سرویس خواب سلطنتی

 • سرویس خواب جدید تیفانی

  سرویس خواب جدید تیفانی

  سرویس خواب جدید تیفانی از mdf میباشد، طرح این تخت خواب و ست آرایش آن از جدیدترین تولیدات دی ایران میباشد. این تخت در رنگهای سفید و قهوه ای قابل سفارش است….

  12,500,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب عروس رزا

  سرویس خواب عروس رزا

  سرویس خواب عروس رزا در ابعاد 200 در 160سانتی متر بوده که از ام دی اف است و شامل ست آرایشی و پاتختیست . پارچه های مورد استفاده برای تاج و پایین تخت را می توان براساس نظر خریدار تغییر داد ….

  16,300,000تومان
  3.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب عروس ایوانکا

  سرویس خواب عروس ایوانکا

  ابعاد سرویس خواب عروس ایوانکا ۲۰۰ در ۱۶۰ سانتیمتر میباشد . این محصول در رنگهای متنوع قابل سفارش است . سرویس فوق شامل : تخت خواب دو نفره ، ست آرایشی و دو عدد پاتختی می باشد ….

  11,820,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب عروس زمرد

  سرویس خواب عروس زمرد

  سرویس خواب عروس سفید فوق در ابعاد 180 در 200 سانتیمتر تولید میشود همچنین تشک مناسب برای تخت خواب عروس قابل سفارش است . میتوانید رنگ آن را از بین رنگهای سفید، کرم و قهوه ای انتخاب نمائید ….

  17,700,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب سلطنتی هرمس

  سرویس خواب سلطنتی هرمس

  سرویس خواب سلطنتی هرمس از جنس نانو میباشد. تخت هرمس دارای ابعاد 180 در 200 سانتیمتر است. این محصول در سه رنگ قابل سفارش می باشد و شامل پاتختی و ست آرایشیست ….

  17,700,000تومان
  4.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب سلطنتی ایزابل

  سرویس خواب سلطنتی ایزابل

  سرویس خواب سلطنتی ایزابل دارای ابعاد 200*180 سانتی متر می باشد . این سرویس خواب سلطنتی شامل : تخت دو نفره ، پاتختی و ست آرایشی می باشد و در رنگ های قهوه ای ، سفید و طلایی قابل سفارش است . جنس این سرویس و اجزایش از نانو می باشد ….

  17,700,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب سلطنتی الگانت

  سرویس خواب سلطنتی الگانت

  این سرویس خواب سلطنتی طلایی دارای ابعاد 180 در 200 سانتیمتر بوده و در رنگهای قهوه ای، سفید و طلایی قابل سفارش است. این محصول شامل دو عدد پاتختی ، تخت خوابی دو نفره و ست آرایشی می باشد . جنس محصول فوق و اجزای آن از نانو می باشد ….

  17,700,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر
 • سرویس خواب سلطنتی لوئی

  سرویس خواب سلطنتی لوئی

  سرویس خواب سلطنتی لوئی دارای تخت دو نفره عرض 180 سانتی متر بهمراه ست آرایشی و دو عدد پاتختی می باشد . جنس آن از نانو کامپوزیت می باشد . این محصول در سه رنگ مختلف قابل سفارش است ….

  17,700,000تومان
  5.00 out of 5
  مشاهده تصاویر بیشتر

سوالات متداول

✅ چرا قیمت سرویس خواب سلطنتی در دی ایران نسبت به فروشگاهها ارزانتر است؟

این به خاطر حذف واسطه ها و عرضه انواع سرویس خواب سلطنتی از تولید به مصرف است.

✅ ارسال سرویس خواب سلطنتی ها برای مشتری چگونه است؟

ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.

✅ سرویس خواب سلطنتی ها از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟

در تمامی انواع سرویس خواب سلطنتی از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.

✅ آیا میتوان سرویس خواب سلطنتی را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟

محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.

✅ آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با سرویس خواب سلطنتی وجود دارد؟

بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.

✅ نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟

بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.

✅ جنس سرویس خواب سلطنتی ها از چیست؟

جنس هر سرویس خواب سلطنتی در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”✅ چرا قیمت سرویس خواب سلطنتی در دی ایران نسبت به فروشگاهها ارزانتر است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”این به خاطر حذف واسطه ها و عرضه انواع سرویس خواب سلطنتی از تولید به مصرف است.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”✅ ارسال سرویس خواب سلطنتی ها برای مشتری چگونه است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”✅ سرویس خواب سلطنتی ها از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”در تمامی انواع سرویس خواب سلطنتی از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”✅ آیا میتوان سرویس خواب سلطنتی را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”✅ آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با سرویس خواب سلطنتی وجود دارد؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”✅ نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”✅ جنس سرویس خواب سلطنتی ها از چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”جنس هر سرویس خواب سلطنتی در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.”}}]}

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+