مبل استیل

 • مبل جدید اتریشی

  مبل جدید اتریشی 13,500,000تومان

  مبل جدید اتریشی در ابعاد 7 نفره تولید می شود . مبل اتریشی تماما از راش بوده و پارچه بکار رفته در این مبل از پارچه های ترک می باشد . قسمت نشیمن این مبل کلاسیک از فوم سرد می باشد .

 • مبل سلطنتی سناتور

  مبل سلطنتی سناتور 17,400,000تومان

  مبل سلطنتی سناتور نه نفره شامل یک نشیمن3 نفره +چهارعدد 1 نفره + 2میزبان +جلومبلی و عسلی است . جنس این مبل از روس و سر گل آن از رزین با می باشد . پارچه مورد استفاده در این کار از پارچه یزد پرتراکم می باشد .

 • مبل استیل نگین

  مبلمان استیل نگین 15,500,000تومان

  مبل استیل نگین  دارای قسمت های منبت کاری پوشیده شده با رنگ و سرگل آن از ورق طلا میباشد . فوم مورد استفاده در این مبل سلطنتی از فوم سرد می باشد . جنس این مبل از روس است .

 • مبل استیل یاشیک

  مبل استیل یاشیک 17,000,000تومان

  مبل استیل جدید یاشیک در قسمت کف خود دارای فوم سرد می باشد . جنس اسکلت این کار از روس است . پارچه مورد استفاده در این کار از جنس یزد پرتراکم می باشد که در رنگ های متنوع قابل سفارش است .

 • مبل سلطنتی امپراطور

  مبل سلطنتی امپراطور 15,000,000تومان

  مبل سلطنتی جدید امپراطور ساخته شده از جنس روس وسر گل رزین است . جنس فوم مورد استفاده در این مبل سلطنتی از نوع 13 کیلویی می باشد . پارچه بکار رفته در این مبل سلطنتی زیبا از نوع یزد پرتراکم است .

 • مبل استیل لاله

  مبل استیل لاله 17,400,000تومان

  مبل استیل جدید لاله در تعداد 9 تا 12 نفر قابل سفارش است . جنس این مبل از روس بوده و قسمت های منبت کاری شده آن از جنس رزین می باشد . پارچه مورد استفاده در این مبل سلطنتی از نوع پارچه یزد پرتراکم می باشد .

 • مبل سلطنتی زئوس

  مبل سلطنتی زئوس 15,500,000تومان

  مبل سلطنتی مدرن زئوس از یک مبل سه نفره ، دو میزبان و چهارعدد یک نفره تولید شده . جنس این مبل از روس یا نراد می باشد . پارچه مورد استفاده در این مبل از یزد پرتراکم می باشد .

 • مبل سلطنتی ایتالیایی

  مبل سلطنتی ایتالیایی 17,400,000تومان

  مبل سلطنتی مدرن ایتالیایی از جنس پارچه یزد پرتراکم باشد که در رنگ های متفاوتی قابل سفارش می باشد . فوم مورد استفاده در کف این مبل سلطنتی مدرن ایتالیایی دارای قابلیت ارتجاعی می باشد . جنس این فوم از نوع 13 کیلوگرمی می باشد .

 • مبل سلطنتی الماس

  مبل سلطنتی الماس 16,990,000تومان

  مبل سلطنتی جدید الماس دارای سرگل رزین بوده و قسمت های منبت کاری آن رنگ و سرگل ورق طلا می باشد . تشک هایی که در کف این مبل سلطنتی قرار داده شده اند از فوم سرد می باشند . جنس پارچه این مبل از نوع یزد پرتراکم است .

 • مبل سلطنتی کهربا

  مبل سلطنتی کهربا 17,000,000تومان

  مبل سلطنتی جدید کهربا در قسمت کف خود دارای فوم سرد می باشد که می تواند سریعا به حالت اولیه خود بازگردد . پارچه مورد استفاده برای این کار از نوع یزد پرتراکم است که پارچه باکیفیتی در این زمینه می باشد شما می توانید این پارچه را تغییر داده و رنگ آن را بنا به سلیقه خود سفارش دهید .

 • مبل سلطنتی رویال

  مبل سلطنتی رویال 18,900,000تومان

  مبل سلطنتی مدرن رویال دارای جنس پارچه یزد پرتراکم می باشد . جنس این مبل زیبا از چوب نراد بوده و سرگل آن از رزین است . اسفنج مورد استفاده در این مبل سلطنتی از نوع 13 کیلویی می باشد .

 • مبل سلطنتی عقیق

  مبل سلطنتی عقیق 17,900,000تومان

  مبل سلطنتی مدرن عقیق از رزین قسمت های منبت کاری شده دارای پوشش رنگ و سرگل ورق طلا می باشند . مبل سلطنتی عقیق دارای پارچه یزد پرتراکم می باشد . اسفنج این کار 13 کیلوییست .

 • مبل سلطنتی دوقلب

  مبل سلطنتی دوقلب 15,200,000تومان

  مبل سلطنتی جدید دوقلب از رنگ و سرگل آن از ورق طلا می باشد که نمای زیبایی به این مبل سلطنتی جدید بخشیده است . اسفنج این کار 13 کیلویی و پارچه آن از نمونه پارچه های یزدی می باشد .

 • مبل سلطنتی کوچینی

  مبل سلطنتی کوچینی 15,500,000تومان

  مبل سلطنتی جدید کوچینی دارای جنس روس بوده و فوم مورد استفاده در کف این مبل سلطنتی جدید کوچینی از فوم سرد می باشد . همچنین پارچه مورد استفاده در این مبل پرتراکم یزد می باشدکه شما می توانید جنس و رنگ آن رابنا به نظر خود تغییر دهید .

 • مبل کلاسیک ایسلندی

  مبل کلاسیک ایسلندی 13,800,000تومان

  مبل کلاسیک جدید ایسلندی هفت نفره بوده و شامل جلومبلی و عسلی ست می باشد . پارچه بکار رفته در این محصول از پورشه است . در قسمت نشیمن این کار فوم سرد بکار رفته است .

 • مبل استیل m114

  قیمت مبل ارزان ناموجود

  مبل استیل جدید مدل m114 مبل استیل زیبا بوده که هشت نفره تولید میشود . این مبل زیبا تماما ساخته شده از چوب راش میباشد و پارچه آن از انواع مازراتی و پورشه بوده و در رنگبندی متنوع می باشد .

 • مبل کلاسیک مونترآل

  مبل کلاسیک مونترآل ناموجود

  مبل مونترآل کلاسیک ساخته شده از ابر با کیفیت و بادوام بوده و قسمت پوشش پارچه ای این محصول از پارچه های متنوع و زیبا می باشد . جنس بکار برده در این مبل از روس و راش است .

 • مبل کلاسیک سوفیا

  مبل کلاسیک سوفیا ناموجود

  مبل کلاسیک جدید سوفیا دارای چهارعدد مبل تک نفره ، یک عدد مبل سه نفره و همچنین دارای میز عسلی و جلومبلی می باشد. جنس این مبل از راش است . فوم مورد استفاده در این مبل از نوع فوم سرد است .

 • مبل کلاسیک انگلیسی

  مبل کلاسیک انگلیسی ناموجود

  مبل کلاسیک راحتی انگلیسی تماما از راش می باشد . قسمت نشیمن این مبل کلاسیک دارای فوم سرد می باشد . پارچه مورد استفاده در این محصول از پورشه است و در رنگ بندی مختلف قابل خریداری می باشد .

 • مبل کلاسیک داتیس

  مبل کلاسیک داتیس ناموجود

  مبل کلاسیک داتیس دارای پوشش ساده و گلدار است جنس چوب مورد استفاده در این محصول از روس و قسمت چوبی قابل مشاهده از راش می باشد . ابر مورد استفاده در این مبل از نوع با کیفیت است .

 • مبل استیل پرشین

  مبل استیل پرشین ناموجود

  مبل استیل پرشین هفت نفره بوده و دارای کلاف چوبی روس و راش است . این مبل از پارچه های ساده و گلدار برای روکش این مبل استفاده می شود . دارای یک جلومبلی و عسلی ست نیز می باشد .

 • مبل استیل وانیک

  مبل استیل وانیک ناموجود

  مبل استیل وانیک ساخته شده از چوب روس و راش بوده و دارای روکش پارچه ای ساده و گلدار است . فوم مورد استفاده در این کار از نوع با کیفیت می باشد و در تعداد نفرات 7 تولید می شود .

 • مبل استیل رز

  مبل استیل رز ناموجود

  مبل استیل رز دارای نشیمن 9 نفره می باشد که شامل یک مبل 3 نفره , 4 مبل تک نفره و دو صندلی میزبان است. این محصول دارای یک جلومبلی و دو عدد عسلی ست است که مبلغ آن جداگانه محاسبه می شود.
  پارچه بکار برده شده در این محصول پارچه پورشه است و چوب این کار چوب راش بوده و سرگل های این کار رزین می باشد.

 • مبل استیل کاترین

  مبل استیل کاترین ناموجود

  مبل استیل کاترین دارای نشیمن 9 نفره می باشد که شامل یک مبل 3 نفره , 4 مبل تک نفره و دو صندلی میزبان است. این محصول دارای یک جلومبلی و دو عدد عسلی ست است که مبلغ آن جداگانه محاسبه می شود.
  پارچه بکار برده شده در این محصول پارچه پورشه است و چوب این کار چوب راش بوده و سرگل های این کار رزین می باشد.

 • مبل سلطنتی باروج

  مبل سلطنتی باروج ناموجود

  مبل سلطنتی جدید باروج دارای پارچه با کیفیتی نیز می باشد که از جنس پورشه است و دارای رنگبندی جذاب و متنوعیست .قسمت چوبی مبل دارای طرح های زیباییست که باعث می شود تا مبل سلطنتی جدید باروج زیبایی دوچندانی داشته باشد .

 • مبل کلاسیک آمریکایی

  مبل کلاسیک آمریکایی ناموجود

  مبل کلاسیک آمریکایی دارای یک عدد مبل سه نفره و چهار عدد تک نفره می باشد . جنس پارچه این مبل از پورشه می باشد . کلاف این مبل از روس است . فوم مورد استفاده در این کار از نوع فوم سرد می باشد .

 • مبل کلاسیک بنیس

  مبل کلاسیک بنیس ناموجود

  مبل راحتی کلاسیک بنیس تماما از راش می باشد ، جنس پارچه این مبل راحتی کلاسیک بنیس از پورشه با کیفیت می باشد و رنگ های متنوعی دارد که باعث می شود زمینه گسترده ای برای انتخاب خریداران فراهم شود .

 • مبل مدرن سلطنتی ترمه

  مبل مدرن سلطنتی ترمه ناموجود

  مبل مدرن سلطنتی ترمه دارای نشیمن 9 نفره می باشد که شامل یک مبل 3 نفره , 4 مبل تک نفره و دو صندلی میزبان است. این محصول دارای یک جلومبلی و دو عدد عسلی ست است که مبلغ آن جداگانه محاسبه می شود.
  پارچه بکار برده شده در این محصول پارچه مرغوب طرح یزدی است و چوب این کار چوب راش بوده و سرگل های این کار رزین می باشد.

سوالات متداول

✅ چرا قیمت مبل استیل در دی ایران نسبت به فروشگاهها ارزانتر است؟

این به خاطر حذف واسطه ها و عرضه انواع مبل استیل از تولید به مصرف است.

✅ ارسال مبل استیل ها برای مشتری چگونه است؟

ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.

✅ مبل استیل ها از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟

در تمامی انواع مبل استیل از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.

✅ آیا میتوان مبل استیل را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟

محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.

✅ آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با مبل استیل وجود دارد؟

بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.

✅ نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟

بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.

✅ جنس مبل استیل ها از چیست؟

جنس هر مبل استیل در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.