مبل راحتی

مبل راحتی به آندسته از مبلمان منزل اطلاق میشود که قسمت پارچه ای آن بیش از قسمت کلاف ( قسمت چوبی ) خودنمایی مینماید . بالاترین قسمت مبلهای راحتی از پارچه تشکیل شده است و چوبی نیست . نمایش بیشتر

قیمت و خرید مبل راحتی

قیمت مبل راحتی وابسته به عواملیست . میزان زمانی که برای مبل راحتی صرف شده و میزان ظرافت آن در قیمت موثر است . از دیگر عوامل موثر در قیمت مبلمان راحتی جنس پارچه است که محصولات دی ایران از جنس مازراتی و پورشه هستند که پارچه های لوکس و باکیفیتی میباشند . عامل دیگر جنس کلاف مبلمان راحتیست که در صورتی که از چوب روس یا راش باشد قطعا قیمت بالاتری خواهد داشت . با توجه به عرضه مستقیم محصولات در دی ایران یک مبل راحتی ارزان و با کیفیت را خرید نمایید .

انواع مبل راحتی

مبلمان راحتی به دو دسته کلی مبل راحتی کلاسیک و مبل راحتی جدید تقسیم میشوند در صورتی که مایل به داشتن یک دکوراسیون شیک و ساده هستید و یا از خانه های سنتی خوشتان میآید بهتر است از انواع مبلمان راحتی کلاسیک استفاده نمایید . اما اگر خواهان یک دکوراسیون امروزی و مدرن هستید باید به سراغ انواع مبل راحتی جدید بروید که در سایت دی ایران همه انواع آن را مشاهده مینمایید .

مبلمان راحتی کلاسیک

مبل راحتی کلاسیک به آندسته از راحتیها اطلاق میشود که دارای زوایای شکسته ( غیر گرد شده ) هستند و ظاهر ساده و بدون پستی بلندی دارند در این نوع از مبلمان غالبا از کوسن و بالشتکها برای گرفتن گودی کمر استفاده میشود زیرا تکیه گاه مبلهای کلاسیک سطح صاف و بدون پیچ و خمی دارند . انواع مبل ال غالبا در این دسته از مبلمان قرار میگیرند .

مبلمان راحتی جدید

مبلمان راحتی جدید شامل آندسته از راحتیها میشود که متناسب با آپارتمانهای امروزی و خانه های مدرن میباشد . این مبلها جمع و جورتر هستند و معمولا دارای لبه های گرد میباشند مبلهای اسپرت نیز در این دسته از مبلمان قرار میگیرند .