جاکفشی

سوالات متداول

✅ چرا قیمت جاکفشی در دی ایران نسبت به فروشگاهها ارزانتر است؟

این به خاطر حذف واسطه ها و عرضه انواع جاکفشی از تولید به مصرف است.

✅ ارسال جاکفشی ها برای مشتری چگونه است؟

ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.

✅ جاکفشی ها از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟

در تمامی انواع جاکفشی از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.

✅ آیا میتوان جاکفشی را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟

محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.

✅ آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با جاکفشی وجود دارد؟

بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.

✅ نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟

بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.

✅ جنس جاکفشی ها از چیست؟

جنس هر جاکفشی در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.

جاکفشی

جاکفشی یکی از ضروریاتی است که در فضای ورودی منزل قرار میگیرد . قبل از خرید جاکفشی حتما فضایی که برای آن در نظر گرفته اید را اندازه گیری کنید تا هنگام خرید به مشکل برنخورید . هنگام خرید ارتفاع و تعداد طبقات جاکفشی را در نظر بگیرید که هم فضای کافی برای قرار دادن کفش هایتان داشته باشد و هم بتوانید کفش ها را به راحتی درون آن جای دهید . مطالعه بیشتر

مدل جاکفشی

جاکفشی ها انواع و اقسام متنوع و گوناگونی دارند که می توانید با توجه به دکوراسیون منزلتان مدل جاکفشی را انتخاب کنید . امروزه انواع جاکفشی جدید در طرح ها و مدل های مختلف تولید می شود . جاکفشی ها از متریال های مختلفی ساخته می شوند ، جاکفشی ام دی اف رایج ترین نوع در میان جاکفشی هاست که به دلیل اینکه قیمت مناسبی دارد طرفداران زیادی را جذب کرده است .

جاکفشی سه تیکه

این جاکفشی جدید از جمله مدلهای زیبا و جادار است که در طرح های کلاسیک و مدرن تولید می شود . جاکفشی سه تیکه دارای سه تیکه مجزا بوده که هرکدام درب جداگانه دارند و ظاهر شیک و زیبایی دارند که برای فضاهای مختلف مناسب می باشند . جاکفشی های سه تیکه در رنگ های مختلف تولید می شوند که با توجه به دکوراسیون منزلتان می توانید رنگ آن را انتخاب کنید .

جاکفشی ایستاده

جاکفشی های ایستاده برای فضاهای کم جا مناسبند . برای آپارتمان های کوچک بهترین گزینه استفاده از جاکفشی های ایستاده است که تعداد طبقات آن با توجه به نیاز افراد و تعداد کفش های آنها انتخاب می شود . قیمت این جاکفشی ها نیز به جنس و تعداد طبقات آنها بستگی دارد . نوع دیگر جاکفشی دیواری است که به صورت کمد دیواری طراحی شده است .

خرید جاکفشی ارزان

برای خرید جاکفشی ارزان باید بتوانید آن را از تولیدی ها خریداری کنید در خرید از تولیدی واسطه ها حذف شده و کالا با قیمت پایین تری در اختیار مشتری قرار می گیرد . امروزه جاکفشی های مدرن طرفداران زیادی پیدا کرده اند ، سادگی و زیبایی این مدل جاکفشی ها باعث می شود که به راحتی با هر دکوراسیونی ست شوند علاوه براین از قیمت مناسبی برخوردار می باشند .

جاکفشی جدید و شیک

در ورودی خانه باید یک جاکفشی جدید و شیک قرار داده شود زیرا اولین چیزی که هنگام ورود به خانه مشاهده و استفاده می شود جاکفشی است که می تواند تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل داشته باشد . اگر دکوراسیون شما دارای رنگ های روشن است می توانید اقدام به خرید جاکفشی سفید نمایید که هم با دکوراسیون منزلتان هماهنگ است و هم رنگ سفید زیبایی خاص خود را دارد .