تخت دو طبقه

تخت دو طبقه در واقع از دو عدد تخت خواب تشکیل شده است که یکی بالای دیگری قرار گرفته باشد . برای خانواده هایی که کمبود اتاق خواب دارند یا اتاق خواب آنها فضای زیادی ندارد و می خواهند دو فرزند آنها از یک اتاق استفاده کنند تخت خواب دو طبقه گزینه بسیار مناسبی است و فضای کمتری از اتاق را اشغال می کند . همچنین تخت های دو طبقه ساده برای خوابگاهها بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . اگر قصد خرید دو عدد تخت یک نفره را دارید میتوانید از لینک تخت خواب یک نفره دیدن فرمایید . انواع تخت خواب دو نفره نیز برای زوجها موجود است .مشاهده بیشتر

قیمت تخت دو طبقه

قیمت تخت دو طبقه بطور کلی نسبت به قیمت دو عدد تخت یک نفره به صرفه تر است و علاوه بر بحث فضا از نظر اقتصادی هم به سود خانواده هاست . همچنین قیمت این نوع از تختها به جنس و مدل تخت خواب انتخابی شما بستگی دارد . شما قطعا با خرید اینترنتی از شرکت دی ایران و حذف واسطه ها قیمت کمتری نسبت به خرید حضوری پرداخت خواهید نمود و مستقیما از تولید کننده تخت خواب دو طبقه خرید مینمایید .

خرید تخت خواب دوطبقه

خرید تخت خواب دو طبقه هم مثل سایر محصولات هم به صورت حضوری از فروشگاه ها و نمایشگاه های موجود در سراسر کشور امکانپذیر است و هم بصورت اینترنتی . یکی از سایت های معتبر خرید اینترنتی مبلمان منزل در ایران همین سایت یعنی دی ایران است . شما میتوانید با صرف وقت و هزینه کمتر محصول دلخواه خود را از میان انبوهی از مدلها خریداری کنید . شرکت دی ایران هم بصورت جزیی و هم بصورت عمده محصولات را به سراسر کشور ارسال می کند و ارسال محصولات بصورت رایگان است و هزینه ای بابت حمل دریافت نمیکند .

ابعاد، اندازه ها و جنس تختهای دو طبقه

ارتفاع این تختهای دو طبقه 173 سانتیمتر و فاصله بین تخت بالایی و تخت پایینی 88 سانتیمتر میباشد . طول و عرض آن نیز که محل قرارگیری تشک است 200 سانتیمتر در 90 میباشد . تخت دارای حفاظ میباشد و بهمراه آنی یک نردبان نیز ارسال میگردد . تخت خواب های دو طبقه معمولا بخاطر نیاز به استحکام از جنس فلز هستند اما در انواع دوطبقه نوزادی گاهی از چوب و MDF ساخته میشوند . بهتر است هنگام خرید یک تخت دو طبقه به جنس اسکلت و مقاومت آن بسیار توجه کنید . مدلهای پایین از جنس چهار چوب فلز هستند همچنین بدنه و کشوها ملامینه ضدخش و ضد آب میباشند و کفی تخت نیز به انتخاب مشتری میتواند از جنس فلز یا نئوپان باشد .

تخت دو طبقه نوجوان و کودک

تخت دو طبقه نوجوان و کودک میبایست حتما فلزی و با کیفیت باشد تا از استحکام لازم جهت تحمل وزن نوجوان برخوردار باشد . ضمن اینکه کودکان و نوجوانان معمولا تحرک بالایی دارند و در صورتی که فلز بکاربرده شده در ساخت تخت از استحکام و کیفیت کافی برخوردارنباشد تخت هنگام تکان خوردن آنها سر و صدا میکند و مزاحم یک خواب راحت خواهد بود . تخت خواب مناسب افراد نوجوان توسط شرکت دی ایران در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شود , برای استحکام کافی از جنس فلز تولید می شوند.

تختخواب دوطبقه نوزاد

تخت دو طبقه نوزادی مخصوصا برای خانواده هایی که دوقلو دارند مورد استفاده قرار میگیرند . این تختها معمولا با ابعاد کمتر و کوتاهتر تولید میشوند و چون لازم نیست وزن زیادی را تحمل کنند غالبا از جنس چوب و ام دی اف ساخته میشوند . در این پیج از سایت مدلهای نوزادی را مشاهده میکنید شما میتوانید تنها تخت خواب دوطبقه را سفارش دهید یا بهمراه آن سرویس خواب نوزاد را هم خریداری کنید .

تخت های دو طبقه دخترانه و پسرانه

تخت دو طبقه دخترانه از لحاظ ساختار تفاوت چندانی با نوع پسرانه ندارد تنها این رنگها و طرحها هستند که دخترانه یا پسرانه بودن آن را مشخص میکنند . در دی ایران شما اگر مدل خاصی را پسند کردید میتوانید رنگ و طرح دلخواه خود را از آن مدل سفارش دهید تا برای شما تولید شود .

تخت دو طبقه کشودار

در صورتی که مشتری بخواهد حداکثر استفاده را از فضا ببرد بهتر است یکه تخت دو طبقه کشودار سفارش دهد تا فضای زیر این تختها که برای لوازم غیر ضروری بسیار مفید است بلا استفاده نماند .
تخت خواب های دو طبقه بخاطر نیاز به استحکام بیشتر ، غالبا از جنس فلز ساخته میشوند . در واقع جنس چهار چوب آنها از فلز است . بدنه و کشوها ملامینه ضدخش و ضد آب میباشد و کفی تخت نیز به انتخاب مشتری میتواند از جنس فلز یا نئوپان باشد .