تخت خواب

تخت خواب مهمترین بخش یک اتاق خواب است . بیشتر آدمها حدودا یک سوم از زندگیشان را روی تخت خواب صرف میکنند .مطالعه بیشتر

از طرفی یک خواب راحت میتواند در کیفیت تمام ساعات زندگی موثر باشد . بنابراین لازم است برای انتخاب یک تخت خواب مناسب بیشتر اطلاعات کسب کنیم . دی ایران تولیدی انواع تخت خوابهای فلزی و چوبی با کیفیت بالاست و محصولات خود را بدون دریافت هزینه حمل از مشتری بصورت عمده و جرئی به سراسر ایران ارسال میکند . این تختخوابها بصورت یک نفره , دو نفره و یا مدلهای مختلف دو طبقه تولید میشوند اگر مایل هستید که تنها مدلهای تخت خواب یک نفره , تخت خواب دو نفره یا تخت دو طبقه را مشاهده نمایید از طریق لینک آنها در پایین صفحه اقدام فرمایید .

قیمت تخت خواب فلزی و چوبی

قیمت تخت خواب فلزی بیش از هر چیزی وابسته به جنس و متریال بکار رفته در آن و قیمت تخت خواب چوبی وابسته به جنس چوبش میباشد و میزان زمانی که برای ساخت آن صرف شده است . ولی بطور کلی تخت های فلزی از جمله تخت خوابهای ارزان قیمت بوده و نسبت به سایر تختها از قیمت مناسبتری برخوردارند .

خرید تخت خواب

خرید تخت خواب در کشور ما بصورت حضوری از فروشگاههای فیزیک یا بصورت اینترنتی و آنلاین قابل انجام است . اگر خرید بصورت اینترنتی و آنلاین بدون واسطه و مستقیم از تولیدی تخت خواب صورت گیرد قطعا از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود . دی ایران تولیدی و عرضه کننده این تختها به سراسر کشور میباشد ضمن اینکه هزینه ارسال کاملا رایگان بوده و برای حمل به کل کشور هیچ هزینه ای دریافت نمیکند . بنابراین خرید بهصرفه و با کیفیت بالایی را میتوانید با ما تجربه کنید .

تخت خواب یک نفره

تخت خواب جوان ها و بزرگسالان غالبا یک تخت یک نفره است که از جنس انواع چوب مانند ام دی اف ، لترون و گاها چوب راش یا از جنس فلز میباشد . معمولا عامل اصلی برای انتخاب تخت بزرگسالان سلیقه افراد است . بطور متوسط ابعاد تخت جوان و بزرگسال بصورت 90 * 200 سانتی متر تعیین میشود ولی گاهی بعلت قد بلند بودن افراد یا دلایل خاص دیگر میتوان ابعاد سفارشی بزرگتری مثلا عرض 120 یا طول 220 را سفارش داد .

تخت خواب دو نفره

تخت خواب دو نفره مهمترین وسیله برای اتاق خواب یک زوج متاهل می باشد که باید در انتخاب آن دقت کافی بکار گرفته شود . برای ایجاد یک اتاق خواب رمانتیک تمامی وسایل اتاق خواب از جمله تخت خواب باید زیبا و جذاب باشند . در انتخاب تخت خواب باید به سلیقه و روحیه هر دو نفر توجه شود تا اتاق خوابتان مورد پسند طرفین بوده و محیطی آرام و دلنشین داشته باشد . در صورتی که مایل باشید میتوانید انواع سرویس خواب ما رانیز مشاهده نمایید که البته قیمت بیشتری دارند ولی مشتری میتواند از آن محصولات نیز تنها تخت خواب دو نفره اش را سفارش دهد .

تخت دو طبقه

تخت خواب دو طبقه برای خانواده هایی مناسب است که چند فرزند دارند و می خواهند دو فرزند آنها از یک اتاق استفاده کنند این تختها فضای کمتری از اتاق را اشغال می کنند . همچنین طخت های دوطبقه برای اتاقهای دانشجویی , خوابگاهها و سربازخانه ها بسیار مناسبند .

تخت خواب جوان و بزرگسال

این تخت ها برای سنین جوان و بزرگسال مناسبند و با توجه به رنگشان بعنوان تخت خواب دخترانه یا پسرانه مورد استفاده قرار میگیرند . اما اگر تخت نوجوان و یا تخت نوزاد و کودک میخواهید سفارش دهید از این لینکها نیز بازدید کنید .

تختخواب ساده و معمولی

در میان محصولات زیر مدلهای تخت خواب ساده و معمولی و مخصوصا تخت های فلزی برای خوابگاهها اعم از خوابگاه دانشجویی, دانش آموزی و حتی سرباز خانه ها مناسبند . مدلهای شیک و نقش دار نیز برای خانه های ایرانی و بزرگسالان و جوانان عزیز پیشنهاد میشوند . ضمن اینکه بسیاری از خوانواده ها که فضای کمی در اختیار دارند و استحکام برای آنها از اهمیت بالاتری برخوردار است مشتری تخت خوابهای فلزی هستند .

تخت های جدید

دی ایران عرضه کننده جدیدترین مدلهای تخت فلزی در ایران میباشد . روی مدل انتخابی خود کلیک نمایید تا جزئیات بیشتری را از آن مشاهده نمایید . در صورتی که سوالات بشتری دارید میتوانید از طریق واتساپ و یا شماره های بالای سایت مستقیما از ما بپرسید .