سرویس خواب نوزاد کودک و نوجوان | خرید تخت و کمد30%ارزان قیمت تر

دی ایران عرضه کننده انواع سرویس خواب نوزاد کودک و نوجوان در سراسر کشور میباشد . شما می توانید انواع سرویس خواب کودک و نوجوان را بصورت پک کامل یا جدا جدا خریداری کنید بعنوان مثال میشود تخت نوجوان ، تخت نوزاد یا تخت خواب کودک و نوجوان را بصورت جداگانه خرید یا اینکه تنها تخت و کمد نوزاد را سفارش داد .

کلیه محصولات سایت بصورت وکیوم یا با پوششهای pvc تولید میشوند که این موضوع باعث جلوگیری از لب پر شدن میشود و همچنین جلوه و زیبایی که این محصولات به خانه میدهند قابل قیاس با نمونه های تقلبی و بازاری که از جنس نوپان یا ام دی اف نامرغوب تهیه میشوند نیست . تمامی محصولات شرکتی و برند بوده و با کیفیت بالا تولید میشوند.

قیمت تخت و سرویس خواب نوزاد کودک و نوجوان

قیمت تمامی مدلها در زیرشان نوشته شده و اگر مشتری قصد خرید تخت یا کمد تنها یا ... را دارد میتواند جهت مشاوره و دریافت قیمت با شماره تلفنهای بالای سایت تماس حاصل کند اپراتورهای دی ایران با کمال میل در خدمت شما خواهند بود . همچنین میتوانید سوال خود را از طریق تلگرام مسئول فروش با آی دیdayiran2 مطرح نمایید .

آدرس کارخانه : تهران - شهرک صنعتی چهاردانگه - تلفن: 66210841-021 موبایل: 09030455033 (فروش اینترنتی و بدون امکان بازدید حضوری)