آینه کنسول

 • آینه کنسول معرق

  آینه کنسول چوبی معرق 2,520,000تومان

  آینه کنسول نیم گرد معرق ساخته شده است از جنس چوب و ام دی اف. ابعاد آن به این ترتیب میباشد: ارتفاع 170، عرض 90 و عمق 45 سانتیمتر.

 • میز کنسول بیتا

  میز کنسول بیتا 1,880,000تومان

  میز کنسول بیتا از پایه های چوبی و بدنه ام دی اف تولید شده است. در ارتفاع 180 ،عرض 60 و عمق 40 سانتیمتر تولید میشود. قسمت های گلدار آن از رزین با پتینه های رنگی ساخته شده است.

 • آینه کنسول ۱۰۴

  آینه کنسول جدید 104 3,100,000تومان

  آینه کنسول 104 دارای پایه های چوبی و بدنه از ام دی اف و چوب میباشد. در ارتفاع 175، عرض 105 و عمق 40 سانتیمتر تولید میشود.

 • آینه کنسول دیانا

  حراج! آینه کنسول سفید دیانا 2,500,000تومان 2,290,000تومان

  آینه کنسول دیانا دارای پایه های چوبی ( روس یا سفید) میباشد و بدنه آن ساخته شده از ام دی اف است. دارای ارتفاع 180، عرض 105 و عمق 40 سانتیمتر میباشد. دارای دو کمد بزرگ و جادار نیز میباشد.

 • آینه کنسول کیانا

  حراج! آینه کنسول مدرن کیانا 2,480,000تومان 2,270,000تومان

  آینه کنسول کیانا از پایه هایی خراطی چوبی و بدنه ام دی اف ساخته شده است. در ارتفاع 175، عرض 135 و عمق 40 سانتیمتر تولید میشود. دارای سه کشو مگنتی و جادار نیز میباشد.

 • آینه کنسول ارغوان

  کنسول مدل ارغوان 2,150,000تومان

  آینه کنسول ارغوان که ساخته شده است از پایه های چوبی و بدنه ام دی اف دارای ارتفاع 190، عرض 135 و عمق 40 سانتیمتر میباشد. قاب آیینه و درب کمد ها با ام دی اف cnc شده طراحی شده است.

 • آینه کنسول تندیس

  حراج! آینه و کنسول شیک تندیس 3,200,000تومان 3,190,000تومان

  آینه کنسول تندیس دارای پایه های چوب و بدنه ای از جنس ام دی اف می باشد . این آینه کنسول دارای ابعاد : ارتفاع 210 ، عرض 102 و عمق 40 سانتی متر می باشد . این آینه کنسول دارای سه عدد کشو و سه عدد کمد می باشد . کمد های این کار در قسمت درب دارای آینه می باشند .

 • آینه کنسول تک درب معرق

  حراج! آینه کنسول 102 2,450,000تومان 2,290,000تومان

  آینه کنسول تک درب معرق از چوب و ام دی اف تولید شده است و دارای این اندازه ها میباشد: ارتفاع 175، عرض 65 و عمق 45 سانتیمتر. بصورت رایگان ارسال میشود.

 • آینه کنسول دو کشو

  آینه کنسول 103 1,690,000تومان

  آینه کنسول دو کشو ساده دارای دو کمد بزرگ و دو کشو باریک میباشد. بدنه این محصول ساخته شده از ام دی اف و ابعاد آن به این ترتیب است. ارتفاع 175، عرض 107 و عمق 40 سانتیمتر.

 • آینه کنسول ماندانا

  آینه کنسول سلطنتی ماندانا 2,180,000تومان

  آینه کنسول ماندانا از پایه و قاب آینه پی وی سی ساخته شده است و بدنه آن از ام دی اف رنگ شده میباشد. دارای ارتفاع 190، عرض 130 و عمق 40 سانتیمتر میباشد. قسمت های گلدار از رزین تولید میشوند.

 • آینه کنسول آنجلیک

  آینه و کنسول آنجلیک 2,290,000تومان

  آینه کنسول آنجلیک دارای بدنه ام دی اف و روکش آنجلیک میباشد. ارتفاع آن 180، عرض 105 و عمق آن 40 سانتیمتر میباشد.دارای سه کشو جادار نیز میباشد.

 • آینه کنسول رونیکا

  آینه کنسول رونیکا 1,950,000تومان

  آینه کنسول رونیکا دارای ارتفاع 170 ، عرض 80 و عمق 45 سانتی متر می باشد . این آینه کنسول در رنگ های طلایی ، قهوه ای و سفید قابل سفارش می باشد . جنس این آینه کنسول از ام دی اف همراه با پایه های از جنس چوب می باشد .

 • آینه کنسول ملچ

  آینه و کنسول ملچ 2,400,000تومان

  آینه کنسول ملچ از بدنه ای با جنس ام دی اف همراه با روکش ملچ می باشد و پایه هایی از جنس چوب می باشد . آینه کنسول فوق دارای دو عدد کمد و دو عدد کشو می باشد . اندازه های این آینه کنسول به این صورت می باشد : 185 سانتی متر ارتفاع ، 160 سانتی متر عرض و 40 سانتی متر عمق

 • آینه کنسول پارمیس

  آینه کنسول پارمیس 1,940,000تومان

  آینه کنسول پارمیس که در ابعاد 180 سانتی متر ارتفاع ، 105 سانتی متر عرض و 40 سانتی متر عمق می باشد. تماما از جنس چوب روس ساخته شده است. این آینه کنسول دارای دو عدد کشو می باشد .

 • آینه کنسول روژین

  آینه کنسول روژین 3,200,000تومان

  آینه کنسول روژین تماما از جنس فایبرگلاس میباشد. که دارای ارتفاع 210 ، عرض 170 و عمق 50 سانتی متر می باشد . در رنگهای متفاوت نیز تولید میشود.

 • آینه کنسول ۱۰۵

  آینه کنسول 105 3,220,000تومان

  آینه کنسول 105 ساخته شده از جنس ام دی اف و چوب بوده که دارای ارتفاع 175 ، عرض 165 و عمق 45 سانتی متر است . آینه کنسول معرق شامل سه کمد و سه کشو برای قرار دادن اشیا می باشد .

 • آینه کنسول آرمیتا

  آینه و کنسول آرمیتا ناموجود

  آینه کنسول آرمیتا دارای گلهایی از جنس رزین می باشد که در ارتفاع 175 ، عرض 135 و عمق 45 سانتی متر قابل سفارش است . جنس بدنه این کار از ام دی اف و پایه های آن از چوب است . این آینه کنسول دارای 7 عدد کشو و دو عدد کمد می باشد .

خرید آینه کنسول

آینه کنسول یکی از وسایل تزیینی و کاربردی در منازل محسوب می شود و مورد توجه همگان و مخصاصا نو عروسان در زمان تهیه جهیزیه قرار می گیرد.خرید اینترنتی آینه کنسول این امکان را فراهم می آورد که انواع متنوعی از این محصول را ببینید و در کمترین زمان خرید راحت و بصرفه ای داشته باشید.مطالعه بیشتر

آینه کنسول معرق

آینه کنسول های با طرح سنتی و معرق کاری یکی از مدل های آینه کنسول است که افراد با سلیقه های خاص را به خود جذب میکنند. این نوع آینه کنسولها از چوب و ام دی اف تولید می شوند. بعضی از این مدل ها دارای کشو و صندوق می باشند که فضای مناسبی برای نگهداری وسایل آرایشی و وسایل دیگر است.

جدیدترن مدل آینه کنسول

جدیدترین مدل آینه کنسول ها که امروزه تولید می شوند انواع آینه کاری شده، منبت کاری و طرح های چوبی است که در رنگ های مختلف در بازار دیده می شود. نوع جدید دیگری از آینه کنسول ها مدل های برنزی و برنجی می باشد که با وجود قیمت های نسبتا گرانتر از مدل های دیگر، طرفداران زیادی دارد.

آینه کنسول عروس

انتخاب آینه کنسول برای عروس و داماد ها که در شرف شروع زندگی مشترک هستند کار دشوارتریست زیرا خیلی از عروس داماد ها با خرید آینه کنسولی و یک جفت شمعدان سعی میکنند با حذف آینه شمعدان در هزینه ها صرفه جویی کنند. بنابر این در تهیه جهیزیه به دنبال آینه کنسول هایی میگردند که یا خود دارای شمعدان باشد یا به راحتی بتوان شمعدان مورد نظر را با آن ست کرد.

آینه کنسول کم جا

به علت آپارتمانی و کوچک بودن خانه ها، طراحان محصولات چوبی طرح هایی را به تولید کنندگان آینه کنسول پیشنهاد داده اند که در نهایت زیبایی، جمع جور بوده، کمترین فضای ممکن را اشغال کند و کاربرد های دیگر آینه کنسول ها را نیز داشته باشد. در این طرح ها آینه به دیوار نصب میشود و کنسول بصورن نیمداره تولید می شود تا فضای کمتری را اشغال کند.

آینه کنسول سبک

سبک و سنگین بودن آینه کنسول به جنس آن بستگی دارد. جنس چوبی معمولا سنگین تر از ام دی اف و ملامینه است اما در حال حاضر جنس دیگری هم در کارخانه ها تولید می شود که به آن رزین (فایبرگلاس) می گویند. رزین نوعی پلاستیک فشرده است که بسیار سبک است.مزیت دیگر این جنس قابلیت فرم دهی آن در طرح های مختلف و شکیل است.

قیمت میز کنسول

قیمت میز کنسول با توجه به جنس، طرح و مدل آن محایبه می شود. در بعضی از مدل های سنتی بخشی از میز کنسول با دست کار شده که باعث بالارفتن قیمت آن می شود یا در مدلهای برنزی که معمولا طرح های زیاد و پیچیده ای دارند توقع بالا بودن قیمت نسبت به دیگر مدل ها را داریم. البته با توجه به زیاد بودن تولیدی ها و تنوع محصولات به لحاظ مدل و قیمت ،برای خرید میز کنسول با هر سلیقه  و هر توان مالی که به بازار مراجعه کنیم میتوانیم آنچه را که مد نظر داریم پیدا کنیم.

آینه کنسول یافت آباد

در تهران مرکز لوازم چوبی و آینه کنسول یافت آباد است و اکثر تولید کنندگان در این منطفه فعالیت میکنند. ولی معمولا زمانی که خریداران به یافت آباد مراجعه میکنند موفق به خرید نمی شوند چرا که در این محله فروشگاه های تک فروشی کمتر دیده می شود و اغلب تولید کننده هستند. به همین خاطر افراد سعی میکنند با اتلاف وقت و هزینه کمتر از فروشگاه های اینترنتی خرید کنند.

میز کنسول ارزان

با توجه به اینکه میزکنسول در دسته وسایل ضروری منزل نیست و خیلی از افراد آن را یکی از وسایل تزیینی منزل می دانند، سعی میکنند در موقع خرید میز کنسول ارزان انتخاب کنند تا هم زیبایی را به منزل خود ببرند و هم هزینه کمتری را متقبل شوند. اگر کمی در خرید خود دقت کنیم میتوانیم با توجه به بودجه خود یکی از زیباترین و کاراترین میز کنسول ها را انتخاب کنیم.

تولیدی آینه کنسول اسپرت

معمولا تولیدی های آینه کنسول  تنها یک یا دو مدل را تولید نمیکنند. آنها معمولا تعداد زیادی از آینه کنسول های اسپرت، چوبی، ام دی اف و.. را تولید و به صورت عمده  بفروش میرسانند. تولیدی ها معمولا با شرکتها طرف قرارداد بوده و تولیدشان را بصورت عمده و در تعداد بالا به آنها میفروشند و به شهرستانها ارسال می کنند و از تک فروشی اجتناب می کنند.

کنسول MDF

در گذشته در تهیه و تولید وسایل تزیینی و کنسولها از چوب استفاده بیشتری میشد اما با بالارفتن قیمت چوب و سنگین بودن چوب و مشکل در جابجایی و حمل و نقل وسایل ،تولیدی ها MDF را جایگزین چوب کرده و به تولید کنسول MDF پرداختند. بااین وجود باز هم آینه کنسول چوبی جایگاه خود را از دست نداده و خیلی از مردم ترجیح می دهند از میز کنسول چوبی استفاده کنند.

میز کنسول دیواری سلطنتی

یکی از مدل های میز کنسول مدل دیواری آن است. در این مدل آینه و کنسول به دیوار متصل می شوند. میز کنسول دیوار سلطنتی دارای قاب آینه با طرح سلطنتی است. قاب آینه تاجدار و پایه های میز خراطی می شوند. کسانی که از دکوراسیون و مبلمان سلطنتی استفاده می کنند برای ست کردن وسایل با هم، این مدل را انتخاب میکنند.

….