی یکی از مدل های شیک و زیبا است که می توانید آن را با انواع مبلمان ست کنید . جلو مبلی این کار دارای طول 110 سانتیمتر و عرض 60 سانتیمتر است و ابعاد عسلی 40*40 می باشد . این محصول از ام دی اف ساخته شده است و دارای پایه های چوبی می باشد . محصول فوق دارای بسته بندی مناسب است و به سراسر کشور ارسال می شود .

 • میز جلو مبلی مارال

  میز جلو مبلی مارال 1,280,000تومان

  میز جلو مبلی مارال 4 تکه و شامل یک جلومبلی با اندازه 80*80 با ارتفاع 42 سانتی متر و سه عسلی می باشد که بزرگترین آنها دارای اندازه 60*40 سانتی متر می باشد . جنس این محصول از صفحه ام دی اف و پایه های راش است . این مدل دارای طرح ساده و شیکی است و می توانید آن را با انواع دکوراسیون ها ست کنید . محصول فوق قابلیت ارسال به سراسر کشور را دارد .

 • میز جلو مبلی فلورا

  میز جلو مبلی فلورا 1,550,000تومان

  میز جلو مبلی فلورا سه تکه بوده و شامل یک عدد جلومبلی و دو عدد عسلی می باشد . جنس صفحه این مدل از ام دی اف روکش وکیوم بوده و پایه های آن پلیمر می باشد که مقاومت بالایی دارد و به هیچ عنوان ضربه نمی خورد و شکسته نمی شود . جلومبلی این مدل دارای کشو می باشد و ابعاد آن 110*60 سانتی متر با ارتفاع 42 سانتی متر می باشد . عسلی های مدل فلورا دارای اندازه 45*45 سانتی متر با ارتفاع 42 سانتی متر است . این محصول به سراسر کشور ارسال می شود .

 • میز جلو مبلی مثلثی

  میز عسلی مثلثی 790,000تومان

  میز جلو مبلی مثلثی چهارتکه ، شامل یک جلومبلی و سه عسلی مثلثی شکل می باشد که اندازه قطر جلومبلی 80 و عسلی ها 30 سانتی متر است . جنس پایه ها از چوب و صفحه رویی آن از ام دی اف 16 میل با رنگ پلی یورتان می باشد . استفاده از رنگ های شاد مثل سفید ، زرد و صورتی می تواند محیط را شاد و دلنشین کند ولی در صورت تمایل می توان رنگ آن را قهوه ای نیز سفارش داد . این کار قابل ارسال به سراسر کشور می باشد .

 • میز جلو مبلی لاریس

  میز جلو مبلی لاریس 960,000تومان

  میز جلو مبلی لاریس از مدل های زیبا و پرطرفدار است که شامل یک میز مستطیل شکل و دو عدد عسلی مربعی شکل می باشد . ابعاد میز 110*60 و عسلی 40*40 سانتی متر است . پایه ها از چوب و صفحه رویی از ام دی اف روکش دار تولید می شود . رنگ این کار قابل تغییر است و شما این امکان را دارید که رنگ آن را به دلخواه و ست با مبلمان انتخاب کنید تا دکوراسیون منزلتان هماهنگی بیشتری داشته باشد .

 • جلو مبلی تک کاجو۱

  جلو مبلی تک کاجو 1,370,000تومان

  جلو مبلی تک کاجو1 از مدل های زیبای اسپرت است و یک مدل ساده و شیک است که می توانید آن را با مبلمان راحتی و اسپرت ست کنید . این کار از ام دی اف ساخته شده است و دارای کیفیت و مقاومت بالایی است . محصول فوق قابلیت تغییر رنگ نیز دارد و می توانید آن را در رنگ های مختلف و ست با مبلمانتان سفارش دهید . مدل های مستطیل شکل برای فضاهای بزرگ و چهار گوشه مناسب هستند . این کار دارای بسته بندی مناسبی است و می توان آن را به سراسر کشور ارسال کرد .

 • جلو مبلی تک سناتور

  جلو مبلی تک سناتور 1,100,000تومان

  جلو مبلی تک سناتور از مدل های زیبایی است که بیشتر برای فضاهای بزرگ مناسب است و قابل ست شدن با انواع مبلمان می باشد . این محصول از جنس ام دی اف تولید می شود و دارای کیفیت و مقاومت بالایی است . این کار دارای طول 100 سانتیمتر و عرض 70 سانتیمتر است . می توانید رنگ آن را متناسب با رنگ مبلمان انتخاب کنید و سفارش دهید ، این کار در رنگ های استخوانی , سفید , طلایی , قهوه ای تیره و قهوه ای روشن تولید می شود و قابل ارسال به سراسر کشور می باشد .

 • جلومبلی تک پارامونت

  جلومبلی تک پارامونت 1,320,000تومان

  جلو مبلی که خریداری می کنید باید متناسب با فضایی باشد که در اختیار دارید . برای فضاهای کوچک از مدل هایی با اندازه کوچکتر انتخاب کنید . جلومبلی تک پارامونت از مدل های زیبا و شیک است که دارای طرح خاصی است و می تواند زیبایی بیشتری به محیط بدهد . جنس این کار از ام دی اف است و دارای اندازه ارتفاع 100 سانت و عرض 70 سانت می باشد . همچنین این کار قابلیت تغییر رنگ دارد و می توانید آن را در انواع رنگ های مختلف سفارش دهید .

 • جلو مبلی تک آرامیس

  جلو مبلی آرامیس 1,250,000تومان

  جلو مبلی تک آرامیس از مدل های اسپرت و شیک است . این مدل دارای کشو می باشد و در رنگ های مختلف می توانید آن را سفارش دهید . این محصول از جنس ام دی اف با مقاومت و کیفیت بالا ساخته شده است . اندازه ارتفاع آن 100 سانتیمتر و عرض آن 70 سانتیمتر است و می توانید آن را با انواع دکوراسیون ها ست و هماهنگ کنید . این کار دارای بسته بندی مناسب است و می توانید آن را از سراسر کشور سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید .

 • میز جلو مبلی انزو

  قیمت میز جلو مبلی 1,230,000تومان

  میز جلو مبلی انزو و عسلی هایش مستطیل شکل بوده و دارای پایه های چوبی و صفحه ام دی اف با رنگ پلی یورتان است . دارای سه عسلی می باشد که قابلیت قرار گرفتن روی یکدیگر را دارند . برای منازل کوچک که فضای کمی دارید مناسب هستند و هنگامی که از آنها استفاده نمی شود می توانید آنها را روی هم قرار دهید تا فضای کمتری اشغال شود . ابعاد جلومبلی 110*70 سانتی متر و عسلی ها 35*45 سانتی متر می باشد و می توانید آن را در رنگ های مختلف سفارش دهید .

 • میز جلو مبلی کاجو

  میز جلو مبلی کاجو 1,500,000تومان

  میز جلو مبلی کاجو و عسلی هایش مربع شکل می باشند که میز آن 80*80 و عسلی ها 40*40 سانتی متر می باشند . این جلومبلی و عسلی زیبا ساخته شده از چوب و ام دی اف 25 میل می باشد . این کار دوام و کیفیت بالایی دارد . برای انتخاب مدل مناسب باید به نوع مبلمان و نوع دکوراسیون منزل توجه کنید ، همچنین باید رنگ آن را متناسب با رنگ دیگر وسایل دکوراسیون داخلی انتخاب کنید . محصول فوق به سراسر کشور قابل ارسال است .

 • میز جلو مبلی گرد کاوا

  میز جلو مبلی کاوا 1,140,000تومان

  میز جلو مبلی گرد کاوا یکی از مدل های منحصر بفرو و خاص است که دارای طراحی خاص و زیبایی است که میز آن دارای قطر 80 سانتی متر می باشد و دارای دو عسلی با قطر 35 سانتی متر می باشد . جنس پایه ها از چوب و رویه میز از ام دی اف با روکش چوب می باشد . یک شیشه با قطر کمتر از صفحه میز در وسط جلومبلی قرار گرفته است . در دو طرف جلومبلی فضای خالی برای قرار دادن وسیله وجود دارد .

 • میز جلو مبلی دیاموند

  میز جلو مبلی دیاموند 1,300,000تومان

  میز جلو مبلی دیاموند شامل یک میز جلومبلی بیضی شکل و دو عسلی می باشد . جنس پایه های جلومبلی و عسلی ها از چوب نراد و یا چوب های جنگلی ساخته شده است و صفحه رویی آن از ام دی اف با روکش چوب تولید می شود . ابعاد جلومبلی دیاموند 60*110 سانتی متر می باشد و ابعاد صفحه عسلی ها 35*45 سانتی متر است . در میز جلومبلی دیاموند یک کشو بزرگ و جادار طراحی شده است . این میز در رنگ های سفید و قهوه ای قابل سفارش است .

 • میز عسلی گرد پازلی

  میز جلو مبلی گرد پازلی 1,200,000تومان

  میز عسلی گرد پازلی از مدل های زیبا و شیک است که دارای طرح مدرن است و سه تکه بوده و دارای دو عدد عسلی گرد و یک جلومبلی بیضی شکل می باشند . صفحه این مدل از ام دی اف است و پایه های آن از چوب راش می باشد . ابعاد جلومبلی مدل پازلی 105*60 با ارتفاع 40 سانتی متر است . همچنین اندازه عسلی های این مدل دارای قطر 50 و ارتفاع 40 سانتی متر می باشد . این محصول در بسته بندی مناسب به سراسر کشور ارسال می شود .

 • میز جلو مبلی پرز

  میز جلو مبلی جدید 1,330,000تومان

  میز جلو مبلی پرز مستطیلی و دارای دو عسلی مثلثی بوده که ابعاد آن به ترتیب 70*110 و قطر 35 سانتی متر می باشد . جنس این مدل از پایه هایی با چوب های جنگلی یا نراد و صفحه ای از ام دی اف همراه با روکش چوب می باشد . در دو طرف جلومبلی دو عدد کشو طراحی شده است . این مدل را می توانید در رنگ های مختلف سفارش دهید . محصول فوق در بسته بندی مناسب به سراسر کشور ارسال می شود .

 • میز عسلی چوگان

  1,050,000تومان

  میز عسلی چوگان یک میز مستطیل شکل با ابعاد 110 در 60 و دو عسلی 40 در 40 سانتیمتر میباشد . این مدل دارای طرح ساده و زیبایی است که می توان آن را با انواع مبلمان اسپرت ست کرد . این کار دارای پایه های چوبی و صفحه رویی ام دی اف می باشد . در رنگهای سفید و قهوه ای قابل سفارش است . محصول فوق دارای بسته بندی مناسب است و قابل ارسال به سراسر کشور می باشد .

 • میز جلو مبلی کاپریس

  میز جلو مبلی کاپریس 890,000تومان

  میز جلو مبلی کاپریس دارای دو عسلی بوده که میز و عسلی ها هر دو مربع شکل می باشند . ابعاد جلومبلی 80*80 و عسلی ها 40*40 سانتی متر است . پایه های این کار از چوب و صفحه رویی آن از ام دی اف روکش دار ساخته شده است . در رنگ های سفید و قهوه ای تولید می شود . این مدل از قیمت مناسبی برخوردار است و برای انواع مبلمان راحتی و اسپرت کاربرد دارد . محصول مورد نظر قابل ارسال به سراسر کشور می باشد .

 • میز جلو مبلی پایه خراطی مثلث

  tea table 950,000تومان

  میز جلو مبلی پایه خراطی مثلث ساخته شده از صفحه ام دی اف وکیوم شده می باشد . پایه های این میز از راش همراه با رنگ پیچی بوده و خراطی شده می باشد . ابعاد این میز برای جلومبلی 80*80 با ارتفاع 45 سانتی متر و برای میز عسلی 42*42 با ارتفاع 35 سانتی متر می باشد . این مدل زیبا دارای رنگبندی می باشد و می توانید رنگ آن را به دلخواه انتخاب کنید . این کار دارای بسته بندی مناسب است و قابل ارسال به سراسر کشور می باشد .

 • میز عسلی ونوس

  میز جلو مبلی ونوس 1,350,000تومان

  میز عسلی ونوس را می توانید در رنگ های سفید و قهوه ای سفارش دهید . این محصول دارای صفحه ای از ام دی اف روکش وکیوم بوده و دارای پایه هایی از جنس چوب راش است . این مدل دارای سه عسلی و یک عدد جلومبلی کشودار می باشد . ابعاد محصول فوق به این صورت است : جلومبلی 110*60 با ارتفاع 42سانتی متر . رنگ کار قابل تغییر است و به سراسر کشور ارسال می شود .

 • میز جلو مبلی کشودار پارمیس

  میز جلو مبلی کشودار پارمیس 1,280,000تومان

  میز جلو مبلی کشودار پارمیس دارای صفحه ام دی اف روکش وکیوم می باشد . پایه های این میز از از جنس روس بوده و خراطی شده است. رنگ این مدل پیچی می باشد . اندازه جلومبلی پارمیس 110*60 سانتی متر می باشد . اندازه عسلی نیز 50*50 است . این مدل در رنگ های سفید و قهوه ای قابل سفارش است . ارتفاع عسلی این مدل 42 سانتی متر می باشد . این مدل را می توانید با انواع مختلف مبلمان ست کنید .

 • میز جلو مبلی فابیو

  میز جلو مبلی فابیو 870,000تومان

  میز جلو مبلی فابیو از مدل های ساده و شیک است . به دلیل طرح ساده ای که این مدل دارد می توان آن را با انواع دکوراسیون ها ست کرد . این محصول از ام دی اف ساخته شده است و دارای پایه های چوبی است که از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار است . اندازه ابعاد جلو مبلی این مدل 60*110 سانتیمتر و ابعاد عسلی ها 40*40 سانتیمتر است . رنگ آن قابل تغییر است و می توانید آن را در رنگ های مختلف سفارش دهید . محصول فوق به سراسر کشور ارسال می شود .

 • میز جلو مبلی قارچی

  میز جلو مبلی قارچی 650,000تومان

  میز جلو مبلی قارچی از مدل های زیبای فانتزی است که شبیه قارچ می باشد و از سه عدد عسلی تشکیل شده است که قطر هر کدام از آنها 34 سانتیمتر است و دارای ارتفاع های مختلفی هستند که به شکل بسیار زیبایی کنار هم قرار گرفته اند ، ارتفاع عسلی بزرگتر 45 سانتیمتر می باشد . این مدل دارای پایه هایی از جنس چوب و صفحه ای از جنس ام دی اف می باشد که از کیفیت مطلوبی برخوردار است . این کار را می توانید در رنگ های مختلف سفارش دهید و با رنگ مبلمان ست کنید .

 • جلومبلی و عسلی ۱۰۶

  جلومبلی و عسلی 106 1,440,000تومان

  جلومبلی و عسلی 106 از نمونه میز عسلی های 4 تکه می باشد . مدل 106 شامل یک عدد جلومبلی و سه عسلی می باشد . این مدل از صفحه ای با جنس ام دی اف همراه با روکش وکیوم است . پایه های این مدل از جنس چوب راش می باشد . اندازه جلومبلی 110*70 سانتی متر با ارتفاع 42 سانتی متر می باشد . اندازه عسلی ها 60*40 سانتی متر با ارتفاع 50 سانتی متر می باشد . این کار را می توانید در رنگ های مختلف سفارش دهید .

 • جلومبلی و عسلی ۱۰۵

  جلومبلی و عسلی 105 1,490,000تومان

  جلومبلی و عسلی 105 یک میز مستطیل شکل بهمراه سه عسلی می باشد . ابعاد جلومبلی 110*60 سانتی متر و ابعاد عسلی 60*40 سانتی متر ( عسلی بزرگ ) می باشد . ارتفاع جلومبلی 42 و عسلی بزرگ 50 سانتی متر است . پایه های جلومبلی چوب راش و پایه های عسلی ام دی اف با روکش راش می باشد . صفحه رویی میز ام دی اف وکیوم شده است . این محصول دارای بسته بندی مناسب می باشد و قابل ارسال به سراسر کشور است .

 • میز جلو مبلی کم جا لیندا

  میز جلو مبلی کم جا لیندا 590,000تومان

  میز جلو مبلی کم جا لیندا سه تکه می باشد که بصورت مکمل کنار هم قرار گرفته و می تواند نقش جلومبلی را بازی کند و در صورت جداکردن آنها از یکدیگر به سه عسلی زیبا تبدیل می شوند . جنس پایه این عسلی ها از چوب های جنگلی بوده که خراطی شده می باشند و صفحه رویی آنها از ام دی اف با رنگ پلی یورتان می باشد . این میز عسلی در رنگ های متفاوت قابل تولید است . این کار بسته بندی مناسبی دارد و قابل ارسال به سراسر کشور است .

 • میز عسلی پازل مربع

  میز عسلی پازل مربع 830,000تومان

  میز عسلی پازل مربع دارای دو عسلی و یک میز جلومبلی مربع میباشد . این مدل شیک و زیبا از مدل های جدید است که می توان آن را با انواع مبلمان ست و هماهنگ کرد . ساخته شده از پایه هایی با چوب جنگلی میباشد و رویی آن از ام دی اف با روکش چوب میباشد . ابعاد میز 80 در 80 و عسلی ها 40 در 40 سانتیمتر میباشد . میز عسلی پازل مربع در رنگهای سفید و قهوه ای قابل تولید است . این محصول قابل ارسال به سراسر کشور می باشد .

 • میز عسلی – ۵۰۵

  میز جلو مبلی - 505 690,000تومان

  میز جلو مبلی و عسلی از اجزایی هستند که چیدمان مبلمان بدون وجود آنها کامل نیست و برای قرار دادن وسایل پذیرایی لازم هستند . میز عسلی – 505 یکی از مدل های جدید و زیبا است که وجود آن فضای پذیرایی را زیباتر خواهد کرد . این کار دارای دو عدد عسلی است و از جنس ام دی اف با پایه هایی از جنس چوب ساخته شده اند که کیفیت بالایی دارند . می توانید این کار را در رنگ های مختلف و ست با مبلمان سفارش دهید . جلو مبلی دارای طول 110 سانتیمتر و عرض 60 سانتیمتر است و اندازه عسلی ها 40*40 می باشد .

 • میز جلو مبلی بوگاتی

  میز جلو مبلی کلاسیک 1,050,000تومان

  میز جلو مبلی بوگاتی دارای ابعاد 60*110 سانتی متر می باشد . این جلومبلی دارای دو عسلیست که در دو طرف آن قرار می گیرند . این کار از جنس ام دی اف با رنگ پلی یورتان می باشد و دارای پایه هایی از جنس چوب است . این مدل بیضی شکل است و جز مدل های زیبای فانتزی است که می توانید آن را در انواع رنگ های مختلف متناسب با سلیقه ای که دارید سفارش دهید . در دو طرف میز دو عدد کشو برای قرار دادن وسایل طراحی شده است .

 • میز جلو مبلی پایه خراطی

  میز جلو مبلی چوبی 890,000تومان

  میز جلو مبلی پایه خراطی از مدل های شیک و ساده است که به دلیل سادگی طرفداران زیادی دارد و قابل ست شدن با انواع مبلمان می باشد . این کار دارای سه عسلی در ابعاد مختلف می باشد . این محصول دارای پایه های چوبی و صفحه ام دی اف با روکش وکیوم می باشد که ضد آب و ضد خش است . اندازه میز 110 در 60 و عسلی بزرگ 60 در 40 سانتیمتر میباشد. در دو رنگ قهوه ای و سفید تولید می شود .

   

 • میز جلو مبلی لوسی

  میز جلو مبلی لوسی 890,000تومان

  میز جلو مبلی لوسی دارای طرحی ساده و زیبا می باشد و در رنگ های سفید و قهوه ای قابل سفارش است . جلومبلی این کار مستطیل و عسلی های این کار مربع شکل است . پایه های این میز و عسلی هایش از چوب و صفحه روی آن از ام دی اف با روکش چوب ساخته شده است . ابعاد جلومبلی 110*60 سانتی متر و عسلی ها 40*40 سانتی متر می باشد . این مدل را می توانید از سراسر کشور سفارش دهید .

 • میز جلومبلی عسلی پرنس

  میز جلومبلی عسلی پرنس 1,320,000تومان

  میز جلومبلی عسلی پرنس چهار تکه بوده و شامل یک عدد جلومبلی کشو دار همراه با سه عدد عسلی می باشد . وجود کشو باعث می شود بتوانید وسایل پذیرایی را درون آنها جای دهید بدون اینکه فضای اضافه ای اشغال شود . صفحه این میز از ام دی اف با روکش وکیوم شده بوده و پایه های آن از چوب راش است . ابعاد جلومبلی این مدل 80*80 با ارتفاع 42 سانتی متر می باشد و ابعاد عسلی 60*40 با ارتفاع 45تا50 سانتی متر می باشد .

 • جلومبلی عسلی کارا

  جلومبلی عسلی کارا 2,900,000تومان

  جلومبلی عسلی کارا از مدل های جدید است که دارای پایه های فلزی است و صفحه آن از جنس ام دی اف ساخته شده است که کیفیت و دوام بالایی دارد . این مدل دارای طراحی ساده و شیکی است و برای کسانی که دکوراسیون ساده دوست دارند انتخاب مناسبی است . این کار را می توانید در رنگ های مختلف سفارش دهید تا برایتان ارسال شود . امکان ارسال به سراسر کشور وجود دارد و دارای بسته بندی مناسب می باشد .

 • میز جلو مبلی ۲۰۱

  میز عسلی 201 ناموجود

  میز جلو مبلی 201 از نمونه های زیبا و پر فروش است که هم می توانید آن را با مبلمان کلاسیک ست کنید و هم با انواع مبلمان مدرن قابل هماهنگ شدن است . این کار شیک و زیبا دارای یک میز و سه عدد عسلی می باشد که عسلی ها را می توانید روی هم قرار دهید و هنگام پذیرایی از آنها استفاده کنید . مدل 201 از از جنس ام دی اف با پایه های چوبی است . این مدل را می توانید در انواع رنگ های مختلف و ست با مبلمان و وسایل اتاق پذیرایی سفارش دهید تا در بسته بندی مناسب برایتان ارسال گردد .

 • میز جلو مبلی دو طبقه

  میز جلو مبلی دو طبقه ناموجود
 • میز جلو مبلی رز

  میز جلو مبلی رز ناموجود
 • میز عسلی پاگانی

  میز جلو مبلی پاگانی ناموجود

  میز جلومبلی و عسلی در انواع طرح ها و مدل های مختلف تولید می شوند که باید بر اساس سلیقه شخصی ، نوع دکوراسیون داخلی منزل و ابعاد فضای پذیرایی مدل مدنظرتان را انتخاب کنید . مدل پاگانی از مدل های جدید و مدرن است که دارای دو عدد عسلی می باشد . پایه های این کار از چوب است و صفحه میز و عسلی ها از ام دی اف است که کیفیت و مقاومت بالایی دارد . این محصول به سراسر کشور قابل ارسال است و شما هر جایی که هستید می توانید این کار را به صورت اینترنتی سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید .

 • میز عسلی تاشو ۱۱۴

  میز جلو مبلی تاشو 114 ناموجود

سوالات متداول

✅ چرا قیمت جلومبلی عسلی در دی ایران نسبت به فروشگاهها ارزانتر است؟

این به خاطر حذف واسطه ها و عرضه انواع جلومبلی عسلی از تولید به مصرف است.

✅ ارسال جلومبلی عسلی ها برای مشتری چگونه است؟

ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.

✅ جلومبلی عسلی ها از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟

در تمامی انواع جلومبلی عسلی از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.

✅ آیا میتوان جلومبلی عسلی را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟

محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.

✅ آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با جلومبلی عسلی وجود دارد؟

بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.

✅ نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟

بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.

✅ جنس جلومبلی عسلی ها از چیست؟

جنس هر جلومبلی عسلی در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.

میز جلو مبلی جدید

برای خرید میز جلو مبلی و میز عسلی باید به نوع مبلمان منزل توجه کرد . برای مبلمان کلاسیک میزهای عسلی کلاسیک و برای مبلمان استیل و سلطنتی میز جلو مبلی های جدید و عسلی های چوبی مناسب است . در مرحله بعدی برای انتخاب میزهای وسط مبل باید به فضای خالی خانه پس از چیدن مبلمان توجه کرد . میز عسلی سفید معمولا با  رنگهای مختلف مبلمان ست می شود و زیبایی خاصی دارد. مطالعه بیشتر

میز عسلی چوبی

اگر سبک دکوراسیون منزلتان لوکس و سلطنتی است انتخاب میز جلو مبلی کلاسیک می تواند برای شما گزینه ایده‌آلی باشد معمولا جنس میزهای جلو مبلی سلطنتی از چوب است و رنگ آنها بیشتر طلایی ، بژ و مشکی است . همچنین بعضی از مدل های عسلی چوبی دارای منبت کاری‌هایی هستند که با تاج مبل‌های سلطنتی ست میشوند میتوانید میز عسلی چوبی سلطنتی را با مبلمان طلاکوب و منبت کاری ست کنید.

میز عسلی ام دی اف

یکی از رایج ترین انواع میز عسلی که امروزه طرفداران زیادی دارد ، میز عسلی ام دی اف است جنس این میز عسلی از ام دی اف است و در طرح های ساده و یا کشو دار تولید می شود . این مدل از میز جلومبلی و عسلی بخاطر طرح های ساده ای که دارند به راحتی با مبلمان راحتی و یا استیل ست می شوند . میز جلو مبلی و عسلی ام دی اف نسبت به مدل های چوبی هم سبک تر هستند و هم قیمت مناسب تری دارند .

میز عسلی ارزان

برای خرید میز عسلی ارزان به سایت دی ایران مراجعه کنید .این سایت یکی از سایت های اینترنتی معتبر است که عسلی ها را مستقیم از تولیدی میز عسلی و با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می کند. در این سایت مدل های متنوع میز عسلی برای سلیقه های مختلف موجود می باشد. عسلی ها با جنس ملامینه ارزان و با کیفیت هستند و از نظر جنس تقریبا شبیه ام دی اف هستند ولی سبک تر از ام دی اف می باشند.

میز عسلی فانتزی

میز عسلی فانتزی در طرح های زیبا برای مبلمان مختلف تولید می شود . مدل های فانتزی محدودیتی در طرح و نقش ندارند ، ممکن است در طرح یک میز عسلی فانتزی از یک تنه درخت استفاده شده باشد این مدل عسلی برای کسانی که دوست دارند فضای روستیک را به دکوراسیون خانه اضافه کنند مناسب است . طرح های جدید و فانتزی به دکوراسیون منزل تنوع می بخشند و زیبایی دکوراسیون رو دوچندان می کنند.

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+