خریدصندلی چوبی ، در مدل های متفاوت برای مکان های متفاوت بهمراه تصاویر

خریدصندلی چوبی ، در سایت های اینترنتی در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما صورت می گیرد . صندلی ها در جاهای متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد . مثلا در مکان هایی ما نند منزل در آشپزخانه و همچنین ادارات و…

صندلی هایی که در این سایت قراردادیم دارای اجناس مرغوب و بسیار با کیفیت می باشند و شما می توانید علاوه بر کیفیت آنها بر روی جنبه تزیینی آنها نیز حساب کنید .

صندلی های اپن از مدل صندلی های خاص می باشد که می توانید در کنار اپن آشپزخانه خود از آن استفاده کنید . صندلی های اپن این سایت دارای پایه های تنظیم کننده می باشند که میتوانید ارتفاع آنها را بصورت دستی تنظیم کنید .

برای ادارات می توانید از صندلی های گردان استفاده کنید . که کار های خودرا بصورت راحت تر انجام دهید . صندلی مناسب باید صندلی باشد که بتوان بر روی آن بدن خود را در حالت خوبی قرار داد.

خریدصندلی چوبی:

صندلی آزمایشگاهی – sm143

صندلی مدل SM147 از انواع صندلی اپن میباشد که از نوعی چرم بسیار مرغوب پوشیده شده است که هم براحتی قابل تمیز شدن است و هم به دلیل وجود منافذ باعث جلوگیری از تعریق بدن می شود.

اسفنجی که در این مدل به کار رفته از نوعی با چگالی ۳۰ کیلوگرم ساخته شده که به هیچ عنوان شکل خود را از دست نمی دهد.

خریدصندلی چوبی1
خریدصندلی چوبی

صندلی بلند دکمه دار

این صندلی نسبت به بقیه مدلهای اپن دارای پشتی بلندتری می باشد.

ارتفاع پشتی این مدل ۴۲ سانتیمتر و و ارتفاع آن از سطح زمین بین ۴۹ تا ۷۳ سانتی متر قابل تغییر میباشد.

جنس چرم صندلی مدل SM142 از نوع ضد تعریق می باشد و اسفنج به کار رفته در آن به دلیل چگالی مناسبش فرم خاصی به خود نمیگیرد وکاملا انعطاف پذیر است.

خریدصندلی چوبی2
خریدصندلی چوبی

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+