جاکفشی

جاکفشی

جاکفشی یکی از ضروریاتی است که در فضای ورودی منزل قرار میگیرد . قبل از خرید جاکفشی حتما فضایی که برای آن در نظر گرفته اید را اندازه گیری کنید تا هنگام خرید به مشکل برنخورید . هنگام خرید ارتفاع و تعداد طبقات جاکفشی را در نظر بگیرید که هم فضای کافی برای قرار دادن کفش هایتان داشته باشد و هم بتوانید کفش ها را به راحتی درون آن جای دهید . مطالعه بیشتر

مدل جاکفشی

جاکفشی ها انواع و اقسام متنوع و گوناگونی دارند که می توانید با توجه به دکوراسیون منزلتان مدل جاکفشی را انتخاب کنید . امروزه انواع جاکفشی جدید در طرح ها و مدل های مختلف تولید می شود . جاکفشی ها از متریال های مختلفی ساخته می شوند ، جاکفشی ام دی اف رایج ترین نوع در میان جاکفشی هاست که به دلیل اینکه قیمت مناسبی دارد طرفداران زیادی را جذب کرده است .

جاکفشی سه تیکه

این جاکفشی جدید از جمله مدلهای زیبا و جادار است که در طرح های کلاسیک و مدرن تولید می شود . جاکفشی سه تیکه دارای سه تیکه مجزا بوده که هرکدام درب جداگانه دارند و ظاهر شیک و زیبایی دارند که برای فضاهای مختلف مناسب می باشند . جاکفشی های سه تیکه در رنگ های مختلف تولید می شوند که با توجه به دکوراسیون منزلتان می توانید رنگ آن را انتخاب کنید .

جاکفشی ایستاده

جاکفشی های ایستاده برای فضاهای کم جا مناسبند . برای آپارتمان های کوچک بهترین گزینه استفاده از جاکفشی های ایستاده است که تعداد طبقات آن با توجه به نیاز افراد و تعداد کفش های آنها انتخاب می شود . قیمت این جاکفشی ها نیز به جنس و تعداد طبقات آنها بستگی دارد . نوع دیگر جاکفشی دیواری است که به صورت کمد دیواری طراحی شده است .

خرید جاکفشی ارزان

برای خرید جاکفشی ارزان باید بتوانید آن را از تولیدی ها خریداری کنید در خرید از تولیدی واسطه ها حذف شده و کالا با قیمت پایین تری در اختیار مشتری قرار می گیرد . امروزه جاکفشی های مدرن طرفداران زیادی پیدا کرده اند ، سادگی و زیبایی این مدل جاکفشی ها باعث می شود که به راحتی با هر دکوراسیونی ست شوند علاوه براین از قیمت مناسبی برخوردار می باشند .

جاکفشی جدید و شیک

در ورودی خانه باید یک جاکفشی جدید و شیک قرار داده شود زیرا اولین چیزی که هنگام ورود به خانه مشاهده و استفاده می شود جاکفشی است که می تواند تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل داشته باشد . اگر دکوراسیون شما دارای رنگ های روشن است می توانید اقدام به خرید جاکفشی سفید نمایید که هم با دکوراسیون منزلتان هماهنگ است و هم رنگ سفید زیبایی خاص خود را دارد .