کمد لباس

کمد لباس

کمد لباس یکی از ضروری ترین وسایل در آپارتمانهای کوچک و منازل است. کمد لباس فضای کوچکی از اتاق خواب را میگیرد ولی فضای بزرگی برای نگه داری لباس ،کیف، کفش و .. فراهم می آورد تا وسایل خود را بصورت منظم و مرتب نگه داری و از ریخت و پاش شدن اتاق جلوگیری کنیم.اگر اتاق خواب کوچکی دارید اصلا نگران نباشید، میتوانید از کمد های تاشو و کمد های با درب کشویی استفاده کنید.مطالعه بیشتر

قیمت و خرید کمد لباس

اگر قصد خرید کمد لباس دارید سعی کنید از کمد های لباس شرکتی استفاده کنید زیرا وسایل چوبی شرکتی با دستگاه های صنعتی برش خورده و تهیه میشوند به همین خاطر از کیفیت بالایی برخوردار هستند. برای گرفتن قیمت و خرید کمد لباس میتوانید به فروشگاه های معتبر اینترنتی مراجعه کنید، قیمتها را مقایسه و با توجه به معیارهایتان در انتخاب کمد، کالای مورد نظرتان را خریداری کنید.بعضی از کمد های لباس چندکاره هستند و قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب یا میز تحریر را دارند.

کمد نوزاد

هنگام خرید لباس برای نوزادانی که زمان تولد آنها فرارسیده است، مادران دغدغه تهیه کمد نوزاد را هم دارند. کمد نوزاد بهتر است از جنس ملامینه وکیوم شده باشد زیرا کمد ملامینه ضد خط و خش و ضد آب است و خیال شما را از پرتاب کردن اسباب بازی توسط نوزادتان راحت می کند. لبه های این نوع کمد ها pvc است و از لب پر شدن جلوگیری می کند. اتصالات کمد های نوزادی الیت ترک می باشد که بسیار محکم است و مونتاژ کردن کمد را راحتتر میکند.

کمد لباس چوبی

کمد لباس چوبی در منازل، ادارات، مراکز آموزشی، ورزشگاه ها و.. بسیار پرکاربرد است.  در گذشته از کمدهای فلزی استفاده بیشتری می شد اما امروزه کمد لباس چوبی در مدل های مختلف پرفروش تر هستند. مدل های چوبی، ام دی اف و ملامینه وکیوم شده در بازار به وفور تولید و بفروش میرسد. کمد لباس چوبی قابلیت قرار دادن چند کشوی ریلی را در قسمت بالا یا پایین آن دارد. می توان از کمدهای آینه دار استفاده کرد به این ترتیب که روی درب کمد لباس آینه قدی می چسبانند و با این کار خود را از قرار دادن آینه قدی در منزل بی نیاز می کنند.

کمد لباس ام دی اف

کمد لباس ام دی اف  را معمولا با پایه های چوبی درست می کنند تا مقاومت آن را بالا ببرد و کمد بتواند وزن بیشتری راتحمل کند. کمد لباس ام دی اف در مدلهای مختلفی وجود دارد. مثلا اگر با کمبود جا مواجهید از کمد کشویی یا کمد های دارای آینه ریلی استفاده کنید تا بتوانید وسایل بیشتری را در آن جا بدهید.کمد های ام دی اف وزن سبکی دارند و جابجایی آنها راحت است. آویزان کردن لباس ها در کمد رخت آویز از چروک شدن لباسها جلوگیری میکند و دیگر لازم نیست نگران اتو زدن دائمی لباس های خود باشید.

کمد لباس ارزان

کمد لباس در قیمتهای مختلف وجود دارد.برای تهیه کمد لباس ارزان می توانید از جنس ترکیبی استفاده کنید، یعنی بخشی از کمد را که نمای کار است از جنس ام دی اف و قسمتهای کناری و پشت کار را از جنس ملامینه سفارش دهید و یا کمدهای ساده تری را انتخاب کنید که در آنها از طرح های CNC و طرح های هزینه بر استفاده نشده است.