بازار لوازم دکوری, دکوراسیون, راهنمای خرید

جاکفشی دیوار

جاکفشی دیوار

دیوار یک وبسایت و اپلیکیشن است که در زمینه خرید و فروش بدون واسطه وسایل مختلف از جمله جاکفشی فعالیت می کند . دیوار خودش فروشنده جاکفشی نیست ولی این امکان را به همه ی کاربران خود می دهد از این طریق با هم ارتباط داشته باشد و مدل های مختلف جاکفشی را برای فروش در این وبسایت قرار دهند .

دیوار (divar) در سال 1392 راه اندازی شد و توانست توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند . افراد و فروشگاه های مختلف می توانند عکس از مدل های مختلف جاکفشی همراه با مشخصات ، قیمت و اطلاعات تماس خود را در دیوار قرار دهند تا میلیون ها نفر از آن بازدید کنند و بدون واسطه به خرید و فروش بپردازند . همچنین می توانید کالای دست دوم از قبیل جاکفشی را نیز از طریق دیوار معامله کنید . ممکن است بخواهید دکوراسیون منزلتان را تغییر دهید و یک جاکفشی نو نیز خریداری کنید در اینصورت می توانید جاکفشی قبلی خود را با قیمت مناسبی در دیوار برای فروش قرار دهید .

جاکفشی یک وسیله ضروری در همه ی منازل است و در مدل های کوچک و بزرگ به صورت دو طبقه ، سه طبقه و … در بازار لوازم دکوری و همچنین در سایت های مختلف اینترنتی موجود می باشد که می توانید برای خرید به هر روشی مایل بودید اقدام کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *