دکوراسیون, راهنمای خرید

کمد اداری فلزی با کیفیت بالا و قیمت مناسب

کمد اداری فلزی با کیفیت بالا

کمدهای اداری در واقع بخشی از دیوارهای یک اداره را تشکیل می دهند , کمدهای اداری بنا به احتیاج افراد استفاده کننده در هر اتاق , در اندازه های مختلف گذاشته می شود . در این مطلب ما از طراحی کمد اداری فلزی صحبت خواهیم کرد.

دیزاین و طراحی هر کمد بسیار حائز اهمیت است . چرا که می تواند دکوراسیون هر اتاق را نظم دهد و زیباتر نماید . درمیان کمد های اداری که از جنس های مختلف چوب , ام دی اف و فلزی می باشد . کمد اداری فلزی معمولا داری کیفیت و دوام بیشتری می باشد.

عکس از کمد اداری فلزی با کیفیت

کمد اداری فلزی 1

FK104

کمد اداری فلزی 2

FK102

کمد اداری فلزی 3

FK105

کمد اداری فلزی 4

FK106

کمدهای اداری فلزی , شکل و ابعاد ثابتی ندارند و در هر مدل که شما بخواهید ساحته می شوند . این کمدها بسیار مقاوم می باشند و در مدل های زیبا به شما ارائه داده می شوند . و به راحتی , اسناد و اوراق هر اداره ای را نگهداری می نماید که , معمولا نگهداری از این اوراق دغدغه ای برای کارمندان هر اداره می باشند . ولی این کمدهای اداری فلزی این کار را به صورت صحیح انجام می دهد.

این کمدها شامل ,  فایل اداری و کمد بایگانی می باشد . این کمدها دارای کشوهای جادار می باشد که به صورت ریلی استفاده از آن را بسیار آسان می کند . این کمدها در مدل های چهار کشویی , بایگانی , آزمایشگاهی , کمد آزمایشگاهی قاب دار , کمد فلزی چهار درب , کمد سی درب فلزی , کمدهای نه درب فلزی , کمدهای شش درب فلزی , دوار بایگانی پنچ و چهار طبقه و…

کیفیت وتنوع این کمدهای فلزی طوری است که , شما با هر نوع سلیقه و شرایط کاری به راحتی می توانید کمد مورد علاقه خود را انتخاب نمایید . این کمدها با رنگ بندی های زیبا و خاص مطابق دکوراسیون محل کار شما می باشد . اتصالات و قطعات به کار رفته در ساخت این کمدها بسیار عالی می باشد و شما به راحتی می توانید سالها از کمد فلزی اداری خود استفاده نمایید.

شما با مراجعه به سایت دی ایران جدید ترین  انواع کمدهای فلزی اداری را مشاهده نمایید و با صرف کمترین زمان وهزینه کمد انتخابی خود را با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *