بازار لوازم دکوری, دکوراسیون, راهنمای خرید

بوفه ایکیا

بوفه ایکیا

بوفه یکی از وسایل دکوری است که در فضای پذیرایی قرار می گیرد و به زیباتر شدن دکوراسیون منزل کمک می کند . برای خرید وسایل دکوری می توانید به بازار لوازم دکوری مراجعه کنید و مدل های متنوع را در سبک های مختلف مشاهده کنید و بهترین مدل را متناسب با دکوراسیون منزلتان انتخاب کنید .

بوفه ایکیا یکی از مدل های زیبا و جذاب است که در سبک مدرن تولید می شود . این بوفه دارای طرحی ساده می باشد و در عین حال بسیار شیک و زیبا می باشد .

محصولات ایکیا از دهه پنجاه میلادی وارد بازار شدند . ایکیا یک شرکت سوئدی بود که به تولید مبلمان به سبک مدرن پرداخت . از ویژگی های مبلمان ایکیا این است که ساده و کم حجم هستند و در بین مدل های آن از طرح های منبت کاری شده و حجیم سبک کلاسیک خبری نیست . بوفه ایکیا در سبک مینیمال تولید می شود و طوری طراحی شده است که بتوان آن را با انواع دکوراسیون های مدرن و حتی دکوراسیون های کلاسیک ست و هماهنگ کرد . رنگ این بوفه از رنگ های خنثی انتخاب می شود و به سادگی با انواع رنگ های دیگر ست می شود .

ایکیا (IKEA) در کشور های مختلف دارای نمایندگی می باشد و یکی از برند های پرفروش مبلمان در جهان است . فروشگاه ایکیا اکنون دارای ۲۳۵ شعبه در ۴۳ کشور دنیا از جمله یونان ، انگلستان ، آمریکا ، استرالیا ، کانادا ، آسیا و … می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *