مدلهای کتابخانه را در فروشگاه اینترنتی دی ایران ببینید و از خرید خود رضایت داشته باشید .

مدلهای کتابخانه چوبی ، در فروشگاه اینترنتی دی ایران دارای تنوع بسیار بالایی می باشند . شما می توانید با خرید از این فروشگاه از کتابخانه هایی بهره مند شوید که همزمان با زیبایی دادن به فضای شما دارای مقاومت بالا نیز باشند .

کتابخانه های موجود در این سایت دارای کیفیت و زیبایی می باشند به طوریکه تنوع آنها می تواند شما را راضی نگه دارد . این کتابخانه ها از جنس های با کیفیتی بوده و شما می توانید حتی وسایل خود را نیز در آنها قرار دهید .

اگر فضای کافی را برای قرار دادن کتابخانه ها ندارید می توانید از کتابخانه های پلکانی برای منزل خود استفاده کنید و وسایل تزیینی خود را در آنها قرار دهید .

برخی از کتابخانه ها و قفسه چوبی این سایت نیز می تواند هم به صورت افقی و هم عمودی قرار بگیرد و شما بعنوان کتابخانه و استند از آن استفاده کنید .

کتابخانه ها را برای فضاهایی که کوچکند می توانید صورت دیواری نیز استفاده کنید . و در این حالت فضای کمی را برای آن قرار دهید . و نظم را برای وسایل خود فراهم کنید .

مدلهای کتابخانه:

کتابخانه دوکاره

محصول کتابخانه چوبی فوق را هم میتوانید به عنوان کتابخانه و هم به عنوان استند استفاده نمایید.شما میتوانید این محصول را  به صورت  عمودی و افقی قرار داده و به عنوانهای مختلف بکار ببرید.

مدلهای کتابخانه1
مدلهای کتابخانه

کتابخانه کارا

مدلهای کتابخانه

کتابخانه پلکانی درب دار

کتابخانه پلکانی در حالت فوق دارای ۱۴ باکس و تشکیل شده از ۴ ستون مجزا است که شما میتوانید به دلخواه خودستونهایی با ارتفاع متفاوت سفارش دهید، میتوانید این ستون ها را به صورت مجزا و یا درکنار هم قرار دهید.هر ستون از این کتابخانه دارای یک باکس درب دار است.

این کتابخانه چوبی از جنس ملامینه ضد خش بوده که لبه های آن توسط نوارهای pvc پوشانده شده است.

مدلهای کتابخانه3
مدلهای کتابخانه چوبی

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+