70 مدل قیمت مبل راحتی کلاسیک استیل مدرن و سلطنتی ارزان و خرید مبل ال

مبل راحتی

نمایش یک نتیجه

 • مبل راحتی جدید سابرینا

  مبل راحتی جدید سابرینا

  3,900,000تومان

  مبل راحتی جدید سابرینا دارای کلافی از جنس روس می باشد که با کیفیت است و همچنین پایه های مبل از جنس چوب راش است که کیفیت این محصول را دوچندان می کند . کف مبل راحتی جدید سابرینا دارای فوم سرد می باشد به این معنا که این فوم حالت ارتجاعی دارد و پس از استفاده به حالت ابتدایی خود بازمیگردد

 • مبل راحتی مدرن اسپرت زارا

  مبل راحتی مدرن اسپرت زارا

  3,990,000تومان

  مبل راحتی مدرن اسپرت زارا یکی از نمونه های مبل راحتی و اسپرت است. تکه های چوبی این مبل در قسمت ظاهری آن به گونه ای طراحی شده که مبل زارا را متفاوت با بقیه محصولات جلوه میدهد. رنگ چوب این مبل سفید، قهوه ای تیره و قهوه ای روشن میتواند باشد.

 • مبل ال جدید تینا

  مبل ال جدید تینا

  4,250,000تومان

  مبل ال جدید تینا هفت نفره و دارای یک عدد جلو مبلی ست میباشد. این مبل راحتی بسیار خوش نشین و راحت است و نمای زیبایش طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

 • مبل راحتی اسپرت جدید آراد

  مبل راحتی اسپرت جدید آراد

  4,300,000تومان

  مبل راحتی اسپرت جدید آراد دارای روکش چرم میباشد که در صورت تمایل میتوانید سفارش این مبل را با روکش پارچه نیز انجام دهید. تصویر این مبل گویای زیبایی آن میباشد. به همراه این مبلمان میتوانید جلومبلی و عسلی مورد نظر خود را سفارش دهید.

 • مبل راحتی اسپرت اسکار 2

  مبل راحتی اسپرت اسکار ۲

  4,350,000تومان

  مبل راحتی اسپرت اسکار 2 یک مبل زیبای کلاسیک است. ای مبل دارای دوخت تمیز و کیفیت بالایی در اجناس به کار برده در آ ن میباشد. تشک های کف این مبل ساخته شده با اسفنج میباشد که به راحتی نشست نمیکند و فرو نمیرود.

 • مبل ال جدید پانیذ

  مبل ال جدید پانیذ

  4,350,000تومان

  مبل ال جدید پانیذ 7 نفره بوده که در رنگهای پارچه و چوب متفاوتی تولید میشود. این مبل یک مبل ال بوده که علاوه بر زیبایی نشیمن راحتی دارد. در یک طرف این مبل ال یک دسته چوبی وجود دارد که به عنوان عسلی قابل استفاده است

 • مبل ولگا راحتی اسپرت جدید

  مبل راحتی اسپرت جدید ولگا

  4,350,000تومان

  مبل راحتی ولگا از انواع مبل راحتی اسپرت جدید 7 نفره میباشد. مبل ولگا به دلیل طراحی متفاوتش طرفداران زیادی دارد.

  کیفیت و زیبایی مبل ولگا شمارا از خریدتان راضی می نماید.

  تصویر مبل راحتی ولگا

 • مبل راحتی اسپرت ال کاژو

  مبل راحتی اسپرت ال کاژو

  4,380,000تومان

  مبل راحتی اسپرت ال کاژو تا 8 نفر نشیمن را ساپورت میکند. مبل ال کاژو را در هر رنگی که سفارش دهید زیباست زیرا شکل ظاهری آن به زیبایی ساخته شده است. این مبل دارای یک جلومبلی مربع شکل ست میباشد که در صورت کمبود جا میتوانید از آن به عنوان نشیمن استفاده کنید.

 • مبل راحتی اسپرت جدید لارا

  مبل راحتی اسپرت جدید لارا

  4,400,000تومان

  مبل راحتی اسپرت جدید لارا دارای رنگبندی قسمت چوبی معمول برای استفاده در لوازم چوبی می باشد . شما می توانید رنگ عسلی های خود را نیز به دلخواه انتخاب کنید و طراحی لوازم منزل خود را هماهنگ کنید .

 • مبل راحتی اسپرت چرم عرشه

  مبل راحتی اسپرت چرم عرشه

  4,400,000تومان

  مبل راحتی اسپرت چرم عرشه دارای کف قابلیت ارتجاعی دارد به این معنا که به حالت اولیه خود پس از استفاده بازمی گردد و دلیل این امر این است که در کف این مبلمان از فوم سرد استفاه شده است که از نوع فوم سی کیلویی می باشد و این مدل مبل را دوام بیشتری بخشیده است .

 • مبل ویکتوریا

  مبل راحتی جدید ویکتوریا

  4,450,000تومان
 • مبل راحتی چوبی کارول

  مبل راحتی چوبی کارول

  4,450,000تومان

  مبل راحتی چوبی کارول بسیار خوش نشین و راحت است و نمای زیبایش طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. کوسن های زیبای آن دلیل دیگر راحتی و ظاهر جذاب آن شده است. تعداد نشیمن این مبلمان به این شرح است : 3 +2 + 1 +1

 • مبل راحتی مدرن جدید اقلیما

  مبل راحتی مدرن جدید اقلیما

  4,450,000تومان
 • مبل ویستور راحتی اسپرت جدید

  مبل راحتی اسپرت جدید ویستور

  4,500,000تومان

  مبل ویستور از مدل های اسپرت ، جدید و پر تولید ترین مبل سال میباشد. این مبل به دلیل دسته های زیبایش بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مبل راحتی ویستور با پارچه ها و رنگهای متنوعی قابل عرضه است که میتوان برای تعیین نوع پارچه و جنس و رنگ آن از مسئول فروش مشاوره دریافت نمایید .

  مبلمان ویستور مناسب برای خانه های بزرگ میباشد و جلوه بسیار زیبایی را به آنها میدهد .

  تصویر و قیمت مبلمان ویستور

 • مبل راحتی مدرن کاپری

  مبل راحتی مدرن کاپری

  4,500,000تومان

  مبل راحتی مدرن کاپری بسیار زیبا و راحت است و نمای منحصر به فردش طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

  این محصول به صورت رایگان و در بسته بندی مناسب به تمام کشور ارسال میشود.

 • مبل راحتی چوبی مدرن ونوس

  مبل راحتی چوبی مدرن ونوس

  4,550,000تومان

  مبل راحتی چوبی مدرن ونوس هفت نفره ( 3 + 2 + 1 + 1 ) میباشد. این مبل ساخته شده از چوب روس و پارچه ی بکار برده شده در آن از نوع مازراتی میباشد. کف مبل روژان فوم سرد میباشد.

 • مبل راحتی مدرن جدید ویان

  مبل راحتی مدرن جدید ویان

  4,580,000تومان
 • مبل راحتی اسپرت مدرن روژان

  مبل راحتی اسپرت مدرن روژان

  4,650,000تومان

  مبل راحتی اسپرت مدرن روژان بخاطر قسمت های لمسه شده در این مبل زیبایی دو چندانی را  بدست آورده و طرفداران زیادی دارد. رنگ چوب و پارچه ی این مبل به انتخاب مشتری قابل تغییر است. بصورت رایگان و تمام نقاط کشور ارسال میشود.

 • مبل راحتی مدرن سزار

  مبل راحتی مدرن سزار

  4,650,000تومان

  جنس قسمت چوبی این مبل راحتی مدرن سزار از راش می باشد و شما می توانید این قسمت را در رنگ های متنوعی سفارش داده و تحویل بگیرید ، تنوع رنگ موجود در این قسمت از مبل راحتی مدرن سزار باعث شده تا بتواند رنگبندی زیادی را در این مدل داشته باشد .

 • مبل راحتی اسپرت جدید مایاک

  مبل راحتی اسپرت جدید مایاک

  4,690,000تومان

  مبل راحتی اسپرت جدید مایاک دارای دو کاناپه سه نفره و دو عدد مبل تک نفره میباشد. که رنگ چوب و پارچه به انتخاب شماست

 • مبل راحتی کلاسیک دونار

  مبل راحتی کلاسیک دونار

  4,750,000تومان

  مبل راحتی کلاسیک دونار از نمونه های پر فروش فروشگاه است. پشتی بلند مبل تک نفره و چوب طراحی شده در قسمت پایه های آن چشم را مینوازد. یک پاف یا جلومبلی پارچه ای از جنس مبلمان در تصویر قابل مشاهده است که به همراه این مبلمان ارسال میشود.

 • مبل راحتی جدید نیروانا

  مبل راحتی جدید نیروانا

  4,750,000تومان

  مبل راحتی جدید نیروانا دارای جنس کلاف این مبل راحتی جدید از روس می باشد که کیفیت مبل راحتی جدید نیروانا را بالا می برد ، همچنین جنس پایه هایی که در این کار مورد استفاده قرار گرفته است از راش می باشند همچنین رنگ این قسمت های چوبی قابل تغییر می باشد .

 • مبل راحتی اسپرت جدید سورنا

  مبل راحتی اسپرت جدید سورنا

  4,880,000تومان

  مبل راحتی سورنا از نمونه های پر فروش مبل راحتی بوده که کیفیتی بی نظیر و ظاهری عالی دارد.

 • مبل راحتی مدرن جدید اسکار

  مبل راحتی مدرن جدید اسکار

  4,990,000تومان

  مبل راحتی مدرن جدید اسکار دارای پاسنگی راش می باشد و این قسمت ها را می توانید تغییر دهید . تعداد نشیمن این مبل راحتی مدرن جدید اسکار را می توان تغییر داد ولی برای این کار می بایست با قسمت فروش هماهنگ نمایید .

 • مبل راحتی اسپرت مدرن مادرید

  مبل راحتی اسپرت مدرن مادرید

  4,990,000تومان

  مبل راحتی اسپرت مدرن مادرید دارای یک عدد سه نفره + یک عدد دو نفره + چهارعدد یک نفره می باشد ابعاد این مبل راحتی اسپرت مدرن مادرید برای نشیمن سه نفره آن 220*90 سانتی متر ، برای دونفره آن 180*90 و برای تک نفره آن 75*70  سانتی متر می باشد .

 • مبل راحتی اسپرت مدرن تینا

  مبل راحتی اسپرت مدرن تینا

  4,990,000تومان

  مبل راحتی اسپرت مدرن تینا را همراه با میز عسلی هایی که برای این مبل در نظر گرفته می شود را می توانید در رنگ های دیگر نیز سفارش دهید و یا آن را از لیست خرید خود حذف نمایید ، این میز عسلی ها نیز از جنس های مرغوب برای این مبل راحتی اسپرت مدرن تینا تهیه می شود .

 • مبل راحتی اسپرت جدید هیلدا

  مبل راحتی اسپرت جدید هیلدا

  5,100,000تومان
 • مبلمان استیل جدید نگین

  مبل استیل جدید نگین

  5,100,000تومان

  مبل استیل جدید نگین را می توان تا تعداد 12 نیز تغییر داد و هر اجزایی مانند مبل های میزبان و جلو مبلی را می توان تغییر داد . شما با سفارش یک مبل سه نفره می توانید مبل خود را به تعداد 12 برسانید . منبت کاری این مبل استیل جدید نگین از سرگل رزین می باشد . قسمت های منبت کاری را با رنگ و سرگل ورق طلا می پوشانند .

 • مبل راحتی جدید اسپرت نارسیس

  مبل راحتی جدید اسپرت نارسیس

  5,150,000تومان
 • مبل سلطنتی جدید الماس

  مبل سلطنتی جدید الماس

  5,200,000تومان

  مبل سلطنتی جدید الماس دارای سرگل رزین می باشد و قسمت های منبت کاری آن رنگ و سرگل ورق طلا می باشد که به این مبل سلطنتی جدید الماس زیبایی بیشتری می دهد . تشک هایی که در کف این مبل سلطنتی قرار داده شده اند از فوم سرد می باشند که قابلیت آن را دارند که به حالت ابتدایی خود بازگردند .

 • مبل راحتی جدید اسپرت رئال

  مبل راحتی جدید اسپرت رئال

  5,220,000تومان

  مبل راحتی جدید اسپرت رئال دو عدد تک نفره و دو مبل سه نفره دارد

 • مبل ماسکو راحتی مدرن لمسه

  مبل راحتی مدرن لمسه ماسکو

  5,300,000تومان

  مبل راحتی ماسکو که از نوع راحتی مدرن و لمسه میباشد یکی از پر لمسه ترین مبل های فروشگاه است که همین مورد باعث تک و جذاب بودن این محصول میشود. از مبل ماسکو میتوانید در منزل یا محل کار استفاده کنید و مکانتان را با این مبل به زیباترین شکل ممکن درآورید.

 • مبل ال اسپرت جدید الیزا

  مبل ال اسپرت جدید الیزا

  5,300,000تومان
 • مبل استیل کلاسیک کاترین

  مبل استیل کلاسیک کاترین

  5,300,000تومان
 • مبل ال مدرن جدید اریکا

  مبل ال مدرن جدید اریکا

  5,500,000تومان

  مبل ال مدرن جدید اریکا ، 8 نفره میباشد که شامل دو تکه سه نفره و یک تکه دو نفره است. جنس چوب و پارچه به کار رفته در آن به ترتیب راش و پورشه میباشد. جلومبلی مشاهده شده در تصویر نیز به همراه این مبل ارسال میشود.

 • مبل سلطنتی جدید کهربا

  مبل سلطنتی جدید کهربا

  5,600,000تومان

  مبل سلطنتی جدید کهربا در قسمت کف خود دارای فوم سرد می باشد که می تواند سریعا به حالت اولیه خود بازگردد . پارچه مورد استفاده برای این کار از نوع یزد پرتراکم است که پارچه باکیفیتی در این زمینه می باشد شما می توانید این پارچه را تغییر داده و رنگ آن را بنا به سلیقه خود سفارش دهید .

 • مبل سلطنتی جدید سناتور

  مبل سلطنتی جدید سناتور

  5,850,000تومان

  مبل سلطنتی جدید سناتور نه نفره می باشد و شامل یک نشیمن سه نفره +چهارعدد تک نفره + دومیزبان +جلومبلی و عسلی می باشد . ارسال این محصول به سرتاسر ایران بصورت رایگان انجام می پذیرد .

 • مبلمان جدید کلاسیک اتریشی

  مبل جدید کلاسیک اتریشی

  5,950,000تومان

  مبل جدید کلاسیک اتریشی دارای پارچه ترکی بکار رفته از بهترین نوع پارچه مورداستفاده برای مبل می باشدکه در رنگ های متنوعی قابل سفارش می باشد شما می توانید جنس این پارچه بکار رفته شده را نیز تغییر دهید .

 • مبل کلاسیک جدید ایسلندی

  مبل کلاسیک جدید ایسلندی

  5,950,000تومان

  مبل کلاسیک جدید ایسلندی دارای ضمانت می باشد و همچنین ماندگاری بالایی را برای شما تضمین می کند . این مبل کلاسیک جدید ایسلندی بصورت رایگان به سرتاسر کشور ارسال می شود .

 • مبل سلطنتی جدید امپراطور

  مبل سلطنتی جدید امپراطور

  5,950,000تومان

  مبل سلطنتی جدید امپراطور ساخته شده از جنس روس می باشد . در این مدل مبل سلطنتی قسمت هایی را مشاهده می کنیم که به این مبل سلطنتی جدید نما می بخشند ، این قسمت ها از سرگل رزین می باشند همچنین قسمت هایی که منبت کاری شده اند از رنگ و سرگل ورق طلا پوشیده شده اند .

 • مبل استیل جدید یاشیک

  مبل استیل جدید یاشیک

  5,950,000تومان

  مبل استیل جدید یاشیک در قسمت کف خود دارای فوم سرد می باشد که قابلیت ارتجاعی بسیار بالایی دارد و باعث می شود تا قسمت کف شکل دیگری به خود نگیرد و دوام بسیار بالایی داشته باشد .

 • مبل استیل جدید لاله

  مبل استیل جدید لاله

  6,150,000تومان

  مبل استیل جدید لاله را می توانید این مبل ها را در تعداد 9 و 12 نفره سفارش دهید که برای تعداد 12 نفره می توانید یک نشیمن سه نفره را اضافه نمایید .

 • مبل کلاسیک راحتی انگلیسی

  مبل کلاسیک راحتی انگلیسی

  6,300,000تومان

  مبل کلاسیک راحتی انگلیسی بصورت بسته بندی های شرکتی (حبابدار و سلفون دار ) ارسال می شود و مدت زمانی که برای آماده شدن این محصول موردنیاز است حدود 10 روز است که باعث می شود که شما بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن این مبل راحتی کلاسیک انگلیسی را تحویل بگیرید .

 • مبل کلاسیک جدید سوفیا

  مبل کلاسیک جدید سوفیا

  6,300,000تومان

  مبل کلاسیک جدید سوفیا دارای چهارعدد مبل تک نفره ، یک عدد مبل سه نفره و همچنین دارای میز عسلی و جلومبلی می باشد که مدل و رنگ آنها قابل تغییر می باشد که در اینصورت می توانید با قسمت فروش تماس بگیرید .

 • مبل سلطنتی جدید دوقلب

  مبل سلطنتی جدید دوقلب

  6,600,000تومان

  مبل سلطنتی جدید دوقلب از رنگ و سرگل آن از ورق طلا می باشد که نمای زیبایی به این مبل سلطنتی جدید بخشیده است . شما می توانید با تماس گرفتن با بخش فروش رنگ پارچه و چوب مورد نظر خود را مطرح نموده و سوالات خود را درباره این مبل سلطنتی جدید دوقلب بپرسید .

 • مبل راحتی کلاسیک بنیس

  مبل راحتی کلاسیک بنیس

  6,900,000تومان

  مبل راحتی کلاسیک بنیس تماما از راش می باشد ، جنس پارچه این مبل راحتی کلاسیک بنیس از پورشه با کیفیت می باشد و رنگ های متنوعی دارد که باعث می شود زمینه گسترده ای برای انتخاب خریداران فراهم شود .

 • مبل راحتی کلاسیک گل

  مبل راحتی کلاسیک گل

  7,250,000تومان

  مبل راحتی کلاسیک گل به این دلیل گل نام گرفته است زیرا پایه های این مبل توسط چوب راش و با طرح گل رز ساخته شده است. هفت نفره بوده و دارای پارچه ترک میباشد. در صورت سفارش این محصول بین 7 تا 10 روز زمان احتیاج است.

 • مبل استیل جدید ایکاد

  مبل استیل جدید ایکاد

  7,300,000تومان

  مبل استیل جدید ایکاد یک مبل استیل زیبا میباشد. که تاج آن ساخته شده از چوب استو کفی و تشک های این مبل از جنسی با کیفیت بالا ساخته شده است. این سرویس شامل یک جلو مبلی و تعدادی عسلی نیز میباشد.

 • مبل سلطنتی مدرن ایتالیایی

  مبل سلطنتی مدرن ایتالیایی

  7,300,000تومان

  مبل سلطنتی مدرن ایتالیایی از جنس پارچه یزد پرتراکم باشد که در رنگ های متفاوتی قابل سفارش می باشد . فوم مورد استفاده در کف این مبل سلطنتی مدرن ایتالیایی دارای قابلیت ارتجاعی بوده و می تواند پس از استفاده به حالت اولیه خود بازگردد . جنس این فوم از نوع 13 کیلوگرمی می باشد .

 • مبل سلطنتی مدرن عقیق

  مبل سلطنتی مدرن عقیق

  7,500,000تومان

  مبل سلطنتی مدرن عقیق رنگ جنس نمای این محصول از سرگل رزین بوده  همچنین قسمت های منبت کاری شده دارای پوشش رنگ و سرگل ورق طلا می باشند .

 • مبل سلطنتی جدید باروج

  مبل سلطنتی جدید باروج

  7,550,000تومان

  مبل سلطنتی جدید باروج دارای پارچه با کیفیتی نیز می باشد که از جنس پورشه است و دارای رنگبندی جذاب و متنوعیست .قسمت چوبی مبل دارای طرح های زیباییست که باعث می شود تا مبل سلطنتی جدید باروج زیبایی دوچندانی داشته باشد .

 • مبل استیل جدید پرشین

  مبل استیل جدید پرشین

  7,600,000تومان
 • مبل استیل مدرن رز

  مبل استیل مدرن رز

  7,600,000تومان
 • مبل کلاسیک داتیس

  مبل کلاسیک داتیس

  7,850,000تومان
 • مبل استیل وانیک

  مبل استیل وانیک

  8,100,000تومان
 • مبل کلاسیک جدید آمریکایی

  مبل کلاسیک جدید آمریکایی

  8,200,000تومان

  مبل کلاسیک جدید آمریکایی دارای یک عدد مبل سه نفره و چهار عدد تک نفره می باشد که همراه با جلو مبلی و عسلی برای شما فرستاده می شود . شما می توانید از سرتاسر کشور این مبل کلاسیک جدید آمریکایی را سفارش داده و این مبل را در قیمت بسیار مناسبی خریداری نمایید .

 • مبل استیل جدید - m114

  مبل استیل جدید – m114

  8,700,000تومان

  مبل استیل جدید مدل m114 مبل استیل زیبا بوده که هفت نفره تولید میشود و مناسب خانه های ایرانی میباشد.این مبل تماما ساخته شده از چوب راش میباشد و پارچه آن به انتخاب شما میتواند رنگ یا جنس خاصی داشته باشد.

 • مبل مونترآل کلاسیک

  مبل مونترآل کلاسیک

  8,950,000تومان
 • مبل سلطنتی جدید کوچینی

  مبل سلطنتی جدید کوچینی

  9,500,000تومان

  مبل سلطنتی جدید کوچینی دارای جنس روس بوده و فوم مورد استفاده در کف این مبل سلطنتی جدید کوچینی از فوم سرد می باشد . همچنین پارچه مورد استفاده در این مبل پرتراکم یزد می باشدکه شما می توانید جنس و رنگ آن رابنا به نظر خود تغییر دهید .

 • مبل سلطنتی مدرن زئوس

  مبل سلطنتی مدرن زئوس

  9,980,000تومان

  مبل سلطنتی مدرن زئوس از یک مبل سه نفره ، دو میزبان و چهارعدد یک نفره می باشد که همراه با جلومبلی های هماهنگ با این مبل سلطنتی برای شما ارسال می شوند . شما می توانید مدل و همچنین رنگ این میز های عسلی و جلومبلی را تغییر دهید .

 • مبل سلطنتی مدرن رویال

  مبل سلطنتی مدرن رویال

  13,000,000تومان

  مبل سلطنتی مدرن رویال دارای جنس پارچه یزد پرتراکم می باشد و با رنگ های زیبایی که دارد زمینه را برای انتخاب رنگ گسترده می کند شما حتی می توانیدجنس پارچه این مبل را به سلیقه خود تغییر دهید .

 • مبل راحتی مدرن الویا

  مبل راحتی مدرن الویا

  2,450,000تومان

  موجود نیست

  مبل راحتی مدرن الویا در کفی خود دارای فوم سرد می باشد که ماندگاری این مبل راحتی مدرن الویا را افزایش می دهید . رنگ چوب و پارچه مورد استفاده در این مبل راحتی مدرن قابل تغییر می باشد و این امر باعث تنوع زیاد این محصول شده است .

 • مبلمان جدید ال سابرینا

  مبل جدید ال سابرینا

  3,200,000تومان

  موجود نیست

  مبل جدید ال سابرینا دارای پارچه با کیفیت می باشد که دارای رنگ های متفاوتیست و شما می توانید رنگ های مختلف این مبل جدید ال سابرینا را سفارش دهید .

 • مبل راحتی مدرن کوئین

  مبل راحتی مدرن کوئین

  4,550,000تومان

  موجود نیست

  مبل راحتی مدرن کوئین دارای رنگ های بسیار زیبایی در قسمت پارچه ای خود می باشد که شما می توانید رنگهای مختلف آن را مطابق با طراحی منزل خود انتخاب نمایید و دکوراسیون منزل خود را با آن هماهنگ کنید .

 • مبل مدرن سلطنتی ترمه

  مبل مدرن سلطنتی ترمه

  7,150,000تومان

  موجود نیست