سرویس خواب عروس

 • سرویس خواب جدید تیفانی

  سرویس خواب جدید تیفانی

  سرویس خواب جدید تیفانی از mdf میباشد، طرح این تخت خواب و ست آرایش آن از جدیدترین تولیدات دی ایران میباشد. این تخت در رنگهای سفید و قهوه ای قابل سفارش است….

  12,500,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب عروس رزا

  سرویس خواب عروس رزا

  سرویس خواب عروس رزا در ابعاد 200 در 160سانتی متر بوده که از ام دی اف است و شامل ست آرایشی و پاتختیست . پارچه های مورد استفاده برای تاج و پایین تخت را می توان براساس نظر خریدار تغییر داد ….

  16,300,000تومان
  3.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب عروس ایوانکا

  سرویس خواب عروس ایوانکا

  ابعاد سرویس خواب عروس ایوانکا ۲۰۰ در ۱۶۰ سانتیمتر میباشد . این محصول در رنگهای متنوع قابل سفارش است . سرویس فوق شامل : تخت خواب دو نفره ، ست آرایشی و دو عدد پاتختی می باشد ….

  11,820,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب مدرن رویال

  سرویس خواب مدرن رویال

  سرویس خواب مدرن رویال از جنس ملامینه بوده و در صورت تمایل ام دی اف آن قابل سفارش است و در رنگ های قهوه ای تیره و روشن ، کرمی و سفید قابل سفارش می باشد . قسمت تاج این تخت پوشیده شده از چرم است ….

  10,390,000تومان
  3.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب عروس زمرد

  سرویس خواب عروس زمرد

  سرویس خواب عروس سفید فوق در ابعاد 180 در 200 سانتیمتر تولید میشود همچنین تشک مناسب برای تخت خواب عروس قابل سفارش است . میتوانید رنگ آن را از بین رنگهای سفید، کرم و قهوه ای انتخاب نمائید ….

  17,700,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب ام دی اف رونیا

  سرویس خواب ام دی اف رونیا

  سرویس خواب سفید رونیا شامل تخت دو نفره ، ست آرایشی و دو عدد پاتختی است . میز آرایش این محصول ریلی است . ابعاد تخت این سرویس دارای طول ۲۰۰ و عرض ۱۶۰ سانتیمتر می باشد ….

  10,900,000تومان
  3.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب چرم

  سرویس خواب چرم

  سرویس خواب چرم دارای ست آرایشی ، تختخواب دو نفره با ابعاد 200*160سانتی متر از جنس ملامینه ضد خش می باشد . این محصول به دلیل داشتن قسمت های چرمی تاج و پایین تخت خواب به این نام نامگذاری شده است ….

  11,850,000تومان
  3.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب جدید ویونا

  سرویس خواب جدید ویونا

  سرویس خواب عروس جدید ویونا دارای ست آرایشی با طرح خاص ، پاتختی ، و تخت خواب دو نفره می باشد . جنس این محصول از ام دی اف است و در قسمت تاج خود دارای قسمت های پارچه ای می باشد ….

  11,970,000تومان
  4.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب 152

  سرویس خواب 152

  سرویس خواب مدل 152 در ابعاد 200*160 سانتی متر تولید می شود . قسمت تاج این محصول از چرم  و قسمت های چوبی این محصول ام دی اف بهمراه روکش پی وی سی می باشد . رنگهای این محصول سفید ، قهوه ای تیره و روشن می باشند ….

  10,400,000تومان
  4.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب آنیتا

  سرویس خواب آنیتا

  آنیتا دارای تخت خوابی کشودار بهمراه پاتختی ها ، ست آرایشی و دراور 4 کشو می باشد که همه اجزای این محصول از ملامینه ضد خش و ضد آب می باشند . ابعاد تختخواب فوق 200*160 سانتی متر می باشد ….

  10,900,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب عروس تاجدار

  سرویس خواب تاجدار

  سرویس خواب تاجدار از جنس ام دی اف  و ملامینه می باشد .

  شما می توانید این سرویس خواب شیک را در رنگ های مختلف سفارش دهید .

  این سرویس خواب شامل یک تخت دو نفره با عرض ۱۶۰ ، دو عدد پاتختی و ست آرایشی می باشد . امکان تغییر ابعاد تخت در این کار وجود ن…

  7,200,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب ارزان و شیک آناهید

  سرویس خواب آناهید

  سرویس خواب ارزان و شیک آناهید دارای اجزای ست آرایشی ، دو عدد پاتختی و تخت دو نفره از جنس ام دی اف می باشد و در رنگ سفید موجود است. قسمت تاج این محصول دارای پارچه می باشد ….

  ناموجود
  3.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب ارزان و شیک E101

  سرویس خواب ارزان و شیک E101

  سرویس خواب ارزان و شیک E101 از ام دی اف همراه با روکش پی وی سی و ملامینه ضدخش می باشد . این تختخواب در اندازه های 160 در 200 سانتیمتر تولید میشود. در رنگهای مختلف نیز قابل سفارش است.

  ناموجود
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب دونفره لاوین

  سرویس خواب دونفره لاوین

  سرویس خواب دو نفره لاوین دارای تاجی پوشیده شده با پارچه می باشد .  جنس این محصول از ام دی اف است و در چند رنگ قابل سفارش است . ابعاد تخت خواب فوق 160*200 سانتی متر می باشد ….

  ناموجود
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب عروس لیندا

  سرویس خواب عروس لیندا

  سرویس خواب کلاسیک عروس لیندا دارای جنس ام دی اف بوده و شامل اجزای ست آرایشی ، تخت دو نفره و دو عدد پاتختی است . قسمتی از تاج این تختخواب دارای چرم است که قابل تغییر می باشد…

  ناموجود
  3.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب T149

  سرویس خواب T149

  سرویس تخت خواب عروس فوق ساخته شده از جنس ام دی اف روکش پی وی سی می باشد . این محصول در سه رنگ متفاوت قابل سفارش است . عرض تختخواب 180 سانتی متر می باشد .

  ناموجود
  4.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر

سوالات متداول

✅ چرا قیمت سرویس خواب عروس در دی ایران نسبت به فروشگاهها ارزانتر است؟

این به خاطر حذف واسطه ها و عرضه انواع سرویس خواب عروس از تولید به مصرف است.

✅ ارسال سرویس خواب عروس ها برای مشتری چگونه است؟

ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.

✅ سرویس خواب عروس ها از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟

در تمامی انواع سرویس خواب عروس از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.

✅ آیا میتوان سرویس خواب عروس را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟

محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.

✅ آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با سرویس خواب عروس وجود دارد؟

بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.

✅ نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟

بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.

✅ جنس سرویس خواب عروس ها از چیست؟

جنس هر سرویس خواب عروس در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”✅ چرا قیمت سرویس خواب عروس در دی ایران نسبت به فروشگاهها ارزانتر است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”این به خاطر حذف واسطه ها و عرضه انواع سرویس خواب عروس از تولید به مصرف است.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”✅ ارسال سرویس خواب عروس ها برای مشتری چگونه است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”✅ سرویس خواب عروس ها از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”در تمامی انواع سرویس خواب عروس از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”✅ آیا میتوان سرویس خواب عروس را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”✅ آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با سرویس خواب عروس وجود دارد؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”✅ نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”✅ جنس سرویس خواب عروس ها از چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”جنس هر سرویس خواب عروس در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.”}}]}

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+