سرویس خواب چوبی

فروش انواع مدل سرویس خواب چوبی و ام دی اف دو نفره و یک نفره با قیمت ارزان مستقیم از تولیدی و ارسال رایگان به سراسر ایران .

نمایش یک نتیجه

 • سرویس خواب عروس - N151

  سرویس خواب عروس چوبی – N151

  1,680,000تومان

  سرویس فوق با نام سرویس خواب عروس عرضه میشود اما دلیل بر این نیست که فقط مربوط به عروس و جهیزیه میباشد بلکه برای همه افراد در هر شرایطی قابل استفاده است. این سرویس جای کمی را در اتاق اشغال میکند و با نمای ساده و جدیدش تصمیم گیری شمارا برای خرید آسانتر میکند.

 • سرویس خواب ام دی اف - T210

  سرویس خواب ام دی اف – T210

  1,890,000تومان

  سرویس خواب ام دی اف فوق دارای عرض 120 سانتیمتر میباشد که معمولا به تخت های یک نفره ولی با عرض بیشتر از حد معمول تخت یکو نیم نفره گفته میشود. این تخت 1/5 نفره مانند بقیه تخت ها دارای طول 200 سانتی متر است برای اتاق های بزرگ و افرادی که احتیاج به جای بزرگ برای خواب دارند مناسب است.

 • سرویس خواب چوبی آمیتیس

  سرویس خواب چوبی آمیتیس

  3,150,000تومان

  سرویس خواب چوبی آمیتیس ساخته شده از ملامینه ضدخش، چوب روس و روکش ملچ میباشد. این سرویس برعکس نمونه های دیگر . امکان اضافه کردن کشو به بغل های تخت را دارد . وجود آینه قدی در این سرویس نمونه دیگری از خواص آن است.

 • سرویس خواب چوبی آریو

  سرویس خواب چوبی آریو

  3,150,000تومان

  سرویس خواب چوبی آریو در رنگ سفید و قهوه ای تولید میشود. دراور و میز آینه این سرویس خواب چوبی با بقیه نمونه ها تفاوت دارد و همین باعث خاص بودن این سرویس خواب شده است. میز اینه اش متحرک است و شما میتوانید به میزانی که نیاز است آن را تنظیم کنید.

 • سرویس خواب جدید آریا

  سرویس خواب جدید آریا

  3,500,000تومان