تخت دو طبقه

 • سرویس خواب نوجوان دو طبقه آذرخش

  سرویس خواب نوجوان دو طبقه آذرخش 6,250,000تومان

  امروزه با کوچک شدن منازل نیاز به وسایل کمجا بیشتر از هر زمانی احساس می شود . خانواده هایی که دو فرزند آنها در یک اتاق کوچک هستند باید از تخت های دو طبقه انتخاب کنند تا فضای کمتری از اتاق اشغال شود ، مدل آذرخش از طرح های زیبا است که می تواند نیازتان را برآورده کند . این سرویس خواب شامل تخت دو طبقه ، پاتختی و یک کمد دو درب می باشد . تخت به صورت یک نفره نیز قابل سفارش است .

 • تخت خواب نوجوان دو طبقه قلب

  تخت خواب نوجوان دو طبقه قلب 11,500,000تومان

  تخت خواب نوجوان دو طبقه قلب از جنس ام دی اف و در رنگ های مختلف تهیه می شود.

  این تخت دارای دو کشو زیر تخت پایین است و پله های این سرویس همگی کمد بوده و برای نگه داری وسایل می باشد.

  این سرویس بصورت رایگان و در بسته بندی مناسب به سراسر گشور ارسال می گردد.

 • تخت خواب نوجوان دو طبقه ملوان

  تخت خواب نوجوان دو طبقه ملوان 11,700,000تومان

  تخت خواب نوجوان دو طبقه قلب از جنس ام دی اف و در رنگ های مختلف تهیه می شود.

  این تخت دارای دو کشو زیر تخت پایین است و پله های این سرویس همگی کمد بوده و برای نگه داری وسایل می باشد.

  این سرویس بصورت رایگان و در بسته بندی مناسب به سراسر گشور ارسال می گردد.

 • سرویس خواب کودک – K125

  سرويس خواب کودک - K125 4,609,000تومان

  سرويس خواب دو طبقه کودک K125 دارای نمای MDF و جنس بدنه از ملامینه ضد خش میباشد. این سرویس دو طبقه زیبا در ابعاد 80 در 180 و 90 در 200 سانتیمتر تولید میشود. در رنگهای زیادی قابل تولید است. پله های آن هر کدام یک کشو بوده و یک میز کامپیوتر و جا عروسکی در این سرویس طراحی شده است.

 • سرویس خواب نوجوان پله ای

  سرویس خواب نوجوان پله ای 4,279,000تومان

  سرویس خواب کودک پله ای شامل یک تخت کودک، کمد، میز کامپیوتر و پله ها میباشد که ساخته شده است از ام دی اف و ملامینه ضدخش. اندازه تختخواب این مدل 124 180*80 سانتیمتر است .

 • سرویس خواب نوجوان سونار

  سرویس خواب نوجوان سونار 4,279,000تومان

  سرویس خواب کودک سونار دارای دو تخت متقاطع است که ساخته شده از نمای ام دی اف و بدنه ملامینه ضدخش میباشد. ابعاد تخت ها میتواند 90 در 200 یا 80 در 180 باشد. در رنگهای متفاوت قابل سفارش است. این سرویس خواب دارای یک کمد و جا عروسکی نیز میباشد.

 • سرویس خواب نوجوان صورتی

  سرویس خواب نوجوان صورتی 4,279,000تومان

  سرویس خواب دو طبقه کودک صورتی شامل دو تخت جاعروسکی، کمد و تعدادی کشو میباشد. ازنمای ام دی اف و روکش ملامینه ضدخش تولید میشود که میتوان تخت این سرویس را در ابعاد 90 در 200 یا 80 در 180 نیز تولید کرد. در رنگهای متفاوت قابل سفارش است.

 • تخت خواب نوجوان دو طبقه

  تخت خواب نوجوان دو طبقه 3,575,000تومان

  تخت خواب کودک دو طبقه از ام دی اف و ملامینه ضد خش ساخته شده و در رنگهای مختلفی تولید میشود . به همرای آن یک نردبان و محافظ برای تخت بالایی ارسال میشود . در ابعاد 80 در 180 سانتیمتر تولید میشود.

 • تخت خواب دو طبقه ملینا

  تخت خواب دو طبقه ملینا 1,660,000تومان

  تخت خواب دو طبقه ملینا دو طبقه می باشد . این تخت خواب دو طبقه ساخته شده از چارچوب فلزی و بدنه ملامینه ضد خش است. اندازه هر تخت خواب 200*90 سانتی متر می باشد و می توانید آن را با کفی فلزی و یا نئوپان سفارش دهید .

 • تخت دو طبقه ملودی

  تخت دو طبقه ملودی 1,590,000تومان

  این تخت دو طبقه از مدلهای شکیل و پر فروش میباشد که رنگ چوب آن به انتخاب شما قابل تغییر است. قیمت فوق مربوط به تخت دو طبقه و نردبان است و قیمت کشوهای زیر تخت ، ست آرایشی و تشک جدا از مبلغ فوق میباشد.

 • تخت خواب دو طبقه لاریسا

  تخت خواب دو طبقه لاریسا 1,630,000تومان

  این تخت خواب دو طبقه است . این محصول از چهارچوب فلز و بدنه ملامینه ضدخش و ضدآب تولید میشود. در رنگهای سفید، قهوه ای سوخته و آنتیک قابل تولید است. عرض تخت ها میتوان 80 یا 90 باشد. کفی تخت فلزی یا نئوپان است.

 • تخت خواب دو طبقه کارینا

  تخت خواب دو طبقه کارینا 1,720,000تومان

  این تخت خواب دو طبقه بوده و شامل یک نردبان و محافظ برای تخت فوقانی نیز میباشد . ابعاد هر تخت 90 در 200 سانتیمتر است . قسمتهای چوبی از ملامینه ضد خش تولید شده است .

 • تخت خواب دو طبقه دورا

  تخت خواب دو طبقه دورا 1,620,000تومان

  این تخت خواب دو طبقه بخاطر سادگی و استحکام بالایش مورد توجه خوابگاهها و ارگانها قرار گرفته است. قیمت آن مناسب و شامل ارسال رایگان است.قیمت فوق مربوط به تخت دو طبقه بدون کشو میباشد.

 • تخت دو طبقه نوجوان اپل

  تخت دو طبقه نوجوان اپل ناموجود

  تخت دو طبقه نوجوان اپل ساخته شده از جنس چارچوب فلزی و بدنه و کشوهایی از جنس فلز می باشد . اندازه تختخواب 200*90 سانتی متر است . برای این تختخواب می توانید از کفی نئوپان و یا فلز استفاده نمایید .

 • تخت دو طبقه نوجوان کیتی

  تخت دو طبقه کودک کیتی ناموجود

  تخت دو طبقه نوجوان کیتی با چارچوب فلزی و ملامینه ضدخش از نمونه های پر فروش تختخواب دو طبقه میباشد. ابعاد این تختخواب 200*90 سانتی متر می باشد . تشک های این تختخواب بصورت جداگانه از همین فروشگاه قابل سفارش می باشد .

 • تخت نوجوان دو طبقه بن تن

  تخت نوجوان دو طبقه بن تن ناموجود

  تخت نوجوان دو طبقه بن تن دارای چارچوب فلزی و بدنه از جنس ملامینه ضدخش است. در ابعاد 90 در 200 سانتیمتر تولید میشود . کفی این تختخواب در جنسهای فلز و نئوپان قابل خریداری می باشد .

 • تخت نوجوان دو طبقه آدیداس

  تخت نوجوان دو طبقه آدیداس ناموجود

  تخت نوجوان دو طبقه آدیداس در ابعاد 90 در 200 سانتیمتر تولید میشود . جنس این سرویس خواب از چارچوب فلز با بدنه ای از جنس ملامینه ضد خش می باشد . کفی این تختخواب در جنسهای فلزی و نئوپان قابل خریداریست .

 • تخت دو طبقه نوجوان سارینا

  تخت خواب نوجوان دو طبقه سارینا ناموجود

  تخت دو طبقه نوجوان سارینا از چوب و فلز تولید میشود. به همراه تخت دو طبقه یک عدد محافظ برای تخت بالایی و یک نردبان ارسال میشود، ابعاد هر تخت 90 در 200 سانتیمتر است.

 • تخت دو طبقه نوجوان قلب

  تخت دو طبقه نوجوان قلب ناموجود

  تخت دو طبقه نوجوان قلب ساخته شده از چوب و فلز است . ابعاد هر تخت 90 در 200 سانتیمتر است که میتوانید تشک مناسب آن را سفارش دهید. این تخت خواب را میتوانید بصورت یک یا دو طبقه سفارش دهید. رنگ قسمت های ناج و پایین تخت قابل تغییر میباشند.

 • تخت خواب دو طبقه راما

  تخت خواب دو طبقه راما ناموجود

  تخت خواب فلزی راما 3 دو طبقه می باشد . این محصول ساخته شده از چارچوب فلز و بدنه ملامینه ضد خش می باشد . ابعاد تختخواب این مدل 90*200 سانتی متر است . قسمت های لمسه شده تاج و پایین تخت از پارچه می باشد .

 • تخت خواب دو طبقه سورنا

  تخت خواب دو طبقه سورنا ناموجود

  این تخت خواب فلزی دو طبقه است . این محصول دارای چارچوب فلزی و ابعاد 90 در 200 سانتیمتر تولید میشود. این تخت خواب دو طبقه در قست تاج و پایین تخت چرم لمسه شده دارد . جنس چارچوب از فلز و بدنه از ملامینه می باشد .

سوالات متداول

✅ چرا قیمت تخت دو طبقه در دی ایران نسبت به فروشگاهها ارزانتر است؟

این به خاطر حذف واسطه ها و عرضه انواع تخت دو طبقه از تولید به مصرف است.

✅ ارسال تخت دو طبقه ها برای مشتری چگونه است؟

ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.

✅ تخت دو طبقه ها از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟

در تمامی انواع تخت دو طبقه از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.

✅ آیا میتوان تخت دو طبقه را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟

محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.

✅ آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با تخت دو طبقه وجود دارد؟

بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.

✅ نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟

بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.

✅ جنس تخت دو طبقه ها از چیست؟

جنس هر تخت دو طبقه در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.


تخت دو طبقه در واقع از دو عدد تخت خواب تشکیل شده است که یکی بالای دیگری قرار گرفته باشد . برای خانواده هایی که کمبود اتاق خواب دارند یا اتاق خواب آنها فضای زیادی ندارد و می خواهند دو فرزند آنها از یک اتاق استفاده کنند تخت خواب دو طبقه گزینه بسیار مناسبی است و فضای کمتری از اتاق را اشغال می کند . همچنین تخت های دو طبقه ساده برای خوابگاهها بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . اگر قصد خرید دو عدد تخت یک نفره را دارید میتوانید از لینک تخت خواب یک نفره دیدن فرمایید . انواع تخت خواب دو نفره نیز برای زوجها موجود است .مشاهده بیشتر

قیمت تخت دو طبقه

قیمت تخت دو طبقه بطور کلی نسبت به قیمت دو عدد تخت یک نفره به صرفه تر است و علاوه بر بحث فضا از نظر اقتصادی هم به سود خانواده هاست . همچنین قیمت این نوع از تختها به جنس و مدل تخت خواب انتخابی شما بستگی دارد . شما قطعا با خرید اینترنتی از شرکت دی ایران و حذف واسطه ها قیمت کمتری نسبت به خرید حضوری پرداخت خواهید نمود و مستقیما از تولید کننده تخت خواب دو طبقه خرید مینمایید .

خرید تخت خواب دوطبقه

خرید تخت خواب دو طبقه هم مثل سایر محصولات هم به صورت حضوری از فروشگاه ها و نمایشگاه های موجود در سراسر کشور امکانپذیر است و هم بصورت اینترنتی . یکی از سایت های معتبر خرید اینترنتی مبلمان منزل در ایران همین سایت یعنی دی ایران است . شما میتوانید با صرف وقت و هزینه کمتر محصول دلخواه خود را از میان انبوهی از مدلها خریداری کنید . شرکت دی ایران هم بصورت جزیی و هم بصورت عمده محصولات را به سراسر کشور ارسال می کند و ارسال محصولات بصورت رایگان است و هزینه ای بابت حمل دریافت نمیکند .

ابعاد، اندازه ها و جنس تختهای دو طبقه

ارتفاع این تختهای دو طبقه 173 سانتیمتر و فاصله بین تخت بالایی و تخت پایینی 88 سانتیمتر میباشد . طول و عرض آن نیز که محل قرارگیری تشک است 200 سانتیمتر در 90 میباشد . تخت دارای حفاظ میباشد و بهمراه آنی یک نردبان نیز ارسال میگردد . تخت خواب های دو طبقه معمولا بخاطر نیاز به استحکام از جنس فلز هستند اما در انواع دوطبقه نوزادی گاهی از چوب و MDF ساخته میشوند . بهتر است هنگام خرید یک تخت دو طبقه به جنس اسکلت و مقاومت آن بسیار توجه کنید . مدلهای پایین از جنس چهار چوب فلز هستند همچنین بدنه و کشوها ملامینه ضدخش و ضد آب میباشند و کفی تخت نیز به انتخاب مشتری میتواند از جنس فلز یا نئوپان باشد .

تخت دو طبقه نوجوان و کودک

تخت دو طبقه نوجوان و کودک میبایست حتما فلزی و با کیفیت باشد تا از استحکام لازم جهت تحمل وزن نوجوان برخوردار باشد . ضمن اینکه کودکان و نوجوانان معمولا تحرک بالایی دارند و در صورتی که فلز بکاربرده شده در ساخت تخت از استحکام و کیفیت کافی برخوردارنباشد تخت هنگام تکان خوردن آنها سر و صدا میکند و مزاحم یک خواب راحت خواهد بود . تخت خواب مناسب افراد نوجوان توسط شرکت دی ایران در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شود , برای استحکام کافی از جنس فلز تولید می شوند.

تختخواب دوطبقه نوزاد

تخت دو طبقه نوزادی مخصوصا برای خانواده هایی که دوقلو دارند مورد استفاده قرار میگیرند . این تختها معمولا با ابعاد کمتر و کوتاهتر تولید میشوند و چون لازم نیست وزن زیادی را تحمل کنند غالبا از جنس چوب و ام دی اف ساخته میشوند . در این پیج از سایت مدلهای نوزادی را مشاهده میکنید شما میتوانید تنها تخت خواب دوطبقه را سفارش دهید یا بهمراه آن سرویس خواب نوزاد را هم خریداری کنید .

تخت های دو طبقه دخترانه و پسرانه

تخت دو طبقه دخترانه از لحاظ ساختار تفاوت چندانی با نوع پسرانه ندارد تنها این رنگها و طرحها هستند که دخترانه یا پسرانه بودن آن را مشخص میکنند . در دی ایران شما اگر مدل خاصی را پسند کردید میتوانید رنگ و طرح دلخواه خود را از آن مدل سفارش دهید تا برای شما تولید شود .

تخت دو طبقه کشودار

در صورتی که مشتری بخواهد حداکثر استفاده را از فضا ببرد بهتر است یکه تخت دو طبقه کشودار سفارش دهد تا فضای زیر این تختها که برای لوازم غیر ضروری بسیار مفید است بلا استفاده نماند .
تخت خواب های دو طبقه بخاطر نیاز به استحکام بیشتر ، غالبا از جنس فلز ساخته میشوند . در واقع جنس چهار چوب آنها از فلز است . بدنه و کشوها ملامینه ضدخش و ضد آب میباشد و کفی تخت نیز به انتخاب مشتری میتواند از جنس فلز یا نئوپان باشد .

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+