بازار لوازم دکوری, دکوراسیون, راهنمای خرید

جاکفشی ایکیا

جاکفشی ایکیا

ایکیا یکی از بزرگترین برند های تولید و فروش لوازم خانگی و مبلمان در جهان است . ایکیا (IKEA) توسط اینگوار کامپراد 17 ساله در سال ۱۹۴۳ و در کشور سوئد تاسیس شد . اکنون دفتر مرکزی ایکیا در هلند قرار دارد .

جاکفشی ایکیا در طرح های ساده و مدرن تولید می شود . در این نوع جاکفشی خبری از طرح های منبت کاری شده و تجملاتی نیست و در نهایت سادگی طراحی شده است . جاکفشی برند ایکیا برای دکوراسیون های مدرن و امروزی مناسب است . این جاکفشی طوری طراحی شده است که فضای کمی اشغال می کند و برای انواع دکوراسیون های مدرن مناسب است .

ایکیا در 49 کشور جهان دارای نمایندگی می باشد و حدود 415 فروشگاه در کشورهای مختلف دارد . در ابتدا مبلمان‌ این شرکت توسط تولیدکنندگانی که در جنگل‌ ها و زمین‌ های اطراف محل زندگی اینگوار بودند تامین می شد و با گذشت زمان خط تولید شرکت ایکیا راه اندازی شد و به پیشرفت قابل ملاحظه ای دست یافت و برای چندین سال لقب بزرگترین خرده فروشی مبلمان را به آن نسبت داده بودند .

جاکفشی جز لوازم ضروری دکوراسیون داخلی منزل است که در ورودی منزل قرار داده می شود . می توانید در بازار لوازم دکوری مدل های مختلف جاکفشی با برند ایکیا را مشاهده کنید و یا به صورت غیرحضوری و از فروشگاه های اینترنتی جاکفشی ایکیا را خریداری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *