مبل ال

مبل ال یک مبل ساده و شیک میباشد . مبلها انواع مختلفی دارند . مبل راحتی ، مبل سلطنتی و مبلهای کلاسیک از انواع متداول میباشند یکی از انواع مبلمان راحتی مبل ال است . همچنانکه از اسم این نوع مبل پیداست به هنگام چیدمان در منزل به صورت حرف ال انگلیسی قرار میگیرد.نمایش بیشتر

مبل ال یک دکوراسیون داخلی مدرن را ایجاد مینماید و برای خانه های کوچک مناسبتر است چون فضای کمی اشغال میکند . همچنین در خانه های بزرگ که دو دکوراسیون داخلی دارند میتواند بعنوان دکوراسیون مدرن مورد استفاده قرار گیرد. مبل ال گاهی در کنج خانه قرار میگیرد و در فضا بسیار صرفه جویی میکند . مبل ال رنگی هم تنوع و زیبایی خاصی به خانه میدهد .

قیمت مبل ال

یکی از گزینه های مهم انتخاب مبلمان قیمت آن می باشد. مبل ال نسبت به انواع دیگر مبلمان از جمله مبلمان سلطنتی قیمت ارزانتری دارد در سایت دی ایران انواع مبلمان ال به همراه قیمت آنها قرار داده شده است که میتوانید با توجه به قدرت خریدتان طرح دلخواهتان را انتخاب کنید.

خرید مبل ال

برای خرید مبل ال هم می توانید به صورت حضوری به فروشگاه ها و نمایشگاه های مبلمان مراجعه کنید و هم به صورت غیر حضوری از فروشگاه های اینترنتی خرید کنید.

مزیت خرید اینترنتی این است که می توانید مبلمان خود را با قیمت پایین تری نسبت به خرید حضوری خریداری کنید بعلاوه شما تنوع چشمگیری از محصولات را خواهید داشت .

فروشگاه اینترنتی دی ایران از فروشگاه های معتبر در کشور است و محصولات را به صورت جزیی و کلی به سراسر کشور ارسال می کند و کلیه ارسال ها به صورت رایگان انجام می شود . و برای حمل کالا هزینه ای دریافت نمیگردد .

جنس چوب و پارچه

در ایران بیشتر از چوب های روسی سفید , راش , و گردو در مبل سازی استفاده می شود.

در تولید مبل های راحتی بیشتر از چوب روسی استفاده می شود که هم مقاوم و مستحکم است و هم سبک می باشد.

جنس چوب از اهمیت زیادی برخوردار است و عمر مبلمانتان را تحت تاثیر قرار می دهد , در خریدتان حتما به چوب بکار رفته در ساخت مبل توجه کنید.

هنگام خرید مبل به کیفیت پارچه بکاررفته دقت کنید توجه داشته بایشید نام کشور سازنده تضمینی برای اطمینان از کیفیت پارچه نیست , کیفیت بعضی از نمونه های تولید داخل به مراتب بهتر از نمونه های ترک می باشد.

پارچه مرغوب در برابر سایش مقاوم و وزن سنگین تری دارد.

مبل ال کلاسیک

مبل ال در طرح های مختلف تولید می شود .

مبل ال کلاسیک , مبل ال پارچه ای , مبل های ال دارای کوسن پارچه ای , چرمی , منحنی , بلوکی , مدرن از انواع مبل های ال شکل هستند که میتوانید با توجه به سلیقه و دکوراسیون منزلتان نوع دلخواه را انتخاب کنید.

تولیدی مبلمان ال

تولیدی های زیادی در کشور وجود دارد که مبلمان را به صورت ال تولید می کنند , یکی از این تولیدی ها دی ایران می باشد که انواع مختلف طرح های مبل از جمله مبل ال شکل را تولید می کند و به سراسر کشور ارسال رایگان دارد.